Jump to content
Dogomania

RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']


Dzika_Figa

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B][COLOR=DarkOrange]Deklaracje dla :loveu:Rudusia[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[CENTER][SIZE=6][COLOR=DarkGreen][B][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]ma już zaklepane miejsce w hoteliku[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=3][B][COLOR=Blue]Deklaracje stałe miesięczne[/COLOR][/B][/SIZE] - [COLOR=Red][B]potrzeba 300zl[/B][/COLOR] na hotelik plus karma plus ewent. leki
[COLOR=Blue]10zl - Emigrantka (od marca)
15zl - Magda NS[/COLOR]
[COLOR=Blue]10zl - Beniacz[/COLOR]
[COLOR=Blue]10zl - _Aga_ (od marca)[/COLOR]
[COLOR=Blue]30zł- jadwiga
20 zł Vikii[/COLOR][SIZE=3]
[B][COLOR=Blue]Razem 95zl -[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen]
Deklaracje jednorazowe[/COLOR][/B][/SIZE]
[COLOR=SeaGreen]40zl - Emigrantka
20zl - Beniacz
[B][SIZE=3]Razem 60zl[/SIZE]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Deklaruję 50 zł miesięcznie dla Rudusia. Aga, Tobie nie mogę odmówić. Przyjmij tylko radę od starszej koleżanki: na pierwszej stronie wątku koniecznie musi być ciągle uaktualniana lista darczyńców oraz skrót historii Rudaska. Nie każdemu się chce czytać cały wątek. Czekam na nr konta i wiadomość od kiedy pies ma zaklepany hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Boze,nie było mnie troche i tu tyle zmian. Bardzo dziekujemy wszystkim darczyńcom. Choć ja niewiele się przyczyniłam jesli chodzi o wpłaty. Dopiero czekam na jakiś przypływ gotówki,ale Ruduś bardzo mnie wzruszył,jak i wiele innych psiaczków po przejsciach. jedynie co moge narazie ,to zapraszam na wątek dogomaniaków,podnosze w górę i trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Deklaruję 50 zł miesięcznie dla Rudusia. Aga, Tobie nie mogę odmówić. Przyjmij tylko radę od starszej koleżanki: na pierwszej stronie wątku koniecznie musi być ciągle uaktualniana lista darczyńców oraz skrót historii Rudaska. Nie każdemu się chce czytać cały wątek. Czekam na nr konta i wiadomość od kiedy pies ma zaklepany hotelik.[/QUOTE]
:loveu:Bardzo dziękujemy :loveu:Goldenek2 w imieniu Rudusia....
który ma wyruszać w "nowy świat" razem..z Dogo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Boze,nie było mnie troche i tu tyle zmian. Bardzo dziekujemy wszystkim darczyńcom. Choć ja niewiele się przyczyniłam jesli chodzi o wpłaty. Dopiero czekam na jakiś przypływ gotówki,ale Ruduś bardzo mnie wzruszył,jak i wiele innych psiaczków po przejsciach. jedynie co moge narazie ,to zapraszam na wątek dogomaniaków,podnosze w górę i trzymam kciuki.[/QUOTE]
:loveu:Javena dziękujemy bardzo za wsparcie ( zakupy na bazarku dla Rudusia) i podnoszenie
i naturalnie kciuki są też b. ważne....Musi się przecież to udać.....:-( Tak niewiele brakuje...

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=Red]Deklaracje dla :loveu:Rudusia[/COLOR][/SIZE][/B]
[CENTER][SIZE=6][COLOR=DarkGreen][B][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]ma już zaklepane miejsce w hoteliku[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=3][B][COLOR=Blue]Deklaracje stałe miesięczne[/COLOR][/B][/SIZE] - [COLOR=Red][B]potrzeba 300zl[/B][/COLOR] na hotelik plus karma plus ewent. leki
[COLOR=Blue]10zl - Emigrantka (od marca)
15zl - Magda NS[/COLOR]
[COLOR=Blue]10zl - Beniacz[/COLOR]
[COLOR=Blue]10zl - _Aga_ (od marca)[/COLOR]
[COLOR=Blue]30zł- jadwiga
20 zł Vikii[/COLOR][SIZE=3]
[SIZE=2][COLOR=Blue]50 zł Goldenek2[/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=Blue]Razem 145zl -[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen]
Deklaracje jednorazowe[/COLOR][/B][/SIZE]
[COLOR=SeaGreen]40zl - Emigrantka
20 zł - Beniacz

