Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='AlinaS']Foksinka jedzie razem z Puszkiem jutro rano do Krakowa:placz::lol: Będzie smutno:placz:[/QUOTE]
Alinko wszystkie płaczemy - ja i kilka innych fanek obu psiaków z radości, to przydałoby się, aby dla równowagi zapłakał ktoś z żalu. Padło na Ciebie :)
Ale pewnie wkrótce zawitają do Ciebie nowi goście. Oby jak najwięcej (ale bez przesady), bo o ile więcej psiaków w hotelikach, to o tyle mniej w schronach :( i na polach :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Co za błyskawiczna akcja!!! :) Nawet nie zdążyłam Foksi ogłoszeń zrobić :lol:[/QUOTE]
Agaciaa, Ciociu kochana nic straconego :)
Tyle cudownych psiaczków pragnie swojego Ludzia :placz: Teraz, kiedy Foksia i Puszek przestaną być bezpańskimi psami, zamierzam pomóc pozostałym psiaczkom z mojego podpisu.
Bardzo Cię proszę o pomoc :)
A teraz biegnę na spacerek z moimi psiurkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Mówię Wam św. Franciszek musiał mocno się napracować, żeby taki domek znaleźć i to w tak krótkim czasie :)
Byłam umówiona z Panem na godz. 15-tą, ale Pan nie mógł się doczekać i przyjechał już o 14-tej :)
Zanim zajechaliśmy do Olkusza mogłam wracać, bo wiedziałam już, że to ten PAN, ta PANI i ten DOM !
Ale ponieważ z natury nie kłamię, a zobowiązałam się sprawdzić domek, dojechałam na samo miejsce.
Niewielki domek z małym ogródkiem za to LUDŹ w tym domku z wielkim sercem ukierunkowanym na Foksię.
Widziałam miejsce do spania dla Foksi - dodatkowa kanapka przy rozkładanym narożniku. Tam spała sunieczka Państwa, która odeszła z powodu nowotwora (*)
W sumie spędziłam z Panem Krzysztofem około 3 godzin. Były to godziny ciepłych opowiadań o kilku poprzednich psiakach. Pan Krzysztof cieszy się, że Foksia jest taką przytulanką, bo taka też była sunia, która odeszła. Pan Krzysztof sam układa sobie czas pracy, żona pracuje na zmiany. Dopóki Foksia nie przyzwyczai się, nie uzna domu za własny, Państwo będą pracowali na zmianę, żeby sunieczka nie zostawała w domku sama.
Pan Krzysztof chciał (w razie pozytywnego wyniku wizyty :) ) jechać po Foksie do Jaktorowa. Ponieważ Puszek jedzie jutro do Krakowa, a Olkusz leży 45 km od Krakowa, uznałyśmy z enią, że w drogę do nowego, lepszego życia wyruszą razem :multi:

Jak się Wam to podoba ??[/QUOTE]
To jest szalona kobieta - serio :)
nie przypuszczałam, że Ela tak szybko zadziała w spr. sprawdzenia domu...
a pana Krzysztofa przepraszam bo chyba rano byłam oschła przez telefon.......:oops:
jeśli Ela uważa, że Foksi sie tam krzywda nie stanie to ja Jej ufam...:loveu:

ps. to ja musze mówić , że ogłoszenie allegro nieaktualne zdaje się....echhhh uwielbiam tak mówić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']
ps. to ja musze mówić , że ogłoszenie allegro nieaktualne zdaje się....echhhh uwielbiam tak mówić :lol:[/QUOTE]
Może zamiast Foksi wstawimy tam innego psiaka ? Szkoda żeby aukcja się "zmarnowała" tym bardziej, że okazała się taka szczęśliwa ;)

Link to comment
Share on other sites

O matko :multi::multi::multi::multi:,jak fajnie,cieszę się bardzo.A z drugiej strony,to zawsze jak z dt jakiś piesek idzie do ds,to przeżywam i smutne chwile,bo już potem nie koniecznie i nie zawsze są wiadomości,tak jak na wątkach.Ale trudno się mówi,najważniejsze jest szczęście psa - prawda?I oby zawsze były takie zakończenia.[B]Dziękuję wszystkim za Foksię :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem pierwszy raz na forum i pozwólcie że się przedstawię. Mam na imię Krzysztof. Tak, tak, ten co zdecydował się na adopcje Foksi. Jestem z tego powody niesłychanie szczęśliwy. Pragnę podziękować Pani Elik za tak szybką reakcje i podróż ze mną do Olkusza. Do Pani Enia też mam słówko. Napisała pani cytuje: [COLOR=#4e4e4e]a pana Krzysztofa przepraszam bo chyba rano byłam oschła przez telefon. Nic podobnego. Nie była Pani oschła, to raczej ja nie bardzo [/COLOR]byłem przygotowany na rozmowę. Dziękuję również wszystkim którzy pomogli dotychczas Foksi.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Ze swej strony mogę zapewnić wszystkich że Foksi znalazła prawdziwie kochający dom i pozostały jej do przeżycia jedynie radosne chwile w otoczeniu miłości. Jeszcze raz wszystkim dziękuje i pozdrawiam. [/FONT]
P.S. - pipi, enia i inni zainteresowani ! Będą fotki, będą relacje - obiecuje

