Jump to content
Dogomania

Pety, A Zwierzeta Wystawowe I Hodowlane


orsini

Recommended Posts

[quote name='orsini'].....ale zobacz JAKA ma linie gorna i osadzenie ogona:))))Ile takich psow widzialas, ze grzbiecik jak od linijeczki?i teraz kwestia wyboru-ja osobiscie wole dlugiego a prostego, niz krotkiego a z plecami w ksztalcie litery S,albo karpika:)))))co wiecej: ja bym chciala, zeby takie psy mi sie rodzily byleby byly ciut mniejsze, to bede bardzo zadowolona:kawal szyi ma, piekna glowe ma, katy ma no i ta topline (gorna linia z osadzeniem ogona)
[/quote]

[FONT=Arial][SIZE=3]Hej, jaka ciekawa dyskusja się tutaj toczy :lol:

Do znawczyni show dogs i pet-ów, mam pytanie, czy show dog powstydziłby się mając górną linię taką, jak ta prezentowana poniżej :cool3: ? To jest bardziej karpik, czy S-ka :cool3: ? Jakieś uwagi do kłębu a może do ogona :cool3:?
[/SIZE][/FONT][FONT=&quot]
[IMG]http://img359.imageshack.us/img359/1969/linia0kx.jpg[/IMG]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dyskusja jest bardzo ciekawa masz racje Marusia,ale....
KTO TY JESTES?????
czemu masz tylko 3 posty????
kolejny anonim???Bagsfunny 2????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
czy ja nie pisalam gdzie jest miejsce dla anonimow????W KOSZU!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
ALE wyjatkowo Ci cos napisze:
jak dla mnie jestes prowokatorka kolejna juz!i znajac zycie ten kawalek psa to kawalek psa kogos z nas, a Ty jestes poprostu takim "zyczliwym" duszkiem z konkurencji, prawda????i zapewnie nie wiesz, ze grzbietu sie nie ocenia na stoj,a w ruchu?nie widzialam tego psa na zywo wiec nie wypowiem sie na jego temat. Jedno jest pewnie-to po co TU przyszlas
Mam prosbe do JUSTY: sprawdz IP i jesli Marysia jest klonem to ja wykop!!!a klonem zapewne jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']aaa no nie moge zamilknac:))))))
wg. mnie czarne minis maja najgorsze glowy(sorki zapomnialam o bialych ktore maja jeszcze krotsze), a nie najbardziej wzorcowe:))))))
ja chce takie glowy:
[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6551/krokodyl15xj.jpg[/IMG]
nie wiem czy to westik, chart czy pudel:)))))ale leb zajefajny i sorki, ale u czarnych TAKICH glow to ja nie widzialam:)))juz coraz wiecej jest ladnych glow u czarnych minis, ale i kupa jest glowek krociutkich i okraglych, to maja byc te wzorcowe lby?krociusienkie?z okraglymi ślipiami?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
oki spadam juz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[FONT=Tahoma][SIZE=3]No tak na temat górnej linii już coś wiadomo :lol: , prezentowane zwierzątko w ruchu również ma linię bez zarzutu a jeśli pozwolisz zadam następne pytanko:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=3]Czy poniżej prezentowana głowa jest do zaakceptowania dla show dog :cool3: ? Jest za krótka a może za długa :cool3: ? [/SIZE][/FONT]


[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4796/glowa6uv.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']dyskusja jest bardzo ciekawa masz racje Marusia,ale....
KTO TY JESTES?????
czemu masz tylko 3 posty????
kolejny anonim???Bagsfunny 2????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
czy ja nie pisalam gdzie jest miejsce dla anonimow????W KOSZU!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
ALE wyjatkowo Ci cos napisze:
jak dla mnie jestes prowokatorka kolejna juz!i znajac zycie ten kawalek psa to kawalek psa kogos z nas, a Ty jestes poprostu takim "zyczliwym" duszkiem z konkurencji, prawda????i zapewnie nie wiesz, ze grzbietu sie nie ocenia na stoj,a w ruchu?nie widzialam tego psa na zywo wiec nie wypowiem sie na jego temat. Jedno jest pewnie-to po co TU przyszlas
Mam prosbe do JUSTY: sprawdz IP i jesli Marysia jest klonem to ja wykop!!!a klonem zapewne jest[/quote]

[FONT=Tahoma][SIZE=3]Parę słów prawdy, ale nie całej :eviltong: :[/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Tahoma][SIZE=3]nie jestem bags..... i nie wiem kto to jest[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Tahoma][SIZE=3]mam suczkę sznaucerkę cz-s, ale szczeniaczków nie miałam[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Tahoma][SIZE=3].............[/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Tahoma][SIZE=3]no i na razie wystarczy ;) .[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=3]Nie bardzo mi się podoba to, że tak łatwo chcesz, jak to nazwałaś ??? wykopać....... :diabloti: kogoś kogo nie znasz a do zachowania anonimowości ma prawo :evil_lol: . Jeśli chodzi o konkurencję to w pewnym sensie wszyscy dla wszystkich jesteśmy konkurencją :roll: , ale to nie oznacza, że nie mamy siebie traktować z szacunkiem :mad: .[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=3]A głowa jest bardzo ładna :multi: , zapewniam Cię i można to określić na podstawie tego zdjęcia z pół-profilu i wiesz o tym dobrze ;) .[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=3]Dla Romans mam uszka i dodam, że uszy naturalne niestety nie mogą być malutkie, bo wtedy wstają i sznaucerek wygląda, jak skrzyżowanie sznaucera z nietoperzem. Uszy powinny być nie za duże i nie za małe, nie za lekkie.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=3][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5554/uszy4yu.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']
[FONT=Tahoma][SIZE=3]A głowa jest bardzo ładna :multi: , zapewniam Cię i można to określić na podstawie tego zdjęcia z pół-profilu i wiesz o tym dobrze ;) .[/SIZE][/FONT]
[/quote]
no wlasnie wiem ze zeby zobaczyc glowe to nie z boku!!!!no chyba ze sie ma rentgen w oczach i sie widzi jaka jest ona szeroka:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:ja nie mam RTG w oczach, wiec nie wiem czy ta glowa jest a la westik czy a la krokodyl:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

