Jump to content
Dogomania

Ekspresowa akcja adopcyjna :) Pysiek już w nowym domku :) DZIĘKUJEMY!!!


magda222

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszamy też na bazarek Nemko, z któreg pieniążki mają pójść na Pysia...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/177371-Bazarek-ratujmy-pysia-przed-zimAE-srebro-sztuczna-bizuteria-koniec-16-go-stycznia-22?p=13861554#post13861554"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1773...4#post13861554[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

CIOTECZKI KOCHANE

nie ma problemu bez rozwiązania. proszę bez wahania jutro rano Pysia zabierać i przywozic do Gliwic-Sośnicy.

Mamy tymczas dla misunia domowy, bezpłatny, bez ograniczeń czasowych,Kto i kiedy go przywiezie?

Oby jak najprędzej, niech juz sie ogrzeje i naje.

Nie traćcie kontaktu z panią z KATOWIC. każdy dach nad głową się przyda, mamy dość bied. NO TO SIĘ CIESZYMY DZIEKI UPRZEJMOŚCI WUJASZKA NIKUSA KTORY MOJA PROSBE METODA ŁAŃCUSZKOWA PRZEKAZAŁ DO CELU. WIELKIE DZIEKI!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']CIOTECZKI KOCHANE

nie ma problemu bez rozwiązania. proszę bez wahania jutro rano Pysia zabierać i przywozic do Gliwic-Sośnicy.

Mamy tymczas dla misunia domowy, bezpłatny, bez ograniczeń czasowych,Kto i kiedy go przywiezie?

Oby jak najprędzej, niech juz sie ogrzeje i naje.

Nie traćcie kontaktu z panią z KATOWIC. każdy dach nad głową się przyda, mamy dość bied. NO TO SIĘ CIESZYMY DZIEKI UPRZEJMOŚCI WUJASZKA NIKUSA KTORY MOJA PROSBE METODA ŁAŃCUSZKOWA PRZEKAZAŁ DO CELU. WIELKIE DZIEKI!!!![/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jawa, czy sen????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']CIOTECZKI KOCHANE

nie ma problemu bez rozwiązania. proszę bez wahania jutro rano Pysia zabierać i przywozic do Gliwic-Sośnicy.

Mamy tymczas dla misunia domowy, bezpłatny, bez ograniczeń czasowych,Kto i kiedy go przywiezie?

Oby jak najprędzej, niech juz sie ogrzeje i naje.

Nie traćcie kontaktu z panią z KATOWIC. każdy dach nad głową się przyda, mamy dość bied. NO TO SIĘ CIESZYMY DZIEKI UPRZEJMOŚCI WUJASZKA NIKUSA KTORY MOJA PROSBE METODA ŁAŃCUSZKOWA PRZEKAZAŁ DO CELU. WIELKIE DZIEKI!!!![/QUOTE]

O Matko jakie cudowne wieści:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Powoli wracam do świata interentu dzięki mężowi JOMY. Wielkie ukłony.

[quote name='AlfaLS']Ale za to jak się zapisało to nawet dwa razy:evil_lol:

A co to za 16-letni psiak? Jest na stronie schroniska?[/QUOTE]


16-o letni psiak mieszka w tym samym boksie co Pysio, nawet imienia mu jeszcze nie nadałam, a zobaczyć go można tutaj: [URL]http://www.tychy.schronisko.net/adopcja-id-37934.html[/URL]
Niestety w naszym schronisku jest wiele staruszków, średnia wieku to 7-em lat.:(

[quote name='Nemko']sluchajcie, a jak duzy jest Pysiu?? moze zrobilby ktos mu zdjecie jak stoi pysiaczek obok? taki do kolan?[/QUOTE]
Zdjęć na tle kolan niestety nie mogę objecać.
Pysio jest nieduży i siega do kolan. Chociaż z opisem wzrostu ta ja zawsze mam problemy, kto mnie zna to niestety coś już wie na ten temat.;)
Postaram się jednak dokładniej sprecyzowaćjego wzrost.