[B][SIZE=3]Razem 60 zl[/SIZE]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick'][B][SIZE=3][COLOR=Red]Deklaracje dla :loveu:Rudusia[/COLOR][/SIZE][/B]
[CENTER][SIZE=6][COLOR=DarkGreen][B][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]ma już zaklepane miejsce w hoteliku[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=3][B][COLOR=Blue]Deklaracje stałe miesięczne[/COLOR][/B][/SIZE] - [COLOR=Red][B]potrzeba 300zl[/B][/COLOR] na hotelik plus karma plus ewent. leki
[COLOR=Blue]10zl - Emigrantka (od marca)
15zl - Magda NS[/COLOR]
[COLOR=Blue]10zl - Beniacz[/COLOR]
[COLOR=Blue]10zl - _Aga_ (od marca)[/COLOR]
[COLOR=Blue]30zł- jadwiga
20 zł Vikii[/COLOR][SIZE=3]
[SIZE=2][COLOR=Blue]50 zł Goldenek2[/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=Blue]Razem 145zl -[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen]
Deklaracje jednorazowe[/COLOR][/B][/SIZE]
[COLOR=SeaGreen]40zl - Emigrantka
20 zł - Beniacz

[B][SIZE=3]Razem 60 zl[/SIZE]
[/B][/COLOR][/QUOTE]


Rozumiem, że z czteropaku ( Dog, Capri, Bumel, Ruduś ) 2 jadą do czarodziejki do Gryfowa ( Gdyby ktoś nie wiedział, to czarodziejką z Gryfowa jest Kikou - cudowna dziewczyna ) i 2 do Szczecinka ( rozumiem, ze do mariammc? ).
Ja po wypłacie też jednorazowo coś wpłacę + 2 datki od znajomych, ale jeszcze nie wiem ile. Ale może ja wpłacę na Bumela, bo tam jeszcze większe pustki w kasie. [B]Czy można prosić o konto, ale na Bumela? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Rozumiem, że z czteropaku ( Dog, Capri, Bumel, Ruduś ) 2 jadą do czarodziejki do Gryfowa ( Gdyby ktoś nie wiedział, to czarodziejką z Gryfowa jest Kikou - cudowna dziewczyna ) i 2 do Szczecinka ( rozumiem, ze do mariammc? ).
Ja po wypłacie też jednorazowo coś wpłacę + 2 datki od znajomych, ale jeszcze nie wiem ile. Ale może ja wpłacę na Bumela, bo tam jeszcze większe pustki w kasie.
[B]Czy można prosić o konto, ale na Bumela? [/B][/QUOTE]
[B][COLOR=DarkOrange]Bardzo dziękujemy :loveu:Bambino w imieniu Bumelka . Prosze podaj to na jego wątku.:lol:[/COLOR][/B]
Chcemy wysłać nawet 5 psiakow i strą Perełke...To olbrzymia akcja..
W schronisku b. duże przepelnienie i trzeba też szybko działać...
Musimy wszystko dokładnie i szczegółowo i na spokojnie poustalać...Dzięki:loveu:Tereska B.:loveu:
Nr. kont podamy i poprzypominamy cioteczkom...Każdy grosik się b. liczy..
Bardzo dziękujemy za każde wsparcie i wierzymy ,że może jakieś psiaki uratujemy...

Link to comment
Share on other sites

Świetnie! TO JUŻ JESTEŚMY ZA PÓŁMETKIEM! 175 zł! Brakuje 125!!!

E tam... a niech będzie... [B]brakuje[/B] [B]100 zł.[/B]
Ruduś dostaje ode mnie co miesiąc te 25 zł ;) (Kodinka mam nadzieję, że już nie wróci z adopcji (tfu, tfu) to mogę deklaracje przekazać na Rudusia).
A do którego hoteliku jedzie Ruduś? Do Kikou czy Mariamc?
i poproszę o numer konta ;) Z bazarku też coś wpadnie... przy okazji przypominam i zapraszam - bazarek ze zdjęciami - link w moim podpisie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Dzień dobry:-) Zaprosiła mnie Jawena,
Dla Rudusia deklaruję 30 zł mies.
Pozdrawiam Wszystkich:-)[/QUOTE]

Bardzo dziekuje w imieniu swoim i Rudusia. Bardzo mi lezy na sercu ten psiak,ale nie moge sie deklarowac,bo nie mam stałych dochodów.Juz mam po szyje deklaracji.Napewno jednak wysle jednorazowo jakąś kwote.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Świetnie! TO JUŻ JESTEŚMY ZA PÓŁMETKIEM! 175 zł! Brakuje 125!!!