czyli to Twoja sunia tak????
to czemu ja tak wklejasz po kawalku???????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][FONT=Arial][SIZE=3]Hej, jaka ciekawa dyskusja się tutaj toczy :lol:

Do znawczyni show dogs i pet-ów, mam pytanie, czy show dog powstydziłby się mając górną linię taką, jak ta prezentowana poniżej :cool3: ? To jest bardziej karpik, czy S-ka :cool3: ? Jakieś uwagi do kłębu a może do ogona :cool3:?
[/SIZE][/FONT][FONT=&quot]
[IMG]http://img359.imageshack.us/img359/1969/linia0kx.jpg[/IMG]
[/FONT][/quote]


Moja rada. Zostaw troszke więcej włosów, tuż za kłębem, bo pies ma bardzo ładnie rozbudowany kłąb i tym samym tworzy to złudzenie optyczne, że robi się lekkie siodełko.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no wlasnie wiem ze zeby zobaczyc glowe to nie z boku!!!!no chyba ze sie ma rentgen w oczach i sie widzi jaka jest ona szeroka:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:ja nie mam RTG w oczach, wiec nie wiem czy ta glowa jest a la westik czy a la krokodyl:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

czyli to Twoja sunia tak????
to czemu ja tak wklejasz po kawalku???????[/quote]


[FONT=Tahoma]To nie jest moja sunia, może kiedyś wkleję całość :lol: , na razie interesuje mnie wasze zdanie na temat pewnych elementów :cool3: . [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Moja rada. Zostaw troszke więcej włosów, tuż za kłębem, bo pies ma bardzo ładnie rozbudowany kłąb i tym samym tworzy to złudzenie optyczne, że robi się lekkie siodełko.:lol:[/quote]

[FONT=Tahoma]Dziękuję Olivko za to, że nie chcesz na wstępie mnie zlinczować :lol: . Piesek jest na krótkim włosie, tzn. fotka wykonana 5 tygodni po wytrymowaniu tego co łatwo wychodziło i zgoleniu reszty. Specjalnie pokazuję takie zdjęcie, żeby nie można było zarzucić, że pod długim włosem kryje się niewiadomo jaka S-ka, albo karpik :cool3: . Generalnie uważam, że jest ładna górna lina, ale orsini przez „gardło” to nie przejdzie. Jakoś super łatwo przychodzi jej krytykować a pochwalić w żadnym wypadku :eviltong: .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

marysiu ja Ci powiedzialam, ze z anonimami nie dyskutuje!!!!w zadnej postaci!!!!
w urzedach anonimy laduja w koszu wlasnie
a poza tym nie widzialam psa na zywo-fote zawsze mozna zrobic tak ze nawet najgorsza krzywizne sie wyprostuje:))a w ruchu wszystko widac

ale swoja droga mysle, ze wiem kim jestes, i ze oprocz tej suki masz jeszcze i psa cz-sr-zgadza sie????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
bo ten sposob wypowiedzi to ja znam skads juz hahahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']marysiu ale zeby Cie wyprowadzic z bledu to moge Ci i komplemencik walnac: na tym kawalku foty sunia wyglada na krotka.
Zadowolona?????
to natychmiast przeprosic mnie , ze tylko krytykuje!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:[/quote]

I'm sorry :modla: Izvinitie pażałujsta :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no wlasnie wiem ze zeby zobaczyc glowe to nie z boku!!!!no chyba ze sie ma rentgen w oczach i sie widzi jaka jest ona szeroka:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:ja nie mam RTG w oczach, wiec nie wiem czy ta glowa jest a la westik czy a la krokodyl:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

czyli to Twoja sunia tak????
to czemu ja tak wklejasz po kawalku???????[/quote]

Sprawdziłam głowa jest długa, wąska, generalnie całkiem niezała a może nawet i ładniejsza od prezentowanej głowy p&s :lol: , co ja piszę :modla:, zdecydowanie ładniejsza bo z naturalnymi uszami :evil_lol: , no i na koniec obiecane zdjęcie :gent:

[IMG]http://img56.imageshack.us/img56/2957/eee5cf.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Sprawdziłam głowa jest długa, wąska, generalnie całkiem niezała a może nawet i ładniejsza od prezentowanej głowy p&s :lol: , co ja piszę :modla:, zdecydowanie ładniejsza bo z naturalnymi uszami :evil_lol: , no i na koniec obiecane zdjęcie :gent:

[IMG]http://img56.imageshack.us/img56/2957/eee5cf.jpg[/IMG][/quote]
W O W :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...