[quote name='Nemko']i jaki ma charakter?? ktos z nim byl na spacerku? jak wobec innych psów, wobec innych ludzi, czy szczeka, boi sie czegos, czy wiecej czasu spi? Trzebaby zastanowic sie, zobaczyć jak sie zachowuje, czy sygnalizuje potrzeby itd...[/QUOTE]

Tak jak pisałam wcześniej Pysio jest spokojny zarówno do ludzi jak i innych zwierząt. W schronisku nie jest szczekliwy, przynajmniej ja nie słyszałam, żeby on szczekał. Myślę, że Pysio byłby większym śpiochem, gdyby nie to, że wiecznie marznie i czuwa. Potrzeby prawdopodobnie będzie załatwiał na zewnątrz, bo nie brudzi w boksie, jednak boks to nie dom i trudno tu cokolwiek zagwarantować.

[quote name='Ola la']ciotecz,ktorej z was moge przekazac numer do fajnego domku z katowic?moze oni ulitowaliby sie nad Pysiem?ta Pani dzwonila do mnie pare dni temu w sprawie zmarlego Straszka i miala sie przejechac w najlizszym czasie do schronu.Moze jeszcze nie pojechala?Obiecalam ze bede sie z nia kontaktowac jak jakiegos bidoka znajde...

przekazac komus?[/QUOTE]

Możesz śmiało przekazać mi namiary i jeżeli masz gg tej Pani to też mi przekaż. Ostatnio jakaś pani z Katowic wydzwania za staruszkami i już na dogo, zwracają na nią uwagę.

W imieniu Pysia dziękuję wszystkim za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']CIOTECZKI KOCHANE

nie ma problemu bez rozwiązania. proszę bez wahania jutro rano Pysia zabierać i przywozic do Gliwic-Sośnicy.

Mamy tymczas dla misunia domowy, bezpłatny, bez ograniczeń czasowych,Kto i kiedy go przywiezie?

Oby jak najprędzej, niech juz sie ogrzeje i naje.

Nie traćcie kontaktu z panią z KATOWIC. każdy dach nad głową się przyda, mamy dość bied. NO TO SIĘ CIESZYMY DZIEKI UPRZEJMOŚCI WUJASZKA NIKUSA KTORY MOJA PROSBE METODA ŁAŃCUSZKOWA PRZEKAZAŁ DO CELU. WIELKIE DZIEKI!!!![/QUOTE]

Rewelacyjna wiadomość.
Proszę podaj mi kontakt na siebie.
I napisz coś więcej o DT, czy sprawdzony itp.,
Zabierając psiaka ze schroniska muszę z poworotem przywieź umowę adopcyjną, ale z tym to pewnie nie będzie problemu. :) W razie potrzeby mój nr to 601-294-064

Link to comment
Share on other sites

TERESO bomba! o rany ale sie ciesze![img]http://www.pic4ever.com/images/thankyou.gif[/img]tak sie balam o niego!ale super!to przywoźcie nieboraka czym opredzej do domku tymczasowego.
[img]http://www.pic4ever.com/images/turkydance1.gif[/img]

grazyna9915 zaraz ci wysylam PW z numerem;)

Link to comment
Share on other sites

Ekspresowa akcja po prostu! :)
Za takie chwile kocham Dogomanię!

[quote name='grazyna9915']16-o letni psiak mieszka w tym samym boksie co Pysio, nawet imienia mu jeszcze nie nadałam, a zobaczyć go można tutaj: [URL]http://www.tychy.schronisko.net/adopcja-id-37934.html[/URL]
Niestety w naszym schronisku jest wiele staruszków, średnia wieku to 7-em lat.:([/QUOTE]

Gdyby była jakaś KONKRETNA I DŁUGOFALOWA (podkreślam, to naprawdę ważne, bo kilka opcji już upadło, bo jakoś nie było komu przedstawić dokładnego planu działania) propozycja poprawy ich bytowania, to można by się zwrócić w tej sprawie do Skarbonki z mojego podpisu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']


16-o letni psiak mieszka w tym samym boksie co Pysio, nawet imienia mu jeszcze nie nadałam, a zobaczyć go można tutaj: [URL]http://www.tychy.schronisko.net/adopcja-id-37934.html[/URL]
Niestety w naszym schronisku jest wiele staruszków, średnia wieku to 7-em lat.:(


;)
[/QUOTE]

A tak się już ucieszyłem, a tu ten biedny, 16 letni towarzysz Pysia...

