Jump to content
Dogomania

Sznaucer mini - przerażony Dropsik srajek i lejek szuka ... albo i nie szuka...


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 851
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najgorsza krew poszła chyba na dworze z tego co widzę i ścian nie zdązył pochlapać :lol: bo on wylizał to i póki co sie nie leje... ale pazur odstaje nienaturalnie kurrdeeee a ja nie mam czym jechać do weta boskooo zaraz będę go obłaskawiać i chyba mu to zabandażuję - gorąca linia z miisieek była i kazali nie panikować :shock:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']najgorsza krew poszła chyba na dworze z tego co widzę i ścian nie zdązył pochlapać :lol: bo on wylizał to i póki co sie nie leje... ale pazur odstaje nienaturalnie kurrdeeee a ja nie mam czym jechać do weta boskooo zaraz będę go obłaskawiać i chyba mu to zabandażuję - gorąca linia z miisieek była i kazali nie panikować :shock:[/QUOTE]
A nie trza tego usunąć? Dobrze byłoby to obejrzeć.

Link to comment
Share on other sites

no pewnie trzeba będzie to usunąć bo pazur jest uszkodzony - musiał mieć to już narudzone i teraz na spacerze chyba na tym twardym śniego-lodzie sobie doprawił jak kogucił z jamniorem napalonym na Pepową cnotę wrrrr wykastruję tego jamniora własnymi rękami niedługo :roll:

a Drops sobie nic nie robi z tego pazura i wziął się za ogryzanie gryzaka

jak się usuwa takie cósie? pod narkozą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']no raczej pod narkozą, wiesz, głupio by było, jak by się wirzgnał i co innego jeszcze wet odciął ... A odjajczony on już? Bo jak nie to pewnie bedzie można hurtem ...[/QUOTE]

no właśnie odjajczenie planowałam na przyszły tydzień, to gagatek zaczał kaszleć i rzygać, jest na antybiotyku więc zabieg najwczesniej nie w tym tyg co będzie tylko w następnym :/

Link to comment
Share on other sites

Mam duże doświadczenie z 5 pazurem :evil_lol:, złamanym, wyrwanym lub uszkodzonym. Trzeba do weta, bo psiaka boli jak diabli, ale wet to robi pod znieczuleniem miejscowym, raz ciach, wielki wrzask, potem opatrunek i po krzyku. Goi się jak na psie ;). Moje sznupy regularnie i namiętnie wtykają łapy gdzie nie trzeba a potem ratuj! Nie usunięta kontuzja bardzo boli i to długo, lepiej ciachnąć u weta.

Link to comment
Share on other sites

no własnie zupełnie jakby nie zauwazył - był zajęty niedopuszczaniem napalonego sąsiedzkiego jamniora do mojej Pepy, krew się lała, a on nic - w domu sobie krew wylizał i już nie leciała i teraz słodko śpi, ale coś go tam bolało chyba bo wcześniej jak stał to na chwilkę łapkę podniósł

Link to comment
Share on other sites

no niewykluczone, ale do weta póki co nie jedziemy - to go nie boli, możliwe, że miał uszkodzony ten pazur od dawna, a teraz się naderwał - nie wiem, Drops nie przejmuje się tym, więc i ja nie będę, a nie chcę go do weta znowu targać, bo sobie samochód już tylko z tym skojarzy całkiem

Drops to amant jakich mało - zawojował moje obie dziewczyny - z Pepą to takie zaloty że szok i to obustronne! :mdleje: aż się zaczęłam martwić oczywiście bo nie byłabym sobą, ale przecież niemożliwe, żeby coś zmajstrowali jak ona skonczyła cieczkę w grudniu nie? :oops: ale Pepy takiej rozbawionej z psem nie widziałam jeszcze :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wasia rozmawiałam z bratową dzisiaj - myśli o adopcji pieska bo wiesz, że Czarunia odeszła jesienią i została sam Blanca (zresztą też ju starawa). Ona jest tearaz na wcześniejszej emeryturce i Dropsik by się nadał i nie trzeba by odjajczać. Tylko kurcze czemu tak daleko mieszkacie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Wasia rozmawiałam z bratową dzisiaj - myśli o adopcji pieska bo wiesz, że Czarunia odeszła jesienią i została sam Blanca (zresztą też ju starawa). Ona jest tearaz na wcześniejszej emeryturce i Dropsik by się nadał i nie trzeba by odjajczać. Tylko kurcze czemu tak daleko mieszkacie :([/QUOTE]

Odjajczać trzeba ZAWSZE. Transport to akurat ten z mniejszych problemów jak sądzę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...