Jump to content
Dogomania

Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='bela51']Moze nalezaloby ograniczyc mu długosc spacerów i nie pozwalac na szalenstwa ?[/QUOTE]
[quote name='Doda_']jeszcze ciepło też trzeba zapewnic .. ale tam w pomieszczeniu ma . . ..
no może mniej spacerów i szaleństw . .[/QUOTE]
Ale właśnie tak robimy. Tym bardziej, że i tak chwilowo mieszka sam więc ma ogólnie mniej ruchu przez cały dzień:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='arim']A mój kreon jeszcze w domu :( Wyśle w tym tygodniu,bo za bardzo nie ruszałam się z domu w tą ślizgawicę.Dziś śniegu już nie ma,więc wyruszę na pocztę na dniach.[/QUOTE]

[quote name='Maciek777']Dotarła też przesyłka od [B]Arim[/B], ale jeszcze nieotwarta przez adresata więc nie mogę potwierdzić zawartości;)[/QUOTE]
Wreszcie potwierdzam odbiór...zawartości:) Dziękujemy za Kreon:) I oczywiście za czekoladę również:D

[quote name='bela51']Witaj chłopaku, jak zdrówko ?[/QUOTE]
Zdaje się być wszystko w porządku:)
Barni zamieszkał z bardzo wysportowaną panną:) Błękitno-brązowooką Husky-ONką Łajką:D

[IMG]http://i57.tinypic.com/xlxp5g.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

I dobre z Łajką się skończyło:shake: Barni raczej nie biegał z nią ani w żaden inny sposób nie szalał. Jednak od wczoraj gorzej się czuje. Kręgosłup / łapy go bolą i raczej woli sobie poleżeć w spokoju. Mieszkają już oddzielnie. Barni dostaje tabletki przeciwbólowe.
Z innych informacji o jego zdrowiu to to, że wymaz z jego ucha pojechał do Wrocławia do badania. Czekamy na wyniki.

Coś weselszego:
Ze wspólnego bazarku [B]betki[/B] i mojego (4 GB ROZUMu) uzbierało się dla Barniego 238,21 zł:) Ze względu na brak możliwości wysłania tych pieniędzy prędzej, zrobię to pewnie dopiero we wtorek. Proszę też o dane do przelewu:) Po otrzymaniu pieniędzy, proszę o potwierdzenie tego faktu tu na wątku i na wątku bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250820-ROZLICZAMY-4-GB-ROZUMu-Opowieści-niesamowite-Do-17-02-2014[/URL]
Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Jak Barni czuje sie dzisiaj ? Dalej łapki bolą, czy leki zadziałały ?[/QUOTE]
Leki tyle działają, że nie jest gorzej. Niestety ciągle go boli lub przynajmniej jest taki nieswój. Z tym, że Barni to trochę panikarz jeśli chodzi o ból więc może już nie jest tak źle, tylko zapobiegawczo taki jest podenerwowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Napisz cos więcej. Jak sie porusza ? Samodzielnie ?[/QUOTE]
Jest osowiały, ogon ma przy ziemi. Porusza się normalnie, choć już nie biega jak zwykle. Tylne łapy, widać, że słabsze niż zwykle. Mimo, że patrzy na ludzi "z byka" to jednak pragnie bliskości. Niestety tu jest problem. Zwykle gdy podejdzie to (niedotknięty) zaczyna piszczeć, mruczeć i wydawać inne dźwięki połączone z podgryzaniem nogawek w szybki tempie jakby atakował, co nie czyni spotkania jakoś przyjemnym. Nie zawsze jednak tak robi.

Link to comment
Share on other sites

Cale szczescie, ze jest troche lepiej, a nie gorzej.
Sluchajcie, nie wiem co mogloby byc skuteczne, prosze o rade !
Czy suplementy będa wystarczajace na jego dolegliwosci.
Ostatnio zamowilam mojej suni ArthroHa, bo tez troszke niedomaga. Ale czy to jest skuteczne, nie wiem, bo za krotko uzywa aby to stwierdzic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...