Jump to content
Dogomania

Megi od 8 LAT za kratami - ponad 3,5 roku poza nimi - odeszła za TM 27.11.2013


Dada M

Recommended Posts

Dobrze, że Megusia zaklimatyzowałą się w nowym otoczeniu, w jej wieku to nie zawsze takie łatwe. I wielkie dzięki dla Dady M, za sprawne przeprowadzenie całej akcji z nowym hotelikiem.
Na temat starego nie będę się wypowiadać, bo trudno mi sobie wyrobić opinię. Jestem tylko wirtualną opiekunką Megi, na żywo nigdy jej nie widziałam. Chcę wierzyć, że wszystkie działania (chociaż stylu wypowiedzi, które pojawiły się na tym wątku, zdecydowanie nie pochwalam) było to podyktowane troską o psinkę.
I podziękowania dla Astaroth, że przyjęła naszą Seniorkę za niższą cenę.
Pozdrawiam wszystkich Przyjaciół Megi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miesiąc już minął,a na wątku nie mamy żadnych informacji o Megi.Czy cioteczki mające bezpośredni kontakt z Megi, mogłyby wstawić jakieś zdjęcia i napisać, jak ona się miewa? Być może mój styl wypowiedzi nie podoba się komuś,ale mnie też nie podoba się takie podejście do sprawy,tj.lekceważenie osób zaangażowanych w utrzymanie Megi. I nie jest to moje widzimisię, ale troska o sunię. Chciałabym mieć pewność,że jest z nią wszystko w porządku,że ma zapewnioną odpowiednią opiekę i nie dzieje jej się żadna krzywda. Milczenie na wątku,brak bieżących informacji zawsze budzi mój niepokój.

Link to comment
Share on other sites

Nr tel do Astaroth - 500552762.
Mój nr - 519615975.

Megi ma się świetnie - z innymi psami dogaduje się bez zarzutu (szczególną sympatią darzy ją Kapsel, 16-letni pies, który całe życie spędził na łańcuchu). Jest ogromnym łasuchem, trzeba bardzo uważać, żeby przypadkiem nie ściągnęła ze stołu czy szafek czegoś, co przypomina jedzenie - wczoraj ukradła słomianą gwiazdkę ;-) Poza tym jest bardzo grzeczna, cicha, spokojna i poczciwa. Lubi się przytulać i dosyć często dopomina się o głaski.

Zimowy spacer:

[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5142/meggi.jpg[/IMG]

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9784/meggi2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty:

X:

3.10 - agat21 - 10 zł
5.10 - malibo57 - 50 zł

XI:

5.11 - malibo57 - 50 zł
12.11 - agat21 - 10 zł
13.11 - Ala123 - 80 zł (za X)
16.11 - Ghanima - 50 zł

XII:

3.12 - agat21 - 10 zł
5.12 - malibo57 - 50 zł
10.12 - Ghanima - 50 zł

Dziękuję pięknie za wszystkie wpłaty :-)
Uregulowane zostały rachunki za DT w październiku i listopadzie (500 zł), mamy dług u Cerber w wysokości 420 zł (170 zł za DT w VIII, 250 zł za DT w IX). Na koncie jest aktualnie 112 zł, zaraz zrobię przelew dla Cerber, kolejną ratę będę mogła przelać jej po bazarku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

zrobiłam bazarek cegiełkowy na zakup obróży kiltix dla psiaków z mojego hotelu, które mają kiepską sytuacje finansową:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240009-Bazarek-cegiełkowy-na-obróżki-kiltix-Bazarek-trwa-do-22-02-do-godz-22?p=20452624#post20452624[/URL]

dla Meggi też

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jakiś czas temu Magi miała kilka gorszych dni, niby nic poważnego się nie działo ale była jakaś osłabiona. Zrobiliśmy badania krwii,wyszły ok trochę tylko z wątrobą nie tak. Dostała leki na wszelki wypadek i po kilku dniach jej się poprawiło. Apetyt ma cały czas ogromny, musiałam wystawić wszystkie wiaderka z karmą z jej pokoju bo rozpracowała jak się do nich dostawać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Apetyt ma cały czas ogromny, musiałam wystawić wszystkie wiaderka z karmą z jej pokoju bo rozpracowała jak się do nich dostawać.[/QUOTE]

A to łakomczuszek :) Czy jest szansa na jakieś zdjęcie Megusi na wiosennej trawce, skoro trawka się w końcu pojawiła :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziękuję za zdjęcia.Widzę,że Megi jakoś się trzyma,ale wiek chyba coraz bardziej daje znać o sobie:roll:.
Jest taka smutna:roll:.Czy już zaaklimatyzowała się na dobre w nowym miejscu?
Trzymaj się suniu kochana.
Przelałam 160zł zaległych deklaracji. Proszę o podsumowanie,nie pamiętam za jakie to będzie miesiące.

Edited by ala123
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Trochę przytyła, ale ciągle jest chuda. Zdecydowanie wiek daje znać o sobie, myślę że się zaaklimatyzowała, ale ona już raczej żyje bardziej w swoim świecie i na ludzi reaguje tylko jak mają jedzenie ;)[/QUOTE]
Wyobrażam sobie,jak to wygląda. Nasza starowinka podobnie zachowywała się przez ostatnie miesiące,stała się jakby autystyczna,miała swój świat. Niestety, dwa tygodnie temu odeszła od nas,tak bardzo nam jej brakuje,pomimo że mamy przecież jeszcze inne psy...
Żyj Meguniu jak najdłużej i ciesz się normalnym życiem, chociaż u jego schyłku. Bylebyś tylko nie cierpiała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...