Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Evelin']W weekend mogę pomóc w transporcie do Białegostoku...
Śliczna jest ta Foksia...Trzeba Foksię odpchlić,odrobaczyć,zafundowac sterylkę....Tylko,żeby jakis litościwy DT się znalazł..kasy jakoś nazbieramy,tylko,żeby jakis DT się znalazł...[/QUOTE]Evelin,dziękuję,jesteś niezastąpiona.Hrabina ma do weekendu przekonać męża.Li1,myśli,może coś z tego wyniknie.A Foksia aż się prosi o fryzjera,ale jak tak zimno,to ja nawet nie próbuję.Na pleckach ma osty i trochę jej wyskubałam,zostało jeszcze sporo,które trzeba wyciąć.
W czoraj w nocy,jak poszłam nakarmić onkę,Foksi nie było.Wołałam,poszłam nawet pod szkołę,nic.Musiała schować się gdzieś dalej.
Wiecie co? ja nie mogę pochwalić się,że mi się nudzi.Natychmiast zajęcie się znajdzie,hi,hi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Dzieki Pipi za watek Foksi.[/QUOTE]
Proszę bardzo,nie ma za co.To dla mnie przyjemność i cieszę się,że choć jestem daleko od cywilizacji,to mogę ją mieć w domu i być z Wami.Co ja bym zrobiła bez komputera?Evelin podziękowania,bo bez niej nie było by to możliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']ale kiedy ja robię tak jak w Twoim "przepisie" i nic,nic nie działa:evil_lol: . . .[/QUOTE]

[SIZE=3]Najprościej jak można:[/SIZE]
1) skopiuj interesujący Cię banerek - byle był z linkiem (po najechaniu na niego musi pojawić się "łapka") jest taki w moim podpisie i specjalnie do kopiowania wkleiłam taki podlinowany w poście nr 36 na str. 5
2) wejdź do "Edytuj sygnaturę" w Ustawieniach i wklej tam ten banerek
3) zapisz go i to wszystko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Nic z tego z IE też nie wychodzi.Ja nie wiem co to może być.Jutro dalej,bo to już się robi watek techniczny.[B]Dobranoc wszystkim.Idę jeszcze do suczek,foksi i onki,[/B]pa,pa.[/QUOTE]

musze to napisać- dziewczyny Pipi po nocy chodzi do tych psów żeby wieś nie widziała :shake:, dokarmiać je, po śniegu polem do obcego chlewu, apeluje może ktoś ma [B]karmę zbędną i może wysłać dla foksi i tej onki[/B] zagłodzonej????
bardzo bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']musze to napisać- dziewczyny Pipi po nocy chodzi do tych psów żeby wieś nie widziała :shake:, dokarmiać je, po śniegu polem do obcego chlewu, apeluje może ktoś ma [B]karmę zbędną i może wysłać dla foksi i tej onki[/B] zagłodzonej????
bardzo bardzo proszę.[/QUOTE]
Nie mam zbędnej karmy, ani też nie mogę zaproponować całej wpłaty na worek karmy ale proponuję zbiórkę na karmę. Jak zbierze się konkretna kwota mogę zamówić (albo ktokolwiek inny) karmę w Krakvecie lub innym sklepie internetowym z dostawą na miejsce. Wystarczy zamówić karmę za co najmniej 99 zł i dostawa jest gratis.
Na początek wrzucam do worka 40 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Proszę bardzo,nie ma za co.To dla mnie przyjemność i cieszę się,że choć jestem daleko od cywilizacji,to mogę ją mieć w domu i być z Wami.Co ja bym zrobiła bez komputera?Evelin podziękowania,bo bez niej nie było by to możliwe.[/QUOTE]
Przypomnę,to randa oddała mi komputer,evelin przywiozła.Obydwu ciociom dziękuję.