[B]"opis: [/B]
31.10.2009r. piesek trafił do schroniska , ponieważ jego pan został przewieziony do szpitala.
Prawdopodobnie staruszek całe życie spędził z jednym panem i teraz bardzo zanim tęskni. Niekonfliktowy i przyzwyczajony do obecności ludzi. Ciężko znosi pobyt w schronisku. Większość czasu spędza na szczekaniu i wypatrywaniu przy bramce swojego pana, który już nigdy po niego nie przyjdzie."

Zobaczcie fotkę tego wiernego psiaka. Załamujące. Czy każdej radosnej informacji musi towarzyszyć informacja zła???:-(

[IMG]http://www.tychy.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/37934.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jestem_wredna']Ekspresowa akcja po prostu! :)
Za takie chwile kocham Dogomanię!



Gdyby była jakaś KONKRETNA I DŁUGOFALOWA (podkreślam, to naprawdę ważne, bo kilka opcji już upadło, bo jakoś nie było komu przedstawić dokładnego planu działania) propozycja poprawy ich bytowania, to można by się zwrócić w tej sprawie do Skarbonki z mojego podpisu.[/QUOTE]

Bardzo Cieszę się z Pysia!!! Pomyślimy też o drugim psiaku?

Trzymam kciuki, żeby Pyś szczęśliwie dojechał!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jestem_wredna']Ekspresowa akcja po prostu! :)
Za takie chwile kocham Dogomanię!



Gdyby była jakaś KONKRETNA I DŁUGOFALOWA (podkreślam, to naprawdę ważne, bo kilka opcji już upadło, bo jakoś nie było komu przedstawić dokładnego planu działania) propozycja poprawy ich bytowania, to można by się zwrócić w tej sprawie do Skarbonki z mojego podpisu.[/QUOTE]

A co konkretnie masz na myśli? Ja mam słabość do staruszków z tyskiego schroniska:lol:. Niestety to schronisko ma trochę pecha bo przez to że oni tam naprawdę dbają o psy to tych staruszków trochę tam jest:shake: Ja założyłam teraz wątek suczce Miki, która spędziła w tym schronisku ponad 10 lat. Mam zamiar założyć na dniach kolejne 4 wątki innym psiakom o takim samym stażu schroniskowym - jednak nie jest łatwo ściągnąć ludzi na wątki staruszków że o zbiórce na hotelik czy ogłoszeniach nie wspomnę:shake:. Dlatego tak dopytuję bo przyznam że każda pomoc jest na wagę może nie tyle złota co życia tych psiaków;)
Mamy np. miejsce dla Miki w hoteliku u ZuziM tylko ciągle kasy brak:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']A co konkretnie masz na myśli? Ja mam słabość do staruszków z tyskiego schroniska:lol:. Niestety to schronisko ma trochę pecha bo przez to że oni tam naprawdę dbają o psy to tych staruszków trochę tam jest:shake: Ja założyłam teraz wątek suczce Miki, która spędziła w tym schronisku ponad 10 lat. Mam zamiar założyć na dniach kolejne 4 wątki innym psiakom o takim samym stażu schroniskowym - jednak nie jest łatwo ściągnąć ludzi na wątki staruszków że o zbiórce na hotelik czy ogłoszeniach nie wspomnę:shake:. Dlatego tak dopytuję bo przyznam że każda pomoc jest na wagę może nie tyle złota co życia tych psiaków;)
Mamy np. miejsce dla Miki w hoteliku u ZuziM tylko ciągle kasy brak:shake:[/QUOTE]

