Jump to content
Dogomania

Zmarznięty Bity Głodny SZCZENIAK (ŻORY)


Sajnox

Recommended Posts

Witam spróbuje w skrócie opisać problem jednego psiaka.
Jeżdżę często do teściowej, jest tam stara pijaczka chodząca o kuli która ma psa, ma od niecałe 7 miesięcy. Teraz w te mrozy siedzi prawie całe dnie na polu, podwieczór przywiązuje go do klamki i trzyma tak na dworze aż sobie o nim przypomni:shake:
Strasznie się boi ludzi, dzisiaj jak TZ chcial do niego podejść to się skulił i patrzal błagalnym oczami jak by miał go ktoś zbić.Teściowa mówiła że ludzie tam go ciągle biją, dzieciaki go mączą żucają w nie kamieniami:mad:, ta pijaczka się tym wcale nie przejmuję, jest wychudzony ale piękny.:-(
Co ja mam zrobić może któraś z was znalazła by mu normalny kochający dom:placz:
Mój nr 796604022

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zróbcie rozeznanie, czy chce się go pozbyć, bo... Prosisz o poszukanie mu domu więc musimy wiedzieć, czy on jest ekhm... do wzięcia za jej zgodą (póki co dalej nie sięgam). W 1 post, proszę wstaw do siebie kontakt, gdyby ktoś chciał do Ciebie zadzwonić i dopomóc.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno oddała by go za jakąś wodke czy coś w tym guście.
Dzisiaj widziałam jak go szarpie za obroże, widać jak by był dla niej ciężarem.
Jutro zadzwonie do teściowej żeby ją podpytała czy chce go oddać, ale jeśli nie będzie chciała to co, mam to tak zostawić...

Link to comment
Share on other sites

OK, to już coś wiadomo więcej. Przypomnę, podaj do siebie kontakt. Dogo płata figle, ktoś może mieć pomysł na pomoc, będzie chciał to z Tobą omówić i nie będzie miał jak, jeśli nie da się na wątku (kiedy np. znów dogo zacznie się przywieszać). I... zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje watek .... Koniecznie postaraj sie zapoznac z psiakiem .... A czy ten babsztyl tego psa na noc zostawia tak przywiazanego ??? gdyby nie chciala go oddac .... A takie dzieciaki to ja bym @#$%^&

A jaki to jest teren ogrodzony, to podworko, mozna tam wejsc bez problemu

Link to comment
Share on other sites

Właścicielka psa to stara po 50 pijaczka. Mieszka na mieszkaniu socjalnym(taki barak) ma jeden pokój, wielkości małego pokoju w bloku. Zazwyczaj siedzi z tą babą tam ze trzech pijaków, więc jak oni tam sa to ona go wypuszcza.
Teren nie jest ogrodzony, trzy metry od jej (mieszkania) jest las pole i następne baraki:(

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY CUDNE, ZAŁATWICIE TO CZY MAM JECHAĆ JAKIEGOS MUNDUROWEGO PRZYTARGAĆ. WEZMĘ GO STAMTĄDI GDZIES UMIESZCZĘ. MOŻE TEGO BABOLA POSTRASZYĆ?? ZERDUSZKO NIE MAM TELEFONU TWOJEGO. STARY TELEFON ZEPSUTY I W NOWYM NIC. ZADZWOŃ NA STARY NUMER TO MI SIĘ ZAPISZE NA NOWO.Jadę dziś za niedługo do Orzesza na wizytę przedadopcyjną jak coś nowego to dzwońcie, a jak się psa odbierze do tego czasu to mogę go zabrać odrazu to nie jest daleko. 502526010.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...