Jump to content
Dogomania

Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasza']A ja już zazdroszczę maluszkowi TAKIEJ MAMY!!!![/QUOTE]
Takiej, co zamiast siedzieć z dzieckiem będzie latać za psami, kotami i końmi? ;) Ja to raczej współczuję mojej córce... Ojciec pracoholik, matka zwierzoholik. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Cudak :loveu::loveu::loveu::loveu: będziemy Ci-Wam kibicować :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Oj tak !
Sprawa zalatwiona dzisiaj zadzwoni do Ciebie Bogusia.....juz trzeba szukac transportu dla karmy z Marek pod Warszawa do Was:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Sprawa zalatwiona dzisiaj zadzwoni do Ciebie Bogusia....[/quote]
Z Wójtem załatwione? :)

[quote name='Ellig']juz trzeba szukac transportu dla karmy z Marek pod Warszawa do Was:)[/QUOTE]
Założę dziś wątek na transportowym i poprzeglądam już istniejące wątki. Może uda się coś znaleźć "przy okazji".

Gdyby ktoś wiedział o jakimś transporcie z Wawy w okolice Szczecina, prosimy o wiadomość ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt![/B][/QUOTE]

Jeszcze warto napisac ,ze chodzi o 50 pudelek kartonowych po 6 kg kazde:)

Link to comment
Share on other sites

Ellig, czy dałoby radę dostarczyć jutro karmę do siedziby "SOS Bokserom"?

[B]Fundacja "SOS bokserom" [/B]
ul. Mrówcza 77a
04-857 Warszawa

Wtedy byłaby zabrana jutro do Poznania, a z Poznania do nas najprawdopodobniej 13.06.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Ellig, czy dałoby radę dostarczyć jutro karmę do siedziby "SOS Bokserom"?

[B]Fundacja "SOS bokserom" [/B]
ul. Mrówcza 77a
04-857 Warszawa

Wtedy byłaby zabrana jutro do Poznania, a z Poznania do nas najprawdopodobniej 13.06.[/QUOTE]
Niestety ja nie mam samochodu.....
Dzwon do B, nie wiem czy dzisiaj wogole moze podjechac do Marek, najlepiej zeby ktos z Fundacji pojechal do Marek i odebral karme to juz musicie pokombinowac i jeszcze trzeba bedzie potwierdzic odbior karmy.Musimy miec potwierdzenie od Fundacji a potem od Ciebie.....
Jutro watpie bo B. ma jeden samochod razem z TZ a TZ jutro pracuje i bierze samochod i to za maly zeby przewiezc karme, po za tym ktos to musi nosic....

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie do przewiezienia karmy z Marek do Warszawy...

Tylko jest jeszcze jedna sprawa - trzeba będzie dołożyć się do transportu do Poznania.
Jest to kwota 300 zł, dzielona na 3 (bo to transport łączony), [B]czyli 100 zł za sam transport z Wawy do Poznania[/B] + jeśli ktoś się znajdzie, kto przewiezie ją z Marek, najprawdopodobniej również trzeba będzie mu zapłacić, bo to ok 17 km w jedną stronę + zahaczenie o Pragę, po Panią Bogusię..

[B]Czy ktoś może coś zadeklarować?[/B] (Na razie tylko deklaracje, bo nie wiadomo na 100% czy wszystko wypali, ale szkoda by zmarnować taką okazję, bo to aż 300 kg karmy dla kotów - podzielilibyśmy ją na pół z kotami działkowymi i na jakiś czas nie musielibyśmy martwić się o jedzenie...)

Potem znów transport z Poznania do nas/do Szczecina. To już bardziej "przy okazji" i chyba jedynie za zjazd z trasy do Poznania trzeba będzie dopłacić. Nie dowiadywałam się jeszcze, ile dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Urwisek[/B] dziękuję za reakcję :)

Karma będzie do odebrania po południu (najwcześniej ok 15:00), bo wtedy dopiero Pani Bogusia będzie miała czas podjechać do Marek (wcześniej ma jakieś zebranie) :(

Ktoś z miau postara się pomóc w transporcie (bo tam również szukałam). Tylko nie jest to jeszcze na 100% pewne i dograne (+ autko to Panda, do której karma może nie wejść..), więc proszę o kciuki, bo jeśli z tą Osobą się nie uda, to już pewnie nic nie znajdziemy na jutro... :shake:

Link to comment
Share on other sites

To marnie - szkoda :(
Bo o 15 tej to już od dawna muszę być w Łazach w robocie i to do późna więc po pracy nie zdążyłbym obrócić na 19-tą.
Szkoda bo znalazłem w zumi nową trasę i wychodzi, że w kilometrach nic bym nie nadkładał = bezpłatnie.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, szkoda :( Bo wtedy byłoby pewne na 100%, a tak - do końca nie wiadomo, czy ta karma pojedzie...

Jak teraz się nie uda, to 11/12 czerwca ktoś będzie jechał na trasie Kielce-Szczecin. Trzeba będzie kombinować, żeby gdzieś na tą trasę karmę podrzucić (właśnie z Poznania miała byc odebrana.. gdyby udało się ją tam dzisiejszym transportem dostarczyć).
Tylko ja we wtorek rano mam się najpóźniej stawic w szpitalu i min 5 dni będę tam siedzieć - bez internetu, więc raczej nic nie będę w stanie zorganizować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...