Jump to content
Dogomania

LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)


Tola

Recommended Posts

[quote name='Tola']Na razie jakos daje sobie radę, ale coraz częściej slyszę od Tz, jak On się z nią rozstanie:cool3:
Moze byc problem:evil_lol:[/QUOTE]

Tola zastanow sie co bedzie :):) u nas na forum podhalana, tymczaska Sara zostala w DT, bo TZ zaczal ja porownywac do Poli Raksy i odmowil oddania :):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']Tola zastanow sie co bedzie :):) u nas na forum podhalana, tymczaska Sara zostala w DT, bo TZ zaczal ja porownywac do Poli Raksy i odmowil oddania :):)[/QUOTE]

Ja juz raz to przeszlam i DT został dla mojej Zuli DS - mam nadzieję, ze pozostaniemy przy 2 suniach w domu:evil_lol:
Wyraznie widac, ze cos zaiskrzylo miedzy TZ a Lady, ma facet pojemnie serce, muszę przyznac.
Faktyzcnie moze wyniknąc z tego melodramat:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Ja juz raz to przeszlam i DT został dla mojej Zuli DS - mam nadzieję, ze pozostaniemy przy 2 suniach w domu:evil_lol:
Wyraznie widac, ze cos zaiskrzylo miedzy TZ a Lady, ma facet pojemnie serce, muszę przyznac.
Faktyzcnie moze wyniknąc z tego melodramat:evil_lol:[/QUOTE]
To prawda tyle kobit w domu:evil_lol::evil_lol: i do każdej z czułością:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tola to już byście mieli wszystkie rozmiary w domu, bo Lady to chyba największa:cool3:, a skoro Wasza Tolka akceptuje kolejną ...:evil_lol::evil_lol:
Nie, nie to tylko tak...:oops:, ale widziałam zaangażowanie Tz, zazdroszczę, też bym tak chciała:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Noo, to dawaj te dobre wieści, Martuś!!!![/QUOTE]
:multi:
Myslę, ze wiesci są dobre, bo jest domek bardzo zainteresowany naszą Lady Makbet, jak nazywa ją moj TZ, gdy dziewczyna wybrzydza przy jedzeniu:evil_lol:
Panstwo mieszkają w okolicach Rybnika, mają dom z ogrodem. Czekają bardzo na sunię:loveu:
Chcieliby, zeby przyjechala jak najszybciej.
Przed chwila rozmawialam z Panem; mówilam, ze sunia musi zosrtac jeszcze ok 2 tyg, zeby stwierdzic, czy przypadkiem nie jest w ciązy.
Do tej pory pieniązki niech będą na koncie, bo jesli okaze się, ze Lady jest cięzarna trzeba będzie ją zawizc do Lublina do kliniki na sterylkę.
Mialam jeszcze pare tel., ale albo nie odpowiadal wiek, albo ludzie po informacjhi o mozliwosci sterylizacji - konzcyli rozmowę.
Wydaje mi się, ze to najpowazniejsza oferta...
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...