Jump to content
Dogomania

Zmarznięty Bity Głodny SZCZENIAK (ŻORY)


Sajnox

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TERESA BORCZ']DZIEWCZYNY CUDNE, ZAŁATWICIE TO CZY MAM JECHAĆ JAKIEGOS MUNDUROWEGO PRZYTARGAĆ. WEZMĘ GO STAMTĄDI GDZIES UMIESZCZĘ. MOŻE TEGO BABOLA POSTRASZYĆ?? ZERDUSZKO NIE MAM TELEFONU TWOJEGO. STARY TELEFON ZEPSUTY I W NOWYM NIC. ZADZWOŃ NA STARY NUMER TO MI SIĘ ZAPISZE NA NOWO.Jadę dziś za niedługo do Orzesza na wizytę przedadopcyjną jak coś nowego to dzwońcie, a jak się psa odbierze do tego czasu to mogę go zabrać odrazu to nie jest daleko. 502526010.[/QUOTE]
Czyli on ma DT u Pani? Zadzwonię po pracy.

Sajnox, daj swój nr na pw, to się ugadamy. Przyjechałabym do Żor.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']DZIEWCZYNY CUDNE, ZAŁATWICIE TO CZY MAM JECHAĆ JAKIEGOS MUNDUROWEGO PRZYTARGAĆ. WEZMĘ GO STAMTĄDI GDZIES UMIESZCZĘ. MOŻE TEGO BABOLA POSTRASZYĆ?? ZERDUSZKO NIE MAM TELEFONU TWOJEGO. STARY TELEFON ZEPSUTY I W NOWYM NIC. ZADZWOŃ NA STARY NUMER TO MI SIĘ ZAPISZE NA NOWO.Jadę dziś za niedługo do Orzesza na wizytę przedadopcyjną jak coś nowego to dzwońcie, a jak się psa odbierze do tego czasu to mogę go zabrać odrazu to nie jest daleko. 502526010.[/QUOTE]
Dzwoniłam na stary nr, a tego nowego nie zauważyłam..... Tak czy siak tam trzeba za dnia jechac, najlepiej jak Sajnox da znać, że szczyl jest.

Link to comment
Share on other sites

Nie nie widziałam go ale wiem że jest u niej, jedna babka mówiła mi że jest narąbana i go nie wypuściła.
Postaram się jutro go złapać powinno mi się udać, nie zapeszam ale jutro już powinien być u mnie.
No i jeszcze jedna sprawa lata tam jeszcze jeden pies, dzieciaki powiedzały że to york tylko trochę większy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajnox']Nie nie widziałam go ale wiem że jest u niej, jedna babka mówiła mi że jest narąbana i go nie wypuściła.
Postaram się jutro go złapać powinno mi się udać, nie zapeszam ale jutro już powinien być u mnie.
No i jeszcze jedna sprawa lata tam jeszcze jeden pies, dzieciaki powiedzały że to york tylko trochę większy.[/QUOTE]
Masz możliwość zrobienia zdjęć temu drugiemu? Choćby kom i przesłać?
Jak bęsz maiła szczylka od pijaczki, to dzwoń do mnie albo napisz esa. Jutro na 100% będę w Żorach, to go do Teresy podrzucę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...