[COLOR=DarkOrange]Ruduś dostaje ode mnie co miesiąc te 25 z[/COLOR]ł ;) (Kodinka mam nadzieję, że już nie wróci z adopcji (tfu, tfu) to mogę deklaracje przekazać na Rudusia).
A do którego hoteliku jedzie Ruduś? Do Kikou czy Mariamc?
i poproszę o numer konta ;) Z bazarku też coś wpadnie... przy okazji przypominam i zapraszam - bazarek ze zdjęciami - link w moim podpisie.[/QUOTE]
[COLOR=DarkOrange]Dziękujemy pięknie :loveu:Radunia [/COLOR]...za wsparcie i rozgłaszanie wątku Rudusia:loveu:
Raduś jedzie do kliniki i będzie nim sie wet opiekował . zaraz opisze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Bardzo dziekuje w imieniu swoim i Rudusia. Bardzo mi lezy na sercu ten psiak,ale nie moge sie deklarowac,bo nie mam stałych dochodów.Juz mam po szyje deklaracji.Napewno jednak wysle jednorazowo jakąś kwote.[/QUOTE]
[COLOR=DarkOrange]Dziękujemy ślicznie :loveu:Javena za wsparcie i pomoc w rozgłaszaniu:loveu:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]Deklaracje dla :loveu:Rudusia[/COLOR][/B]
[CENTER][SIZE=6][COLOR=DarkGreen][B][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]ma już zaklepane miejsce w hoteliku[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=3][B][COLOR=Blue]Deklaracje stałe miesięczne[/COLOR][/B][/SIZE] - [COLOR=Red][B]potrzeba 300zl[/B][/COLOR] na hotelik plus karma plus ewent. leki
[COLOR=Blue]10zl - Emigrantka (od marca)
15zl - Magda NS[/COLOR]
[COLOR=Blue]10zl - Beniacz[/COLOR]
[COLOR=Blue]10zl - _Aga_ (od marca)[/COLOR]
[COLOR=Blue]30zł- jadwiga
20 zł Vikii[/COLOR][SIZE=3]
[SIZE=2][COLOR=Blue]50 zł Goldenek2
30 zł Wojtuś
25 zł Radunia--
[SIZE=3][B]--Razem miesięczne deklaracje - 200 zł[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=Indigo]Deklaracje jednorazowe[/COLOR][/SIZE][COLOR=Indigo]
[/COLOR] [COLOR=SeaGreen][COLOR=Indigo]40zl - Emigrantka
20 zł - Beniacz

[/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=Indigo]Razem jednorazowe deklaracje - 60 zl[/COLOR][/SIZE]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

"Dzisiaj własnie rozmawiałam z doktorem( Oborniki Śląskie). Warunki wszystkie potwierdzone, jeszcze do tego obok wyjscia swobodnego do ogrodu, sa spacerki do lasu, ogrzewana podłoga, opieka free, tylko leki. . Chciałam sie przestać szczypać bo oficjalne ceny to 30, 40 zł . Sama sobie nie wierzyłam ale czas się upewnić. Więc wszystko ok mamy takie same warunki finansowe jak w mielcu. Czy u kikou. Przynajmniej narazie. Bo ja jesli chodzi o psy to jestem sknera, te co mamy są spore wiec nie chciałam przeginać ale za mniejsze to będzie mnie mam nadzieje ta cena już wyzywieniem. Tu dajemy karme naszą albo wetową. Do uzgodnienia. Uważam że to idealne warunki, a doświadczenie mam"
cytuje Terese B. z wątku Doga
[url]http://www.vetoborniki.pl/viewpage.php?page_id=8[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Jestem. Ick spytała mnie, czy mogę robić za Rdusiowego bankiera.... Mogę, oczywiście.
Ale bardzo proszę o post na piewrwszej stronie do wpisywania rozliczeń.
Maupa4 to załatwi jak gazzy ją poprosi...[/QUOTE]
:loveu:To bardzo dziękujemy :loveu: Dzika Figa
i prosimy o podanie nr. konta deklarującym :loveu:cioteczkom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...