Jump to content
Dogomania

Proszę o pomoc - Wrocław/Sobótka


Lotnaa

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest potrzebny transport psa Bosmana , większego z gminy wołowskiej to LWÓWKA ŚLĄSKIEGO DO HOTELIKU.

CUDEM ZNALAZŁYŚMY SPONSORA NA SPORĄ CZĘŚC CZESNEGO, I NIE ZA WIELE SZANS NA TRANSPORT. CHCEMY RATOWAĆ PIĘKNEGO CZEKOLADOWEGO BIEDAKA. BARDZO, BARDZO PROSIMY O POMOC KOGOŚ Z TYCH TERENÓW. ODLEGŁOŚĆ OK 100 KM,

Link to comment
Share on other sites

No odległość, to jest większa szczególnie że to transport z Wołowa a nie Wrocławia, a autostradą z Wrocławia do Lwówka jest 116 a przez Środę Śląską coś więcej, ale pal sześć - chodzi o to czy: 1. Pies umie jeździć samochodem 2. Jeśli nie umie, to czy macie klatkę do przewiezienia psa 3. Kto w Lwówku prowadzi hotel? Bo ja tam jestem częściej niż często i pierwsze słyszę o hotelu dla psów w Lwówku. 4. Na kiedy ten transport ma być? 5.Możemy porozmawiać na spiku (kompatybilne z gg) wpis: barpa

Link to comment
Share on other sites

ciekawi mnie ten hotel w Lwówku, po ile?
czy wiecie coś więcej ?
my z okolic Wwia zawozimy do hotelu w Wałbrzychu -najbliższy i najtańszy w ok. , 20 za dobę
jak psa z Sobótki uda się namierzyć i złapać można byłoby wziąć do hotelu razem z waszym spod Wołowa
wzięlibyśmy go wtedy na fundacje , i fundacja za niego by płaciła , moim zdaniem to najlepszy pomysł
ciekawa jestem , bo mieszkam w ok. Wołowa skąd ten pies którego chcecie wziąć do hotelu
w transporcie mogę pomóc z Wołowa do Środy
całkiem dobre połączenie odwiezienia -potem do Sobótki po tamtego i obu do hotelu albo w Wałbrzychu albo w Lwówku
mogę zapłacić za transport

Link to comment
Share on other sites

czerda, ja już się dogadałam z xmartix, że zawożę Bosmana bezpośrednio z Wrocławia do Lwówka - Marta go dzień wcześniej przywiezie do Wrocławia z Wołowa, żeby go wykąpać, wyczesać, wysuszyć i wypieścić :) . A jak już będę w Lwówku, to zrobię parę zdjęć hoteliku i dowiem się, jakie tam sąwarunki przyjęcia psa. Z tego co zdążyłam się zorientować, to to jest hotelik przydomowy na granicy miasteczka w domku jednorodzinnym - więcej nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']był dzisiaj u mnie pacjent z Wińska i mają tam pod blokiem psa który się przybłąkał , chcą go tylko jest nie szczewpiony i nie ma budy
mam nadzieję że to nie ten[/QUOTE]

Wątpię, żeby to był ten pies. Kiedy go spotkaliśmy, zrobiliśmy sobie postój na tym przystanku, daliśmy psu kilka parówek, i później umówiliśmy się z kierowcą naszego autobusu jakiś kilometr dalej. Wołałaliśmy tego psiaka bo chcieliśmy, żeby może doszedł z nami do jakiś zabudowań (w nadziei że ktoś się nim wtedy zainteresuje), ale on dość szybko zawrócił na ten przystanek. Następnego dnia znów nas zdesantowano na szlak w tym samym miejscu i pies znów siedział na przystanku. Stąd moje przypuszczenie, że może tam go ktoś wyrzucił i on wiernie czeka :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']dzisiaj będę pytać wszystkich pacjentów z tych okolic , może poproszę jak ktoś dobry żeby podjechali zobaczyć , ja nie mam strasznie daleko , ale jaakbym miała pojechac to dopiero w sobotę , natomiast zadzwonię do straży miejskiej stamtąd i do sołtysa[/QUOTE]

w sobotę mogę z Tobą pojechać, wcześniej nie... akcja "bilans" mnie dopadła...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...