Jump to content
Dogomania

Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze, zobaczcie - drugi Kąsek :( Boi się wszystkiego :( Ludzi, psów :( i na dodatek siedzi w schronie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190569-Bim-bity-przez-ludzi-gryziony-przez-psy-pom%C3%B3%C5%BCcie-zanim-b%C4%99dzie-za-p%C3%B3%C5%BCno-%28[/url] To straszne, że są "ludzie" tak okrutni, że po kontakcie z takim "człowiekiem" psu tak trudno się przełamać :( Bardzo bym chciała by pieski takie jak Kąsek czy Bim zdołały jednak nam zaufać... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

oh widziałam wczoraj Kąska :) wieść gminna niesie, że on czasem wychodzi, ale kurcze my go nie widzialiśmy już parę tygodni. w sumie nic dziwnego, jak my przyjeżdzamy to do pracy - coś tam przesuwamy, coś montujemy... psy szczekają... ale wczoraj już jak końcyliśmy to Kąsek wyszedł :) wygląda ładnie. rozejrzał się, zobaczył nas i chwilę tak postał. od razu zlapałam jedzenie i poszłam do niego. wahał się chwilę, ale jednak się schował :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']nawet nie tymczas, tylko po rostu u zaprzyjaznionych ludzi boksy na działce :) boksy sami kupujemy z kasy zarobionej na bazarku szkoleniowym :)[/QUOTE]

Wyczytalam, ze Kasek w nowym miejscu...gdzies pod W-wa? Poprosze na pw konto, dane to cos przesle...oby znalazl domek ten wymarzony!!!
Kasek trzymaj sie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Mru, czy on wrócił taki z Bogatyni, czy to regres po powrocie? Długo to trwa.[/QUOTE]

to bedzie trwało dopoki Kąsek nie znajdzie domu! on musimiec SWOJEGO człowieka lub DOMOWY tymczas - tylko kto zechce sie zaopiekowac "agresywnym" psem?


ja wszystkich do niego zapraszam, prosze bardzo...my robimy co mozemy, ale bycie tam raz na tydzień NIC NIE DA...


on Markowi ufał, kochał go, byl z nim codziennie, pracował z nim... a my? opiekunów też jest paryu, codziennie ktos inny, bo a to jeden pracuje (pracuja zawodowo przecież) a to inny wyjedzie... nie ma opcji, zeby ten pies zrobił postępy

Paweł musiałby rzucić prace i przeprowadzić się do Grójca zeby to miało sens...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']nie kojec, dom :) Kąsek lubi ludzi, umie zaufać... pokocha i jeszcze nikogo nie ugryzł :) dom normalny, tylko chyba bez psów lub z sunia np. ostatnio Kąsek chciał zjeść Pita ;)[/QUOTE]
O! A to łobuziak, no! Pitek jest bardzo grzeczny. Nie wolno tak Kąsku!
Kurcze, może faktycznie znalazłoby się dla Kąska jakieś DT?? Tylko czy po przejściu do DS i tak nie będzie regresu? ... W sumie nawet, jeśli by był regres, to i tak na pewno mniejszy niż teraz... Oswoiłby się trochę z ludźmi... Siedząc w boksie Kąsek ma małe szanse na znaczące postępy :(
Mru, wiem, że o DT zwłaszcza dla pieska z takimi problemami nie jest łatwo, ale może choć w tytule wątku dodaj, że Kąsek szuka DT???? A nóż Kąsek dostanie jakąś szansę??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...