Jump to content
Dogomania

babcia Karinka po 9 latach w schronisku , odeszła za TM w SWOIM domku. [']


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Awit']Niestety znajoma nie zrobi ogloszeń.

Tzn wykupisz pakiet i dasz jej ogłoszenia? Ile taki pakiet kosztuje i gdzie dasz te ogłoszenia?
Możę przesłać coś na ten pakiet?
Ciągle myślę o tej biednej suni:-([/QUOTE]

Sama robić ogłoszeń nie potrafię,ale wykupię jej pakiet na bazarku ogłoszeniowym.Karinka ma allegro,więc to nie sa duże koszta.
Przydałyby sie świeże zdjacia psinki,czy możnaby prosić o jakieś ciekawe-domowe,bez dobrych zdjęć ogłoszenia nie przyciągają oczu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Bazarek ogłoszeniowy, tzn ktoś da jej ogłoszenia, tak?.[/QUOTE]

Tak,dostanie ode mnie pare ogłoszeń,przed chwilą wysłałam tekst i zdjęcia Karinki,i zamówiłam 20cia ogłoszeń na róznych portalach,teraz trzeba poczekać,aż będą gotowe.

Trzymaj sie biedulko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Tak,dostanie ode mnie pare ogłoszeń,przed chwilą wysłałam tekst i zdjęcia Karinki,i zamówiłam 20cia ogłoszeń na róznych portalach,teraz trzeba poczekać,aż będą gotowe.

Trzymaj sie biedulko[/QUOTE]

wspaniale !! dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Z tymi ogłoszeniami to jest że ktoś za Twoje pieniądze wykupuje pakiet ogłoszeń, Ty wysyłasz informacje i ogłoszenia idą? Ile czasu będą aktualne? Trzymajmy kciuki za Karinkę by jakies serce mocniej zabilo...[/QUOTE]


Była spora kolejka piesków,które przed Karinką miały złożone zamówienia,ale dziś już miały się robić.

Ogłoszenia kupujesz na bazarku jak każdą inną rzecz,podajesz tylko tekst do ogłoszenia,zdjęcia(zwykle wysyłasz to na emaila temu,kto robi) i to tyle

Do kiedy konkretnie sunia ma dach nad głową?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...