Jump to content
Dogomania

Dylanka (*) odeszła szczęśliwa i biega z innymi tyszakami za TM.......


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi: Tylu tu dobrych ludzi! :multi:

:loveu: Teraz tylko trzeba wyzdrowieć [COLOR=Blue][B]Dylaneczko[/B][/COLOR] [COLOR=Blue][B]kochana[/B][/COLOR]! :loveu:

[COLOR=Blue][B]Ważne[/B][/COLOR] - jeżeli macie problem z pisaniem i edytowaniem postów na dogo - skorzystajcie z przeglądarki [B]Mozilla Firefox.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dylunia dzisiaj juz naprwde dobrze wyglada.
Juz biega sobie normalnie ... jedynie gloweczka jeszcze ciut przekrzywiona. Najwazniejsze , ze juz wreszcie ladnie je. Sama sie upomina o jedzonko.
Zjadla dzisiaj wreszcie normalna porcje obiadku. Wczoraj wlasciwie tez, ale potem popila woda i zwymiotowala wszystko.
Sporo dzisiaj spala, ale mysle, ze to objaw oslabienia choroba i niejedzeniem przez kilka dni.
Chociaz Dylunia w zasadzie zawsze lubila spac.
Jest juz OK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Dylunia dzisiaj juz naprwde dobrze wyglada.
Juz biega sobie normalnie ... jedynie gloweczka jeszcze ciut przekrzywiona. Najwazniejsze , ze juz wreszcie ladnie je. Sama sie upomina o jedzonko.
Zjadla dzisiaj wreszcie normalna porcje obiadku. Wczoraj wlasciwie tez, ale potem popila woda i zwymiotowala wszystko.
Sporo dzisiaj spala, ale mysle, ze to objaw oslabienia choroba i niejedzeniem przez kilka dni.
Chociaz Dylunia w zasadzie zawsze lubila spac.
Jest juz OK.[/QUOTE]

Ufff...:lol::lol::lol: Dziękujemy Ci, Zuziu! Kamień z serca...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Alfa, moje deklaracje na tyszaków wynoszą razem 67 zł. miesięcznie. Mam trochę zapłaconych do przodu. Zróbmy tak, że jeszcze w tym tygodniu, albo na początku następnego zapłacę 100 zł. Będzie to na jeszcze jeden miesiąc do przodu dla całej trójki i 33 zł. ekstra dla Dylanki...;)
UBOCZE powiem tylko bardzo, bardzo dziękuję!!!!!!!!!!!Zwłaszcza za tą kasę ekstra dla Dylanki!!!!!!!:loveu:

Kto jeszcze kilka złotych dorzuci??? Stałej albo chociaż jednorazowej...;)[/QUOTE]
UBOCZE powiem tylko bardzo, bardzo dziękuję!!!!!!!!!!!Zwłaszcza za tą kasę ekstra dla Dylanki!!!!!!!:loveu:
A do apelu mogę się tylko dopisać ;)

[quote name='agata51']Bidulko, wiem, co to zapalenie ucha środkowego. Mam nadzieję, że już mniej boli. Dorzucę grosik do czerwcowej wpłaty.[/QUOTE]
Agatko Tobie też wielkie, wielkie dzięki!!!!!!:lol:

[quote name='Nikus']Ja dokładam do deklaracji Dylance 5 zł m-cznie...a z czerwcową wpłatą ok 10-tego dołoże coś na leczenie:)Zdrówka Dylaneczko kochana:)[/QUOTE]
Dzięki serdeczne, teraz już mniej deklaracji stałych brakuje Dylaneczce!!! Prosiłam o złotówkę dobry Wujek dał całą 5 :multi::multi::multi:
[quote name='Monika z Katowic']:multi: Tylu tu dobrych ludzi! :multi:

:loveu: Teraz tylko trzeba wyzdrowieć [COLOR=Blue][B]Dylaneczko[/B][/COLOR] [COLOR=Blue][B]kochana[/B][/COLOR]! :loveu:

[COLOR=Blue][B]Ważne[/B][/COLOR] - jeżeli macie problem z pisaniem i edytowaniem postów na dogo - skorzystajcie z przeglądarki [B]Mozilla Firefox.[/B][/QUOTE]
Ja też najczęściej korzystam z Mozilli. Kiedyś jeszcze dobrze pisało się na Operze ale teraz coś nie bardzo a Internet Explorer to już zupełnie do kitu:mad:. Akurat dogo mi co chwilkę wywala na amen......... Zrezygnowałam całkowicie z IE :diabloti:.

