Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Net mi zdycha i jak się udaje napisać ze dwa krótkie posty na dzień to dobrze... :shake:
A teraz zaraz idę z Ru do weta, bo obudziła się dziwna:placz: i obsiusiana:-([/quote]

O jesteś, no ja to już białej gorączki dostaje przez neta. Boże co się stało Ru, mam nadzieję, że nic poważnego, trzymam kciuki i czekam na relację

Link to comment
Share on other sites

Niee.... ja dopiero teraz żyję:evil_lol:
Zakaz chodzenia do schronu? No jestem za, tylko tam mam badania Ru za darmo...

Do Uciechoewa pewnie pojade w czwartek-piątek. Przyszły jakieś paczki, jutro odbiore- pewnie to podkłady i książka...

Królik... cóż, w sumie to Bibi szuka domu, pod warunkiem, że to będzie lepszy niż mój- czyli biegający (teraz moge ja puszczać tylko po zamknięciu Kra :roll:)...

Link to comment
Share on other sites

Po kolei :evil_lol:

Kociki maja pewnie z 5 tygodni, są zdrowe (odpukać), żarłoczne i sliczne.

Brutus... no tak. Brutus zrobił się pewny siebie, zarasta futrem. Tylko sika ciągle zaraz za progiem :roll: Dobrze byłoby znaleźć mu dom stały lub tymczasowy do końca miesiąca- po pierwsze kasa:-( po drugie w okolicy Święta Zmarłych w hoteliku będzie brakowało wolnych miejsc, a przez nas będa w penym sensie stratni, bo Brutus zajmuje miejsce innemu psu, za którego braliby więcej kasy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...