Jump to content
Dogomania

Proszę o pomoc - Wrocław/Sobótka


Lotnaa

Recommended Posts

dostałam taką informację od pani, którą poprosiłam o pomoc

[B]Rozmawiałam z sołtysem z Sulistrowiczek.
Jest zorientowany co do podrzuconych psów we wsi.
Jeden to bernardyn, a drugi czarny podpalany podobny do owczarka.
Bernardyna ktoś dokarmia.
Ten drugi kręci się nawet w pobliżu sołtysa i też ludzie coś mu dają jeść.
Nie odchodzi daleko, pilnuje się psa właścicieli.
Jest zabiedzony.
Bardzo możliwe, że to ten pies z Przełęczy Tąpadła.

[/B]Czyli jest nadzieja,że on tam jest.Tylko co dalej ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tu są namairy na sołtysa, ponieważ żadnej z Was nie ma , zadzwonieteraz do niego i poproszę , by zajął się psem.
Witam
Sołtys nazywa się Marek Juraszek.
Lubi sięudzielać i bardzo poważnie traktuje swojągunkcję.
Jego numer to: 692 158 049.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z sołtysem.Pies krąży między ulicami Miodową i Parkową.Na tej ostatniej ulicy ludzie wpuszczają go na noc do pomieszczeń gospodarczych. i dają jeść.
Jutro po 15 sołtys powie dokładnie co i jak z psem.Mówiłam mu ,że jest organizowana pomoc dla niego ,ale musimy mieć 100% pewność,że pies jest, żeby nie jechać na darmo.

Link to comment
Share on other sites

albo do Środy Śląskiej... wtedy razem z czerdą zawiozłybyśmy go do Obornik, po drodze mogłybyśmy zabrać biedaka koczującego pod blokiem w Wińsku, a może i naszego staruszka też:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178491-malutki-stary-Krecik-czy-czeka-go-juA-tylko-A-mierAE-POMOCY?p=13975102[/URL]

gdyby transport się nie znalazł - mogę do Sobótki po psiaka pojechać, ale dopiero w czwartek, bo mi przegląd "wyszedł" w aucie :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wlasśnie z sołtysem. Super sołtys, Jeden pies został zabrany przez dziewczyny wynajmujące stajnię na posesji pana Adamczyka przy ulicy MIODOWEJ 4 L. Jest przywiazany do budy, i według sołtysa ma nawet budę wypełnioną sianem trzeba się dowiedzieć czy jest to schronienie tymczasowe i czy może dziewczyny chcą psa zatrzymać na stałe.

BERNARDYN CHODZI PO ULICY I NIEDALEO JEST DOM GDZIE KTOŚ MA RASOWE BERNARDYNY , SĄ SUCZKI I DOMAGA SIĘ ZABRANIE SAMOTNIKA.
Benio jest widywany przy ulicy LEŚNEJ i pan sołtys zobowiązał się dowiedzieć wszelkich szczegołów , prosił o kontakt o godz 17. jestem pewna że sołtys udzieli wszelkiej pomocy w kwesti benia, i wogóle jest super kontaktowy i sensowny sołtys.

Link to comment
Share on other sites

czyli " nasz "czarny dostał schronienie, super tylko czy na stałe tego nie wiemy.
Teraz trzeba beniem się zająć, może on komuś nawaił w poszukiwaniu miłosnych przygód?
Ja tez odniosłam wrażeniem ,że sołtys jest super chłopak.

Link to comment
Share on other sites

jak będzie wiadomo dajcie znać , jutro lub pojutrze prawdopodobnie zawioze małego pieska do Obornik , mógłby któryś pojechac z nim, piesek węgielek , jutro będzie na dogo
pojechałam po pracy po chleg-Środa śl.-pod sklepem ludzie chcący zawiadomić straż bo od tyg koczuje tam węgielek-wzięłam go na ręce i zawiozłam do mojej mamy
piesek mały , młodziutki , wystraszony , wygłodzony
teraz dzwoniłam -pomachał już ogonkiem i śpi na weralce
w gminie Miekinia nie mają umowy z nikoim na bezpańskie psy-a problem dużo większy gdyż staruszka 85 l ma kilkanaście psów a niedługo pójdzie do domu pomocy
jadę tam w sobotę badać staruszkę muszę do tego czasu wyjaśnić co z psami
kilkanascie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']jak będzie wiadomo dajcie znać , jutro lub pojutrze prawdopodobnie zawioze małego pieska do Obornik , mógłby któryś pojechac z nim, piesek węgielek , jutro będzie na dogo
pojechałam po pracy po chleg-Środa śl.-pod sklepem ludzie chcący zawiadomić straż bo od tyg koczuje tam węgielek-wzięłam go na ręce i zawiozłam do mojej mamy
piesek mały , młodziutki , wystraszony , wygłodzony
teraz dzwoniłam -pomachał już ogonkiem i śpi na weralce
w gminie Miekinia nie mają umowy z nikoim na bezpańskie psy-a problem dużo większy gdyż staruszka 85 l ma kilkanaście psów a niedługo pójdzie do domu pomocy
jadę tam w sobotę badać staruszkę muszę do tego czasu wyjaśnić co z psami
kilkanascie....[/QUOTE]

gmina Mietków [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
Miękinia to porządna gmina ! pochodzę stamtąd [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...