Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='marysia55']Wpadłam tutaj na chwilę, umęczona po pracy, żeby sie przywitać z Foksią a tu takie nowiny. Normalnie oczyska z orbit mi wyszły i co rzadko mi się zdarza ...... zaniemówiłam.
Foksia ," szczęśliwej drogi .... już czas "[/QUOTE]
No we wsio uwierzę, ale że Ty Marysiu zaniemówiłaś, to chmmmmm no nie wiem :)
Zresztą nie wolno Ci zaniemówić, bo kto takie piękne teksty będzie pisał, po których już na drugi dzień psiak do domku jedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']No we wsio uwierzę, ale że Ty Marysiu zaniemówiłaś, to chmmmmm no nie wiem :)
Zresztą nie wolno Ci zaniemówić, [B]bo kto takie piękne teksty będzie pisał, po których już na drugi dzień psiak do domku jedzie.[/QUOTE][/B] no i znowu ta kobieta 'pojechała po bandzie' :evil_lol: czyli po moich uczuciach :lol::lol: . Dobra w tym jest jak mało kto :diabloti:.
:crazyeye: to Krzysio trafił do nas tak szybko z allegro ????

[B]Jak z allegro, to evicie buziaka przesyłam [/B]:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

zasługa moja,to taka,że posłuchałam się eni i założyłam jej wątek,wszystko.Gdyby mnie nie namówiła,łaziła bym za Foksią,karmiła tylko i nic więcej nie mogłam dla niej zrobić.Enia powiedziała,zakładaj jej wątek,nie czekaj.Dziękuję enia,już wiem,że warto było.Potem posypały się namowy od Was wszystkich,a ja mogę powiedzieć tylko tyle,że nie potrzebnie jeszcze zwlekałam.Dziś wiem,że warto było.
[B]DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTORZY POMOGLI.[/B]

Foksia,bądź szczęśliwa :loveu:[COLOR="#ff0000"][SIZE="5"]

elik,dziękuję :loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

:multi::ylsuper::B-fly::iloveyou:i ja sie ciesze ogromnieeeeeeeeeeee ! Dziekuje wam wszystkim ze znow moglam ryczec z radosci ![COLOR=DarkOrange]Maryniu tekst przepiekny :B-fly::ylsuper:[COLOR=DarkOrchid]Nowemu panciowi foksiowemu zyczymy zdrowka wszelkiego i radosci z zycia dnia kazdego:loveu::loveu::loveu:Badz szczesliwa malenka[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']oj baby przestańcie ryczeć........:loveu:
[B]o której psiury wyruszają z hotelu Aliny do Krakowa[/B]???[/QUOTE]
Baby.............. no :mad: :loveu::loveu:
O której od Aliny to nie wiem, wiem, że po godz. 8-mej ajlii rusza z Palucha do Aliny i potem w drogę do Krakowa. Jak będzie w połowie drogi ma dać znać o której prawdopodobnie dotrze do Krakowa.
Tam, na rogatkach, będzie czekał komitet powitalny w osobach: kkanarekk, Mama kkanarekk, krzychl no i jo. Spora ekipa, co nie :)
Krzychl będzie mógł od razu przytulić swoją Foksię i ruszyć w drogę do Olkusza, a my z Leonkiem do jego domeczku bedziemy miały dwaki kraki
Przed chwilą rozmawiałam z Aliną - ajlii jeszcze tam nie dotarł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Baby.............. no :)
O której od Aliny to nie wiem, wiem, że po godz. 8-mej ajlii rusza z Palucha do Aliny i potem w drogę do Krakowa. Jak będzie w połowie drogi ma dać znać o której prawdopodobnie dotrze do Krakowa.
[B][COLOR=darkred]Tam, nas rogatkach, będzie czekał komitet powitalny w osobach: kkanarekk, Mama kkanarekk, krzychl no i jo :) Spora ekipa, co nie :)[/COLOR][/B]
Krzychl będzie mógł od razu przytulić swoją Foksię i w drogę do Olkusza, a my z Leonkiem do jego domeczku bedziemy miały dwaki kraki
Przed chwilą rozmawiałam z Aliną - ajlii jeszcze tam nie dotarł.[/QUOTE]
echhh rzuciłabym te papierzyska - pędząc żeby [B][COLOR=darkred]to[/COLOR][/B] :pzobaczyć ale cóż no nie mogę..........ale myślami jestem z Wami:loveu:
szczęśliwej drogi podróżnym!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']echhh rzuciłabym te papierzyska - pędząc żeby [B][COLOR=darkred]to[/COLOR][/B] :pzobaczyć ale cóż no nie mogę..........ale myślami jestem z Wami:loveu:
szczęśliwej drogi podróżnym!!![/QUOTE]
Ciociu obiecuję relację :)

[quote name='olalolaa']Droga jest zdaje sie okropna, tyle śniegu przynajmniej u mnie w czestochowie ze sozk ;) Ale pomalutku muszą dojechać.. elik wez aparat i cykaj fotki Foksi w objęciach nowego pana!!!! :D[/QUOTE]
Rozmawiałam z ajlii - w Warszawie warunki drogowe niezłe.
Jest niedco opóźniony, dopiero teraz rusza do Aliny, ale jest dobrej myśli co do jazdy.
Bijcie kobitkii, nawet ryczeć nie bede - nie zabrałam aparatu. Jeśli zdążę po pracy do domu, to foty będą - muszę zdążyć.
===========================================================
Kkanarekk dzwoniła, że psiaki już w samochodzie, przypięte pasami i ruszają w drogę.
Szczęśliwej drogi kochane psiaki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Foksia z Puszkiem dopiero przed chwila wyjechali po bardzo wielu perturbacjach - zakopanie się na drodze, wyciąganie, odkopywanie itp mam nadzieję że już dalsza droga będzie bez problemu[/QUOTE]
foksia pewno smutna była? dała sie zapakować spokojnie do auta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...