Co do karmy,ja bardzo się przyłączam do prośby eni.Doszły mi znowu dwie dziewczynki,to w sumie już 18 do wykarmienia.Nie mam dochodów,nie pracuję.Ciężko mi o tym pisać.Ja sama jakoś sobie radzę,ale ze zwierzętami jest bardzo ciężko.Proszę o pomoc,bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][SIZE=3][COLOR=navy]Nie mam zbędnej karmy, ani też nie mogę zaproponować całej wpłaty na worek karmy ale [/COLOR][/SIZE][COLOR=navy][SIZE=3]proponuję zbiórkę na karmę. Jak zbierze się konkretna kwota mogę zamówić (albo ktokolwiek inny) karmę w Krakvecie lub innym sklepie internetowym z dostawą na miejsce. Wystarczy zamówić karmę za co najmniej 99 zł i dostawa jest gratis.[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=navy][B]Na początek wrzucam do worka 40 zł[/B][/COLOR][/SIZE].[/QUOTE]
[SIZE=3]Ponawiam propozycję.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy]witajcie cioteczki! Pipiniu kochana jakaz ty musisz byc silna i dzielna:buzi::iloveyou::iloveyou:ile tego bolu , ile poniewierki tych istotek - toc ty Pipi wiesz nalbardziej , ja juz na dniach wysylam paczuche do cioteczki Enii , na bazarus , wiec moze ujac by tez te pieknotke , [COLOR=YellowGreen]z nadzieja wielka sercem jestem z toba Pipiniu , choc daleko bardzo [COLOR=RoyalBlue], z nadzieja ze i tej biduni uda sie pomoc , oczywiscie gdyby nie wy cioteczki to nawet bysmy nie mieli pojecia o tem co sie dzieje :shake:[COLOR=Purple]ja czekam ciagle na wyplate ..:shake:i czekam i sie prosze , ale mam ajusci takie szczescie do ludzi , ze do roboty chetnie zaprzegaja czleka , ale jak przyjdzie do grosikow , to trzeba uwaznie i ostroznie , bo czlek jeszcze sponiewierany wyzwiskami zostanie .......wiec jak tylko uda mi sie odebrac moje pieniazki , to zaraz wysylam i kobiety postokroc[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r9.fodey.com/2089/0adedeba3f2743b0b4a5d5f8e0eadbbc.0.gif[/img][/url]:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście wg uznania. Wrzuciłam Foksię na Foksteriery w potrzebie, może ktoś się zainteresuje. Proszę ustalmy konto do wpłat i proponuję umieścić informację o wpłatach w pierwszym poście, podobnie jak rozliczenie. Nie rozpisuję się, bo jestem w pracy i to czas troszkę kradziony, niestety na razie mogę wspomóc tylko finansowo.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim,cieszę się bardzo.Proszę, o to aby któras z Was zgodziła się przyjąć wpłaty na foksię i kupić karmę.Nie mam samochodu w tej chwili,nie bardzo mam jak kupić sama.Nawet żeby z kąta wziąć pieniądze muszę jechać PKS-em do miasta,a koszt biletów taki sam jak transport u przewoźnika.

Dziś Foksia jak się najadła,poszła już za ,mną do mojego domu.Musiałam wypuścić wszystkie psy z domu na siusiu,a ona jak posłyszała,że wychodzą,uciekła.Wszystkie przez płot i za nią.Jak taka siła,to uciekła.Jednak się boi,jak mnie nie ma,bo ja zostałam przy ganku.Suczkę onkę bardzo chętnie oddadzą.Jutro zrobię jej zdjęcia.Dziś padły mi baterie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie mam zbędnej karmy, ani też nie mogę zaproponować całej wpłaty na worek karmy ale proponuję zbiórkę na karmę. [B]Jak zbierze się konkretna kwota mogę zamówić (albo ktokolwiek inny) karmę w Krakvecie lub innym sklepie internetowym z dostawą na miejsce. Wystarczy zamówić karmę za co najmniej 99 zł i dostawa jest gratis.
[/B]Na początek wrzucam do worka 40 zł.[/QUOTE]
elik kochana :)
podejmiesz sie zbiórki funduszy proponowanych na wątku na karmę i zakupienie jej?
bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje wątek.
Gdybym miała cosik grosza, to bym coś przelała...
A na tymczas raczej nikt by nie mógł dowieść na podkarpacie. Bo może wybłagałabym na ten czas.
Ale problem główny to to że to suczka, i mój samczyk będzie startować z wiadomych względów. Ale znowuż to jakoś można upilnować. Nawet u babci mogłaby na ten czas pozostać co w szkole jestem, ew. nawet Fuks może tam iść. Tylko problem z dowozem i z przekonaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Dziękuję wszystkim,cieszę się bardzo.Proszę, o to aby któras z Was zgodziła się przyjąć wpłaty na foksię i kupić karmę.Nie mam samochodu w tej chwili,nie bardzo mam jak kupić sama.Nawet żeby z kąta wziąć pieniądze muszę jechać PKS-em do miasta,a koszt biletów taki sam jak transport u przewoźnika...[/QUOTE]
Jeśli masz internet, a masz, to nie ma przeszkód, abyś otwarła e-konto w jakimś banku. Nie musisz likwidować tego, które już masz. Otwórz sobie e-konto, jako drugie. Większość takich kont jest prowadzona bez opłat. Przelewy też bez opłat. Będziesz mogła bez żadnych dodatkowych kosztów regulować należności za prąd, podatek itp itd. W tym także płacić za różne usługi jak np zakup karmy z dostawą do domu, a wszystko siedząc przed monitorem, nie tracąc czasu na wykonanie różnych czynności jak dojechanie gdzieś tam, stanie w kolejce do kasy. Ale to na przyszłość, teraz jeśli nie masz e-konta, może ktoś kto ma e-konto zbierze kasę i zrobi zamówienie na Twój adres. Robiłam już takie zakupy w Krakvecie. Myślę, że obecnie to oni mają najtańsze karmy dobrych firm.

