Jump to content
Dogomania

RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']


Dzika_Figa

Recommended Posts

[quote name='bela51']Figo, ja nie mam najmniejszych zastrzezen, co do prowadzenia finansow przez Ciebie.
Zabrałam głos na watku Lapsa, bo zrozumiałam, ze chcesz przekazac komus funkcje skarbnika.
Jesli dalej mozesz skarbnikowac to nie ma sensu tego zmieniac.:lol:
Chciałam tez przeniesc od marca swoja deklaracja z Lapsa na Rudusia. Nie jest to niestety zawrotna kwota:oops:[/QUOTE]

Belu, spokojnie, ja się nie czuję dotknięta ani nic.
Od dawna nie ukrywałam, że chętnie dam się zastąpić nowemu skarbnikowi, więc dla mnie ok.
Chcę się tylko upewnić, że nikt nie ma nic przeciwko. Po prostu nie czuję się uprawniona przekazywać komuś wszystko bez zgody deklarowiczów, to byłoby nieuczciwe.

Dzięki za przeniesienie deklaracji! Każda złotówka się liczy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dzika_Figa']Super, dziękuję w imieniu Rudusia.
A jakie masz z danie w kwestii zmiany konta?
Wolałabym wiedzieć, że się zgadzacie, zanim przekażę finanse Gazzy.[/QUOTE]
Ja dawno temu wysłałam gazzy fanty na bazarek... Były raz na bazarku zrobionym przez ick, coś się sprzedło, reszta została.. Może te fanty wystawić znowu? Na Rudusia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Troche mi glupio,ale jakby sie cos ruszylo w kwestii Rudusiowej oplaty....[/QUOTE]

Yumanji, absolutnie nie powinno Ci być głupio!
Głupio to powinno być deklarowiczom, którzy nie wpłacają.
A tym którzy wpłacają bardzo dziękuję! Właśnie przelałam Yumanji 170 zł!
Czyli jeszcze 80 i Marzec mamy zapłacony, ale zbliża się Kwiecień...

Edited by Dzika_Figa
Link to comment
Share on other sites

Kochani i tu piszę, że wczoraj poszła moja deklaracja za Rudusia i Lapsia, (wg pierwszej strony to będzie za styczeń), jak najszybciej jeszcze w marcu wyrównam dekl. za luty i marzec.
Zostawię na razie dekl. na Rudusia 30 zł, głupio na razie ją podwyższać, jak wpłacam z opóźnieniem..ale zobaczymy;)

A księgowość - zostawiłbym ją nadal u Figi, będzie teraz tylko Ruduś - to i Małgosi łatwiej będzie ogarnąć finanse,
Małgosiu jak jeszcze raz napiszesz.... to może wtedy się zastanowimy;)
A Agusię-gazzy lubię:),

Może jestem zbyt sentymentalny, ale ten wątek to jak 2 -letnia historia Dogo, w której uczestniczył Ruduś i Lapsio.... i Ruduś nadal, prowadź dalej Małgosiu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Kiedyś byłam na tym wątku. I nawet bazarek robiłam na chłopaka.
Ick nosi banerek, kupowała u mnie no to jestem...[/QUOTE]
Dzięki Kochana:)
A nasz Ruduś zasiedział sie u jumanji :)

[quote name='Dzika_Figa']Marzec opłacony. Zbieramy na kwiecień. dostaniemy parę dwklaracji w spadku po Lapsiu.
Wierzę, że będzie dobrze[/QUOTE]
Też tak myślę :)
I dzieki też Kochani :loveu:
tym, którzy przenieśli deklarację z Lapsia, który znalazł domek na jego kolegę Rudusia :):)

Edited by wojtuś
poprawa zapisu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...