Jump to content
Dogomania

Mamy wyrok skazujący! Wiedźma winna!


amikat

Recommended Posts

Evelynka przebrnęłam przez wątek i jestem w szoku, nie wiedziałam że można psa/kota zjeść. Włos się na głowie jeży.
Niestety jedyne wsparcie jakie mogę udzielić to finansowe. Postaram się jakąś kaskę przelać.
Zabierzcie stamtąd wszystkie zwierzaczki, bo jeszcze sobie kolację z nich zrobią.
Jak można być tak bezdusznym, ja zrobiłabym dla swojego psa wszystko, nie rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

Ja też mogę przekazać.. moze w końcu sie pozbędę bo marnuje się u mnie piękna smycz i obroża...mogę od zaraz podesłać zdjęcia i przekazać przy odbiorze psiaka...no i mogę jeśli ktoś by hciał to kupić przekazać starego zenita aparacik w pokrowcu skórzanym z obiektywem i filtrem ale spust migawki tam nie działa...w każdym razie na kolekcjonersko...ja go bardzo lubię wiele zdjęć nim robiłam no ale co... jeszcze czegoś poszukam...

Link to comment
Share on other sites

[B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179457-KoA-do-adopcji-To-nie-A-art?p=14082294&viewfull=1#post14082294[/URL]
Spójrzcie na wpis na dole użytkownika basia0607, napisała 'Szukamy tez innych zwierząt w potrzebie, kóz, owiec.' Może z racji tego, że tu są kozy do adopcji można by się z Panią Basią skontaktować.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Do biblijnego piekła mają niby iść osoby złe (czyli kara za robienie złych rzeczy), natomiast na ziemi karane są dobre stworzenia, które nic złego nie zrobiły. Z tego wynika, że piekło nie istnieje, chociaż można uznać, że istnieje na ziemi. Smutne to. Nie warto się modlić, ale można pomedytować, przekazać dobrą energię.

W tym kraju zwierzęta nie mają żadnej prawnej ochrony, bo kary są albo niskie albo nieegzekwowane. Ciekawe czy to się w końcu zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Dziewczyny jak tylko będzie coś wiadomo o reportażu w tv to piszcie od razu na wątku kiedy,gdzie itp.
Masakra, nie sądziłam, że Ci ludzie są w stanie ZJADAĆ psy! :placz: :angryy:[/QUOTE]

Chętnie obejrzę ten reportaż i powiadomię o nim znajomych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Dziewczyny jak tylko będzie coś wiadomo o reportażu w tv to piszcie od razu na wątku kiedy,gdzie itp.
Masakra, nie sądziłam, że Ci ludzie są w stanie ZJADAĆ psy! :placz: :angryy:[/QUOTE]

Ludzie są w stanie zjeść wszystko i wszystkich, w tym i innych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Amikat, chyba jest nieosiagalne zeby dostala dozywotny zakaz trzymania kolejnych zwierzat na wypadek
gdyby sie TYCH zrzekla. Trzeba bedzie czekac na biologiczny koniec tej czarownicy.

Decyzja prezydenta - czy to bedzie tylko odbior warunkowy czy jak`?[/QUOTE] w USA są takie zakazy ale widze Polska to jedna wielka wiocha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aka_nina']Do biblijnego piekła mają niby iść osoby złe (czyli kara za robienie złych rzeczy), natomiast na ziemi karane są dobre stworzenia, które nic złego nie zrobiły. Z tego wynika, że piekło nie istnieje, chociaż można uznać, że istnieje na ziemi. Smutne to. Nie warto się modlić, ale można pomedytować, przekazać dobrą energię.

W tym kraju zwierzęta nie mają żadnej prawnej ochrony, bo kary są albo niskie albo nieegzekwowane. Ciekawe czy to się w końcu zmieni.[/QUOTE]

A ja się modlę i uważam, że warto. Modlę się o dobrych ludzi. I jak patrzę na to forum to widzę, że są. A na ziemi podobno jesteśmy za karę. To prawda. Widząc tyle cierpienia jakie spotyka nie tylko ludzi, ale i te bezbronne istoty cierpimy mimo, że nie zawsze nieszczęście celuje bezpośredni w nas. Trzeba też pamiętać, że nie sama modlitwa czy medytacja wystarczy. Trzeba działać i zachęcać do działania. Niestety to człowiek w dużej mierze robi piekło na ziemi a nie Bóg...

Link to comment
Share on other sites

[B]Aka_nina[/B], na stronie 32 w poście Henikar i Baski_Kropka jest mowa o uboju zwierząt,w tym psów.
Swoją drogą ja wiem, że ludzie są w stanie zjeść wszystko ale po prostu zszokowało mnie to strasznie bo nie podejrzewałam, że Ci ludzie akurat w tym przypadku byli zdolni do czegoś takiego. Tzn. w tym przypadku wiele rzeczy sobie wyobrażałam ale akurat o tym nie pomyślałam. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Nasze Stowarzyszenie zobowiązuje się pokryć [B]koszty sterylizacji 2 suk[/B] - proszę wybrać te najpilniejsze, również jeśli w grę wchodzi sterylizacja aborcyjna. Ewentualnie: [B]koszty jednej sterylizacji i leczenia któregoś z najbardziej chorych zwierząt[/B] (jest tam jakaś sunia z guzami na brzuchu).

Praktykowany przez nas sposób płatności: przelew internetowy na konto lecznicy weterynaryjnej, po przesłaniu nam faktury.

W razie wątpliwości:
- proszę o kontakt telefoniczny z nami, zarówno osoby koordynujące akcją, jak i weterynarzy dokonujących zabiegów
- zapraszam na naszą stronę internetową, mój baner jest linkiem do niej.


[CENTER][CENTER][B][COLOR=blue][FONT=Verdana]Stowarzyszenie Obrona Zwierząt[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=blue][FONT=Verdana]ul. 11 Listopada 29[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Verdana]
[B][COLOR=blue]28-300 Jędrzejów[/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]
[/CENTER]

[CENTER][CENTER][B][COLOR=green][FONT=Verdana]KRS 0000292939 REGON 260199276[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=green][FONT=Verdana]NIP 656-22-72-801
[COLOR=Red]
NOWY NR KONTA W ALIOR BANKU:[/COLOR]
[COLOR=Purple]Alior Bank 75 2490 0005 0000 4500 7398 2092
[/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][COLOR=Purple][B][FONT=Verdana]PKO BP S.A. 82 1020 2733 0000 2602 0037 2987[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[/CENTER]

[CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana]tel. 0 607-171-458[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Verdana]
[B][COLOR=purple][URL="http://www.obrona-zwierzat.pl/"]www.obrona-zwierzat.pl[/URL][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=Verdana]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...