Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=7][COLOR=Red]UWAGA!!!!![/COLOR] AMANT ZAGINĄŁ!!!!
[SIZE=2]w schronisku nic...nawet nie wiem kiedy to sie stalo, bo nikt mnie nie powadomil :shake::placz:

wlascicielka musiala wyjechac, i estem wsciekla ze nic nie powiedziala...!!!!! co robic??????
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='magdola']ja bede dalej probowala sie skontaktowac (jedna chyba nie wraca do Sz-na - i wole nie myslec czy on rzeczywiscie uciekl......:() Bedziemy w kontakcie jk sie cos dowiem...

ps.na razie ja robie ogloszenia w necie...[/QUOTE]


[B]tzn co? co mogły z nim zrobić???!!!!!! [/B]

Link to comment
Share on other sites

No jasna cholera!!! Taki był rozpieszczany i co? Znudził się dziewuchom i nawet nie miały odwagi powiedzieć tego głośno?? Mnie też przeraża myśl, co mogły z nim zrobić bezmózgowce:mad::angryy:. Może nie upilnowały Grubaska? Gdzieś tam napisały, że jest spuszczany ze smyczy. Eh, te fantastyczne domki, nigdy nie przewidzisz co się komu odmieni:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

no nie to chyba jakaś epidemia zaginięć......
Amant znajdź się, a właścicielki niech się lepiej dobrze wytłumaczą - jak tam można nie powiadomić nikogo, no chyba że faktycznie zaginięcie było celowe, aż włos się jeży niech to nie będzie prawda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaamant']Już zaczynam opowiadać,po wczorajszych zakupach i kąpieli przyszedł wieczorem czas na odwiedziny u znajomych.Zapoznał się z bardzo sympatyczną suczką skturą bardzo fajnie się bawił i azaklimatyzował sie.Puzniej był powrut do domciu po takim wyczerpującym dniu Amant padł jak długi .dziś rano bardzo ładnie nas zbudził żeby wyjść znin na podwurek,puzniej była chwila na zabawe,śniadanko i powturny wypad na spacerek po kturym znowu poszedł spać.Krutko mówiądz jest wmiare grzeczny.[/QUOTE]

Wybaczcie, ale jeśli ktoś TAK PISZE, to .... całkiem normalny domek to nie jest.

Szok... przeczytałam cały wątek. Dziwne trochę to nagłe zaginięcie psa. W schronisku go nie ma, ale będę w sobotę, to się dokładnie rozejrzymy z ageralion.
Biedny psiak :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Wybaczcie, ale jeśli ktoś TAK PISZE, to .... całkiem normalny domek to nie jest.

Szok... przeczytałam cały wątek. Dziwne trochę to nagłe zaginięcie psa. W schronisku go nie ma, ale będę w sobotę, to się dokładnie rozejrzymy z ageralion.
Biedny psiak :([/QUOTE]


w Polsce to teraz takie modne i dysleksja się nazywa... dostaje sie papier i nie trzeba się już uczyć... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']w Polsce to teraz takie modne i dysleksja się nazywa... dostaje sie papier i nie trzeba się już uczyć... :roll:[/QUOTE]

Aaa, to przepraszam... Szkoda, że kiedy ja kończyłam szkoły, nie było takiej jednostki chorobowej, zamiast na uczelni siedziałabym w barze ;)

A tak poważnie - to Magdola, możesz udzielić bardziej szczegółowych informacji o miejscu, czasie i okolicznościach zaginięcia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jak to????[/QUOTE]
Nie sledze dokladnie wszystkich poczynan magdoli ale w przypadku naszych TTB 2 z 3 znalezionych domow skonczylo sie z powrotem. Moze to nie jest jakas zatrwazajaca liczba ale zareczala za te domy cala soba, a potem sie potrafilo okazac, ze np nie zna dziewczyn osobiscie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Nie sledze dokladnie wszystkich poczynan magdoli ale w przypadku naszych TTB 2 z 3 znalezionych domow skonczylo sie z powrotem...[/QUOTE]

bosko... ale i tak lepiej powrót niż zniknięcie :( załamałam się :( biedny psiak tyle przeszedł już i jeszcze teraz to...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Nie sledze dokladnie wszystkich poczynan magdoli ale w przypadku naszych TTB 2 z 3 znalezionych domow skonczylo sie z powrotem. Moze to nie jest jakas zatrwazajaca liczba ale zareczala za te domy cala soba, a potem sie potrafilo okazac, ze np nie zna dziewczyn osobiscie...[/QUOTE]

Magdola czy w tym przypadku tez tak było? mówiłaś, że to przyjaciółki rodziny... zresztą to nie ma znaczenia teraz :( [B]teraz ważne jest KIEDY i GDZIE Amant zaginął... jesli zaginął[/B] :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...