Jump to content
Dogomania

Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(


DORA1020

Recommended Posts

Barni pomimo wielu próźb, nie dał się namówić do wskoczenia na łóżko i szkoda, ale i tak w domowej scenerii dobrze się prezentuje:-)

[IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8903/dscf4067n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6606/dscf4064h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='bela51']Barni chyba nigdy w domu nie mieszkał, ani nawet nie byl zapraszany do domu.
Czy teraz przyszedł w goscine do P.Asi ? Czy moze czegos nie wiemy ?[/QUOTE]

Z tego co wiem to na terenie hotelu stoi domek, w którym te zdjęcia zostały zrobione :) Maciek i Penny chętnie zabierają tam psiaki i robią im sesje domową :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terier']Z tego co wiem to na terenie hotelu stoi domek, w którym te zdjęcia zostały zrobione :) Maciek i Penny chętnie zabierają tam psiaki i robią im sesje domową :)[/QUOTE]

Tak, dokładnie. Na terenie hotelu jest budynek, w którym prócz biura mieści się sypialnia - widoczna na powyższych zdjęciach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terier']Z tego co wiem to na terenie hotelu stoi domek, w którym te zdjęcia zostały zrobione :) Maciek i Penny chętnie zabierają tam psiaki i robią im sesje domową :)[/QUOTE]
Oj szkoda,ze tylko do zdjec,Barniemu potrzebny wlasnie taki domek,jak fajnie sie w nim prezentuje:)

Link to comment
Share on other sites

Barni po przyjeździe do hotelu bał się wchodzić do budynków, bał się drzwi, przejść,zasłonek itp. Teraz można go nakłonić do wejścia do domu. Jeszcze w Brzysciu wkładał do domu tylko łepek i jedną łapkę. Nie uwierzyłabym wtedy, że będzie z niego taki wspaniały pies. Przyjechał biedak z bolacymi uszkami, których nie dawał sobie dotknąć, a trzeba było 2xdziennie zakrapiać i rozmasować. Zęby pokazywał regularnie, a jeszcze czyszczenie uszu i zastrzyki, było czasami ostro. A ile zmartwienia było, kiedy długo nie chciał ani troszkę przytyć! A teraz to taki misio-pysio, zawsze wesoły, gotowy do zabawy.

Link to comment
Share on other sites

Penny i ja wczoraj wykąpaliśmy Barniego:-) Trochę na nas chwilami pomrukiwał, ale ogólnie był grzeczny. Nie licząc tego, że kilka razy otrzepał się na nas z wody i szamponu:-) Korzystając z ładnej pogody, suszył się na słońcu biegając po placu. Teraz jest jeszcze bardziej gładki i miękki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Dzisiaj poszła moja wpłata za kwiecień,przepraszam za zwłokę!
Barni, taki facet z Ciebie fajny, a ciągle czekasz i czekasz na swój dom. To musi być chyba jakiś wyjątkowy dom,skoro tak długo na niego czekasz:lol:[/QUOTE]
Bardzo dziekujemy ! Co Barni by pocżął, gdyby nie miał tak wiernych darczynców ? Trzeci rok w hotelu !!!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [B]Wpłaty na kwiecien 2012[/B]

26.03. - Dorot 131 - 20 zł
3.04. - malibo57 - 25 zł
5.04. agat21 -10 zł
10.04. - Livka - 10 zł
10.04. - lider2105 - 25 zł
24.04. - ala123 - 50 zł
25.04. - Tymotea - 50zł
25.04. - bela51 - 10 zł
Razem - 200 zł

[B]Wpłaty na maj 2012[/B]

24.04. - Dorot131 - 20 zł

Dziekujemy serdecznie:loveu:
[/INDENT]

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Sliczny jak zawsze !
A jak nasz weteran znosi pierwsze tegoroczne upały ? Moze nalezałoby mu oszczedzic spacerow w słoncu ?[/QUOTE]

W duże upały nie wychodzimy z psami, za bardzo się wtedy męczą i raczej spacer wtedy nie jest dla nich przyjemnością, a udręką.
Ogólnie Barniś dobrze znosi ciepłe, słoneczne dni.

Link to comment
Share on other sites

Barni prezentował się w naszej lokalnej gazecie w tym tygodniu, jednak z uwagi na majowy długi weekend nie było żadnego odzewu.
A nie, przepraszam. miałam jeden telefon z zapytaniem: czy będzie dobrym stróżem i czy pożyje jeszcze trochę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Barni prezentował się w naszej lokalnej gazecie w tym tygodniu, jednak z uwagi na majowy długi weekend nie było żadnego odzewu.
A nie, przepraszam. miałam jeden telefon z zapytaniem: [B]czy będzie dobrym stróżem i czy pożyje jeszcze trochę[/B]....[/QUOTE]
Do takiego domu ? Nigdy w zyciu, chocbym miała isc na zebry pod kosciół.:mad:

Link to comment
Share on other sites

dlatego powiedziałam, że do takiego domu się Barni nie nadaje.
Pan oferował kojec i na noc wypuszczany, ale calusi dzień siedziałby w kojcu.
Odeslałam Pana do przytuliska, zawsze takie warunki lepsze dla psa prosto z przytuliska niż siedzenie w małym kojcu z innym psem 24h dzień w dzień bez spacerów i wypuszczania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...