Co konkretnie, hmm... nie pamiętam już co tam Rozi (założycielka Skarbonki) pisała. Dobra jakościowo karma dla staruszków, leki, ocieplone boksy - wszystko co miałoby działanie długofalowe. No i najważniejsze - to ma być projekt na przyszłość, a nie refundacja kosztów, a poza tym musiałaby się tym zająć i koordynować jakaś osoba lub osoby. Myślę, że najlepiej byłoby się odezwać do Rozi i najlepiej gdyby zrobił to ktoś, kto zna sytuację w schronisku i wie jaka pomoc jest najbardziej potrzebna.

Mnie również ten dziadunio zapadł w serce i niemal popłakałam się gdy przeczytałam opis na stronie schroniska. Historia prawie taka jak mojego Łatka, dlatego tym bardziej szkoda mi tego biedaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jestem_wredna']Co konkretnie, hmm... nie pamiętam już co tam Rozi (założycielka Skarbonki) pisała. Dobra jakościowo karma dla staruszków, leki, ocieplone boksy - wszystko co miałoby działanie długofalowe. No i najważniejsze - to ma być projekt na przyszłość, a nie refundacja kosztów, a poza tym musiałaby się tym zająć i koordynować jakaś osoba lub osoby. Myślę, że najlepiej byłoby się odezwać do Rozi i najlepiej gdyby zrobił to ktoś, kto zna sytuację w schronisku i wie jaka pomoc jest najbardziej potrzebna.

Mnie również ten dziadunio zapadł w serce i niemal popłakałam się gdy przeczytałam opis na stronie schroniska. Historia prawie taka jak mojego Łatka, dlatego tym bardziej szkoda mi tego biedaka.[/QUOTE]
Kurcze to ja chyba nie mogę pomóc tym "tyszakom" - jestem trochę za daleko. Niby to tylko 600 km ale zawsze 600:shake:Jednak muszę zajrzeć do tej Skarbonki żeby się coś więcej o niej dowiedzieć;)

Link to comment
Share on other sites

Piszę dopiero teraz,bo przez ostatnie pół godziny gadałam z Grażyną przez telefon.
Przede wszystkim WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA PANI TERESY BORCZ I DLA NIKUSIA :Rose:
Jestem w lekkim szoku.Akcja niesamowita.Transport oczywiście będzie.
Tylko chyba najpierw musimy przeprowadzić wizytę przedadopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

no to umawiajcie się dziewczyny z AGATKĄ obejrzenie nowego raju psika, ale może już a pieskiem, żeby się obie strony poznały no i aby zaoszczędzić podwójnych podrózy w ten mokro śliski czas. będziemy się z pieskiem widywać, na spacerkach w soboty,no i ma obiecaną profesjonalną sesję zdjęciową, portfolio ogłoszeniowe! PRZECIEZ STAŁY DOMEK TEŻ MU SIĘ NALEŻY!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']no to umawiajcie się dziewczyny z AGATKĄ obejrzenie nowego raju psika, ale może już a pieskiem, żeby się obie strony poznały no i aby zaoszczędzić podwójnych podrózy w ten mokro śliski czas. będziemy się z pieskiem widywać, na spacerkach w soboty,no i ma obiecaną profesjonalną sesję zdjęciową, portfolio ogłoszeniowe! PRZECIEZ STAŁY DOMEK TEŻ MU SIĘ NALEŻY!!![/QUOTE]

Jak weźmiemy Pysia ze schroniska to nie możemy odwieźć go już z powrotem...

Link to comment
Share on other sites

napewno nie będziecie musiały go odwozić, to może albo ktoraś dla porządku rzeczy wpadnie zobaczyc domek i przedzwoni po przywiezienie PYSIA, T o jest blisko nawet miejskim autobusem., a potem z placu piastow autobus 197, lub 259, lub busik na Sosnicę. Nie wiem do której mozna Pysia zabrać ze schronu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...