Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

Ulv,pytałam się jak sytuacja finansowa Brutuska ,ale mówiłas,że finanse nie są problemem,więc uśpiłaś czujność.Kiedy chcesz go zabrać? Czy on ma nowe zdjęcia? A własciwie dlaczego on musi być juz zabrany,przecież do 1 listopada jeszcze trochę jest czasu.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, Fona- po kolei- jutro ci powiem, co z książką, na razie mam za sobą dwie nieprzespane noce, mnóstwo stresów i 12 godzin w pociągach. Ide do łóżka, bo mnie telepie ze zmęczenia.
Cóż... kłopoty nie wynikaja tylko ze spraw psio-kocich, w tym przypadku mnie kopnęły również z innej strony...:shake:

Pokerku, jak to pisałam, to sytuacja wyglądał nieco bardziej optymistycznie finansowo... :-( A ludzie niestety nie oddają psów do hotelu tylko na 1 dzień, wielu gdzieś wyjeżdża na Wszystkich Świętych i psy trafiają tam już kilka dni wczesniej...

Link to comment
Share on other sites

Głupio mi tak ciagle prosić... :oops: Ale w tym miesiacu jestem w plecy ok.500 zł za telefon (wyłącznie sprawy zwierzakowe), Hala (kocia) ma dziurawą skarpetkę i 270 zł zadłużenia w klinice, ok.200 zł w hoteliku ma długu Brutus... :placz:

Bianka, to jest odpoczynek PO rozróbie :evil_lol: Za to, jak widać panny się kochają ;)

Link to comment
Share on other sites

Magda, przepraszam, ze tutaj ale nie moge do cCiebie wysłac prv. a watek z bazarkiem na KOnge jest juz zamkniety.

Tyle razy Cie prosilam,zebys sparwdzila wpłate osd Szuwar.Czy to tak wiele???????????????
Teraz ja oberwalam w nieprzyjemny sposób za to, ze wózek który Szuwar wylicytowała na pomoc dl Kongi jest dalej nie wysłany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ten wózek stoi zapakowany u mnie i czeka TYLKO i WYŁĄCZNIE na Twoje sparwdzenie konta.
Ja przez to czuję sie bardzo, bardzo podle , bo to wygląda jakbym celowo nie chciała wysłać wózka.A wózek miał być prezentem dla dziecka na urodziny.
Z całym szacunkiem dla tego co robisz dla zwierząt ale .....tak sie nie robi z ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :loveu: Kurcze, żeby nie Wy...

Byłam dziś w schronie (Aga mnie wywlekła, wiozła kociaki na antybiotyk)... załamała mnie ilość nieszczęścia. Te wszystkie biedulki staruszki:-( Babuleńka psia 18 lat, ślepa, głuchawa, bez szans... starowinka shih-tzu z padaczką wywalona w lesie.... gołąb skopany przez dzieci... koty :shake:

No i wróciłam z kolejnym kotem pod pachą. Mały, strasznie chory, brzuch jak balonik, obolały tak, że nie wstaje :placz:

A Aga ma 40 stopni gorączki i na szczęście ją babcia uziemiła w łóżku, bo mnie nie chciała słuchać.

Link to comment
Share on other sites

Kurde mam doła... :placz: Autko znów w warsztacie, tym razem elektryka.

W dodatku wyglada na to, ze jestem nie tylko okropnie niepozbierana, ale i całkiem nienormalna, bo albo coś pokręciłam, albo mam zwidy.. wysłałam paczki do Jony i do deszczowej, mało że z opóźnieniem (to już moja wina), to ciagle ich nie ma u adresatów :placz::placz::placz: Chyba że mi się śniło i nie wysłałam...

Aaa.... i jeszcze mi nie chce działac PW...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Koteczka Hala jest umierająca... :placz:

Justyna, tu masz obie bidulki:
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94571[/URL][/quote]

:-(:-(:-(

Strasznie mi przykro. Wiem, że bardo ciężko sie rozstać. Ja w święta pożegnałam mojego 17 - letniego kota. Kochałam go bardzo. Wierzę, że teraz jest szczęśliwy i przygląda mi sie gdzieś z góry.

Hala też będzie szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...