Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

A dajcież sie wypchać ciekawym życiem:angryy: Mam do prania posłanie i dwa ręczniki, Aksa siedziała juz w wannie chyba z 6 razy, podłoga mi sie spaczyła od mycia.... i nici z dogospaceru bo jej przecie do autobusu nie wezmę:angryy: Dobrze chociaż że ona nawet smectę chętnie wcina....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']A dajcież sie wypchać ciekawym życiem:angryy: Mam do prania posłanie i dwa ręczniki, Aksa siedziała juz w wannie chyba z 6 razy, podłoga mi sie spaczyła od mycia.... i nici z dogospaceru bo jej przecie do autobusu nie wezmę:angryy: Dobrze chociaż że ona nawet smectę chętnie wcina....[/quote]

Ulv kleik ryżowy z marchewką ewentualnie loperamid lub stoperan.

Pozdrawiam

ps: miałam piekny sen Aksa biegała całkiem sama bez wózka ech jakby sie spełnił

Link to comment
Share on other sites

Ciocia Wilk pranko zrobiła, Aksę wykąpała i poszła spać na jakieś 4 h:roll:
Wycieczka się udała, chociaż Aksica za skarby nie chciała (po wypięciu z wózeczka) zrobić waruj... Chodzenie przy nodze to jeszcze, tunel jej bardzo do gustu przypadł, no i okropnie była zazdrosna, że nei może powalczyć z pozostałymi przeszkodami... a mi było trochę przykro:-( Muszę jej wymyślić jakiś indywidualnie zaprojektowany tor, czy co? No i chyba jednak wezmę się za intensywniejsze szukanie domu z ogrodem- dla jej własnego dobra:placz: Że też ze mnie taka doopa, nie umiem zarobić na nic:placz:
Poza tym Aksa dostała gigantyczna kość i teraz leży na posłaniu i ją mamla:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ech kolejny tydzien pelen obowiazkow ledwo udaje mi sie czasem tu zajrzec i poczytac jak sie sprawy maja :)
niekture posty napawaja optymizmem nawet jezeli wymagaja sprzatania lupinek od orzechow. moj [pies tez lubi orzechy a jeszcze bardziej korki od wina nie wiem czemu :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Aksę wykąpała i poszła spać na jakieś 4 h:roll: [/QUOTE]

A Aksa nie? Myslałam ze wszystkie psy po pierwszych zajeciach jakieś takie padnięte są.:evil_lol:
Aksa była bardzo dzielna i pełna zapału. No i bardzo radosna w porównaniu do mojego Kilerka to miła odmiana. Waruj faktycznie nie jest jej ulubiona pozycja. Ale Ulv tak łatwo sie nie podda i za tydzień pokaze mi efekty swojej pracy:evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Devis&Marta']no co ja widze Ulv jednak na nasze Partynice zawitalas, jak dotrwasz ;) to zobacze efekty waszej pracy za trzy tygodnie:p[/quote]

Ktoś musiał Cie zastąpić, skoro nas porzuciłaś:mad: A Aksa tyle miała zapału, ze na trzech Devisów by starczyło. Tylko zadymy nie robiła, bo pokojowo nastawiona dziewczynka.

Link to comment
Share on other sites

Aksa zmęczona? Hahahahaha!!!!! Wy pewnie nie wiecie, ale my sobie trochę biegamy (tzna KrAksica pędzi radośnie a ciotka sapie rozpaczliwie jak parowóz z tyłu...) więc kondycja wcale, wcale... Aksa najpierw ukradła ucho, które miało być na jutro, a potem dobrała się do kości... A pani jak durna urzadziła sobie wypoczynkową niedzielę, czyli zabrała resztę towarzystwa na wybieganie do parku:evil_lol: i zaraz padnie:evil_lol:

Aksie się ogromnie podobało! wracała samochodem taka uchachana i podekscytowana jak mało kiedy (chociaż ona w ogóle jest psem uśmiechniętym:lol: ) Teraz będziemy ćwiczyć pilnie, zobaczymy efekty:evil_lol: Tylko muszę uszyć inną smycz, bo ta ma twarde brzegi i mnie łapy bolą:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Super, ze dałyście Aksie taką mozliwosc, to pies o niespozytej energii i duzej inteligencji, ona biedna, z tym ograniczeniem ruchowym się nudzi, wiec wymyśla takie cuda umilającej ciotce ULV życie. Jak sie wyzyje na torze i będzie to regularne w miare zajęcie- to moze troche powstrzyma to jej zapedy

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj uzyskałam nowy dowód, że Aksa jest hmmm... normalna inaczej:evil_lol: Okazało się, że bardzo lubi się odkurzać- wpycha się pod ssawkę od odkurzacza i z lubością nastawia do miziania...:cool1: Ciekawy sposób czyszczenia psa, prawda? Ale faktycznie teraz jest błyszcząca i puchata:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No nie!!! Jak nie Aksa to i tak zawsze ktos musi narozrabiać... no i padło namnie. Nachlapałam rano kawą do myszki i klawiatury, i o ile klawiatura działa dobrze to myszka sie zakleiła na amen:shake: Wymyłam ten poklejony plastik (elektroniki nie) i teraz nie działa wcale a ja mam w ręce taka małą sprężynke i za chiny nie wiem gdzie ją tej myszce wsadzić:-( Ratunku!!!! mam chwilowo pożyczoną, ale tylko do jutra, a nowej nie kupię bo mnie dziś wet za badanie Pałka skasował 42 zł:-(
Ja się normalnie zastrzelę:flaming:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...