[quote name='fergilka']Dokładam Dylance 5zł do deklaracji, czyli moja stała wyniesie 15zł.[/QUOTE]
Kochana Cioteczka!!!!!!!!Bardzo dziękujemy za kolejną 5!!! Tym sposobem jeszcze tylko 20 zł. i Dylaneczka będzie mogła spokojnie nie tylko zdrowieć ale i siedzieć w SPA :multi::loveu:
[quote name='zuziaM']Dylunia dzisiaj juz naprwde dobrze wyglada.
Juz biega sobie normalnie ... jedynie gloweczka jeszcze ciut przekrzywiona. Najwazniejsze , ze juz wreszcie ladnie je. Sama sie upomina o jedzonko.
Zjadla dzisiaj wreszcie normalna porcje obiadku. Wczoraj wlasciwie tez, ale potem popila woda i zwymiotowala wszystko.
Sporo dzisiaj spala, ale mysle, ze to objaw oslabienia choroba i niejedzeniem przez kilka dni.
Chociaz Dylunia w zasadzie zawsze lubila spac.
Jest juz OK.[/QUOTE]
Takie wieści to się dopiero czyta :lol:.

Link to comment
Share on other sites

No to mam jeszcze lepsze wiesci !!!
Dzisiaj rano Dylcia sie tarzala w trawce .... mimo paskudnej nadal pogody ( chociaz jest juz znacznie cieplej , bo ok. 15 stopni ) .... a potem dorwala pluszaka i z nim szalala przez chwile !!!!!
To juz naprawde wyrazna oznaka zdrowienia, a antybiotyk jeszcze 4 dni bedzie brala, wiec bedzie jeszcze lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']No to mam jeszcze lepsze wiesci !!!
Dzisiaj rano Dylcia sie tarzala w trawce .... mimo paskudnej nadal pogody ( chociaz jest juz znacznie cieplej , bo ok. 15 stopni ) .... a potem dorwala pluszaka i z nim szalala przez chwile !!!!!
To juz naprawde wyrazna oznaka zdrowienia, a antybiotyk jeszcze 4 dni bedzie brala, wiec bedzie jeszcze lepiej.[/QUOTE]

Dziękujemy, Zuziu!!! Wieści po prostu wspaniałe!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Dylaneczka dzisiaj juz wreszcie na sloneczku sie wygrzewa, bo u nas od rana SLONCE !!!!!!!!!!
Nareszcie cieplutko i .... sucho !
Pozdrawiamy.

A Dylubia juz nawet gloweczki nie przechyla , a jesli, to jedynie odrobinke, ze trudno zauwazyc nawet .....
Jest o niebo lepiej !

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Dylaneczka czuje się już całkiem dobrze i może wygrzewać się na słońcu. Bo mam też nadzieję, ze u Was słoneczko świeci;).

Konto Dylanki powiększyło się o wpłaty:
- od P. Bartosza Zielińskiego 50 zł.,
- od Bjuty 5 zł.,
- od Grosziwa 60 zł. /deklaracje za dwa miesiące/.
RAZEM: 115 ZŁ. [B]Bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!!![/B]
Dziś nasza sunia ma na koncie 79 zł.:lol:

Link to comment
Share on other sites

No moge juz chyba zaryzykowac i napisac, ze Dylcia zdrowa.
Juz sie nie zatacz, nie ma pochylonej gloweczki, ma apetycik i to ogromny, jest wesola ... bawi sie pluszakami, jak dawniej.
Jest duzo aktywniejsza, chociaz i bardzo duzo spi.
Zrobila sie nieco wybredna z jedzonkiem ... przez to, ze jej dogadzalam, kiedy nie chciala zupelnie nic jesc.
Teraz najchetniej je miesko z ryzem.... makaronik juz nie za bardzo.
Tak wiec przygotowuje juz teraz 4 rodzaje posilkow, bo nie wszystkie psiaki lubia to samo.
troche czasu mi zajelo, zeby poznac ... co kto lubi .... i teraz juz maja tylko to co lubia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...