Link to comment
Share on other sites

elik,kochana,ale kiedy ja nie umiem,ja jeszcze dużo rzeczy nie potrafię na komputerze.Jutro będę w mieście,zajdę do jakiegoś banku i dowiem się jak można to zrobić.Pewnie przy zakładaniu konta trzeba będzie wpłacić jakąś kwotę,a ja nie mam pieniędzy.
Dobrze,to potem,a teraz,podam jak tak swoje konto i jak wpłyną pieniądze na Foksię,zamówię karmę może przez telefon?Poszukam w internecie namiary na Krakvet.Chyba tak będzie najlepiej.
irena jankowska
17-132 Wyszki
Falki 57
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx - konto usunięte/w razie potrzeby na pw podam/;)
Bardzo dziękuję za pomoc,bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']elik,kochana,ale kiedy ja nie umiem,ja jeszcze dużo rzeczy nie potrafię na komputerze.Jutro będę w mieście,zajdę do jakiegoś banku i dowiem się jak można to zrobić.Pewnie przy zakładaniu konta trzeba będzie wpłacić jakąś kwotę,a ja nie mam pieniędzy....[/QUOTE]
Obsługa e-konta jest bardzo prosta. Ja mam ekonto w Lukas Banku i w mBanku. Jeśli otworzysz konto w którymś z tych banków, służę wszelkimi radami - na skypie najlepiej. Jeśli w innym to na pewno któraś dogomanka będzie mogła udzielić porad. Konto w mBanku zakładasz bez wychodzenia z domu - korespondencyjnie ;)
Przy zakładaniu konta nic nie musisz wpłacać.

[quote name='Pipi']...Dobrze,to potem,a teraz,podam jak tak swoje konto i jak wpłyną pieniądze na Foksię,zamówię karmę może przez telefon?Poszukam w internecie namiary na Krakvet.Chyba tak będzie najlepiej...[/QUOTE]
Karmę zamawia się także przez internet ;)
Proponuję takie rozwiązanie. Ja założę pieniądze i zrobię zamówienie na karmę z wysyłką na Twój adres. Jak zamówię i zapłacę dzisiaj, karma powinna być u Ciebie najpóźniej z początkiem przyszłego tygodnia.
Jeśli odpowiada Ci takie rozwiązanie, to mogę założyć kasę na karmę, tylko trzeba byłoby ustalić za ile - na ile się złożymy.
Wpłata kasy na moje konto nastąpiłaby po Twoim oświadczeniu na wątku, że karma dotarła do Ciebie.

Czy skorzystasz z mojej propozycji czy nie, te linki mogą się przydać

[URL="http://www.krakvet.pl/brit-adult-15kg-p-3137.html"]BRIT Adult 15kg[/URL] za 95 zł
[URL="http://www.krakvet.pl/bosch-active-15kg-gratis-p-1025.html"]BOSCH Active 15kg [COLOR=red][B] +3kg GRATIS!!![/B][/COLOR][/URL] za 119 zł
[URL="http://www.krakvet.pl/bosch-adult-fish-potato-15kg-p-10668.html"]BOSCH Adult Fish & Potato 15kg[/URL] za 107 zł


[URL="http://www.krakvet.pl/karmy-podzia-firm-bosch-c-23_25_29.html"] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że to dobre rozwiązanie - bardzo bezpieczne dla wszystkich i wykluczające wszelkie niedomówienia, o które w takich sytuacjach nietrudno. Biorąc pod uwagę deklarację moją i innych osób myślę,że jest ok.100 zł. Może wpiszcie -osoby, które deklarują pomoc - jaką kwotę możecie wpłacić.
Ja zacznę: [B]Jota - 40 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...