Link to comment
Share on other sites

Jestem b.szczęśliwa - poryczałam się przy komputerze:placz::placz:.
Witam Właściwego Człowieka naszej Foksi - no i witam w klubie przyjaciół foksterierów, bo nie ośmieliłabym się już napisać właścicieli :;) - one zawłaszczają wszystkich - są przekochane i rządzą w najlepszym tego słowa znaczeniu - o czym niebawem Krzysztofie się przekonasz :diabloti:.
To oczywiście żart, bo nasza Foksia to Aniołek.
Elik - ty jesteś burza nie kobita:lol: - ja tu się szykowałam na ogłaszanie po różnych;), zrobiłam sobie ściągę z wątku Kapselka - a tu taka niespodzianka. W moim rankingu kobiet skutecznych i szybkich niczym strzelec wyborowy jesteś Number One.
Enia - wielkie gratulacje za Twoją niezawodną obecność wszędzie gdzie trzeba :lol:.
Wszystkie dziewczyny - bardzo bardzo dziękuję za Foksię - najwyższy podziw i szacunek dla wszystkich.
Tak mi się jakoś zrobiło patetycznie, ale naprawdę baaaaardzo się cieszę !!!

Link to comment
Share on other sites

Elik jesteś niesamowita, już Ci to zresztą mówiłam przez telefon :) przepraszam, że nie mogłam dziś z Tobą pojechać na wizytę ale cóż siła wyższa :) oczywiście jak zwykle świetnie sobie poradziłaś. Już nie mogę się doczekać jak jutro będziemy odbierać razem nasze kochane psiaki i przekazywać nowym właścicielom :) Wreszcie poznamy Foksię i Leonka :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Agaciaa, Ciociu kochana nic straconego :)
Tyle cudownych psiaczków pragnie swojego Ludzia :placz: Teraz, kiedy Foksia i Puszek przestaną być bezpańskimi psami, zamierzam pomóc pozostałym psiaczkom z mojego podpisu.
Bardzo Cię proszę o pomoc :)
A teraz biegnę na spacerek z moimi psiurkami.[/QUOTE]

Oczywiście chętnie pomogę :) mam na razie 3 psiaki w kolejce do ogłaszania, ale i czasu więcej ostatnio więc na pewno znajdę czas na ogłoszenia dla jakiś jeszcze psiaków :)


Witamy pana Krzysztofa :) Super, że będą wieści z nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

Moj Boze co za piękna wiadomość!!:multi:
Dzien nie byl dzisiaj za fajny, a tu na koniec takie pocieszenie! Najlepsze jakie moze byc!
Jestem.. wniebowzięta ;)
elik... Ty wiesz? Ile dobrego robisz? Kurcze, nie wiem jak dziękować.. Dajesz świetny przykład, jak się chce to mozna pomagac. DZIĘKUJĘ!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Foksia jutro jedzie.. no nie moge.. normalnie rycze z radosci:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

aa jak ktoś ma czas i miał robic ogłoszenia Foksi, to zapraszam do pomocy w ogłaszaniu Olka. Chłopak jest jeszcze u mnie, ale w ten weekend jedzie do hotelu.. Jak na razie zadnego zainteresowania nie ma, chociaz troche ogloszen juz ma. A jest bardzo fajnym psiakiem, mądrym i szybko robi postępy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Moj Boze co za piękna wiadomość!!:multi:
Dzien nie byl dzisiaj za fajny, a tu na koniec takie pocieszenie! Najlepsze jakie moze byc!
Jestem.. wniebowzięta ;)
elik... Ty wiesz? Ile dobrego robisz? Kurcze, nie wiem jak dziękować.. Dajesz świetny przykład, jak się chce to mozna pomagac. DZIĘKUJĘ!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Foksia jutro jedzie.. no nie moge.. normalnie rycze z radosci:placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]
Nie tylko Foksia, ale i nasz drugi podopieczny psiaczek, Szorstkuś vel Puszek vel Leon jedzie razem z Foksią :)

A coby zakończyć trele morele :) powiem, że

[CENTER] [SIZE=3][B][COLOR=Red]Pięknie dziękujemy wspaniałym Ludziom, którzy zechcieli przygarnąć te biedne stworzenia, które pomimo ciężkich doświadczeń, nadal tak bardzo pragną bliskości Człowieka, Jego uczuć,
dotyku dłoni i ciepłych słów.
Bardzo Wam Dziękujemy :loveu:

Zyskali Państwo wiernego, bezwarunkowego, dozgonnego przyjaciela.

[/COLOR][/B][/SIZE][LEFT][COLOR=Black][SIZE=2]Pozwolę sobie wkleić te słowa, także na wątek Leonka, bo kierowane są do[/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=2] Rodzin[/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=2] obu [/SIZE][/COLOR]psiaczków.
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...