Jump to content
Dogomania

WAŻNE - Program Regulacji Narodzin Zwierząt - tańsze sterylki!


Marka

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi wet powiedział, że sama sterylka będzie mnie kosztowała 300 zł + zastrzyki i badania... ciekawe ile wyjdzie. Może ktoś się orientuje jak to jest w Pruszkowie (bo mam w miarę blisko) lub jeszcze Włochy wchodzą w grę bo też nie tak daleko. Do Michałowic ta akcja nie dotarła i nie wiem czy dotrze, a ja chcę w najbliższym czasie suńkę wysterylizować, jeszcze przed cieczką.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Czy mogłabym prosić o info, gdzie w Warszawie mozna wykonać tanio kastrację psa.

- dla psa z Palucha, został wydany z jajkami, w lecznicy zaśpiewali 400 zl lub więcej i właścicielka zbladła.

Moze ktoś wie, gdzie na Ochocie lub niedaleko można taniej. Dzieki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Mi wet powiedział, że sama sterylka będzie mnie kosztowała 300 zł + zastrzyki i badania... ciekawe ile wyjdzie. Może ktoś się orientuje jak to jest w Pruszkowie (bo mam w miarę blisko) lub jeszcze Włochy wchodzą w grę bo też nie tak daleko. Do Michałowic ta akcja nie dotarła i nie wiem czy dotrze, a ja chcę w najbliższym czasie suńkę wysterylizować, jeszcze przed cieczką.[/QUOTE]

Włochy- ul. Wilczycka 14, tel. (022) 863-71-26

Pruszków- ul. Chopina 66/70, każda II środa miesiąca, tel. (022) 758-76-40, mail [email][email protected][/email]

;)

jesli chodzi o Ochotę- spytaj na Białobrzeskiej, wiem, że za bezdomniaki i schroniskowce liczą sobie taniej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Dobermania']No, wreszcie! Już myślałam, że tego nie dożyję:shake:
Może zrobicie oddzielny wątek z listą wszystkich lecznic podzieloną miastami?[/QUOTE]

my wega zrobimy, jeśli to ma pomóc ;) tylko- jak dokładnie sobie to wyobrażasz? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kochani, zerknijcie na ten wątek, może będziecie w stanie pomóc:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3649812#post3649812[/url]


Szukam kogoś kto podejmie się sterylki 2 niedużych suczek (Okrzeja / Ryki / Łuków) przygarniętych przez Pania, której nie stać na ich sterylki.
Moze ktoś z Was zna jakiegoś weta z okolicy i może zorganizować dowóz suczek do Weta.
Ja postaram się zorganizować kasę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam że takim pytaniem, ale jestem właśnie w trakcie badań przygotowujących moją sunie seterke irlandzką do sterylki.Koszt to 450 plus te badania, więc mam nadzieje że w 600zł się zamknę.Czy to dużo czy raczej normalna cena?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Z moich doświadczeń (warszawskich) Jak na duże miasto (czyli wysokie czynsze w lecznicach) i na dużego psa cena raczej wyższa niż niższa, ale nie że jakaś z księżyca..... Ale jakbyś poszukała to byś znalazła o jakieś 100 zł tańszą sterylkę... W całkiem normalnej lecznicy...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo za odpowiedz.Interesowało mnie to dlatego że to lecznica do której mam zaufanie ( w sensie opieki nad psem) i jeśli rozbieżnośc nie jest jakaś super wielka to chyba jednak zdecyduje się na nich.Jeszcze raz dziękuje
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co....My za samą sterylkę płacimy 250-300 zł (w zależności od wielkości delikwentki), ale w zaprzyjaźnionej lecznicy i jest to cena dla psiaków ze schroniska... Badań żadnych dodatkowych w takich przypadkach się nie robi.Sterylizowaliśmy tam ponad 5 suk (jakoś tak mam w tej chwili amnezję jakąś i nie pamiętam ile dokładnie) i nigdy, odpukać, nic się nie działo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Czy w Białymstoku jest taka akcja? Zbieram na sterylkę suki (co pół roku szczeniaki :-( ) mieszkającej u pewnego człowieka na wsi i każda zniżka mi się przyda. Nie mam pojęcia gdzie znaleźć informację o tym jakie lecznice i w ktore dni przeprowadzają te tańsze zabiegi. Szukałam na stronie i nic nie znalazłam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam do was pytanie. Chciałabym wysterylzować moją suczke. Lecznica do której chce się udać bierze udział w tej akcjii i chciałabym trafić na ten (czyli dzień tańszy) dzień. Ale na podanej stronie (sterylizacje.pl) nie moge tego znaleźć. Czy ktoś mógłby mi podać link do tych dni? Z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

czy ta akcja jednego tanszego dnia jeszcze trwa?
rozumiem ze trzeba dzwonic po lecznicach i sie pytac kiedy maja ten dzien- bo w powyzszym linku sa podane same lecznice- rozumiem ze sa te wlasnie te lecznice ktore biora udzial w tym wlasnie programie- moze ktos to rozjasnic? czy ja sobie moze odpowiedzialam sama na nurtujace mnie pytania:loveu: :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...