Jump to content
Dogomania

martaamant

Members
  • Posts

    25
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martaamant

  1. witaj tak wiedziałam przez co przeszedł Ami zanim do mnie trafił,bardzo kochałam tego psa,ale nic nie mogłam zrobić kiedy mi uciekł,zerwał się jak opętany co miałam robić.Nie zawiadamiałam na początku nikogo bo byłam z taką myślą że go znajdę sama,byłam przekonana że pobiegł w stronę Polic bo w tamtym kierunku wydarł,więc ogłoszenia były tam rozwieszane,na komuny i w centrum dopiero potem wywiesiłam.Naprawdę nie oceniaj mnie niewiadomą jak bo i tak już z fundacji pomnie pojechali i cały czas jadą.Dlatego bądź ostrożny,bo nie masz pewności że i tobie nie ucieknie kiedyś,on lubi robić psikusy.
  2. nie obarczajcie Magdoli o jakieś spekulacje,bo ona w dużej mierze przyczyniła się do odnalezienia Amiego,pomagała nam jak tylko mogła.Ale i tak macie swoje zdanie na temat mój i oto że nie poinformowałam w pore o zaginięciu Amiego.Ja ze swojej strony bardzo dziękuje Krzysztofowi że odnalazł Amanta.Tak Drops to Amant-Ami niema jednego zęba i ma dwie blizny na głowie po ścięciu włosów są bardzo widoczne i pocharatany w paru miejscach język.
  3. właśnie widziałam zdjęcie pieska ze schroniska,i nie jest to Ami! na 100%! poznałabym Amiego to nie jest on.
  4. po zaginięciu Amiego pierwszy raz byłyśmy w schronisku po 2tygodniach to było w sierpniu jeszcze tak pod koniec,puzniej jeszcze byłam jeszcze raz we wrześniu wtedy była telewizja w schronisku.Były też tam rozwieszone ogłoszenie o zaginięciu z jego zdjęciem.
  5. zgadzam się że tak mogloby być,ale zapewniam że w maju był cały czas umnie! zaginą tak jak wcześniej pisałam w sierpniu!!
  6. Tak jak napisałam wcześniej że Ami uciekł około 10 sierpnia! Nie wiem dlaczego Magdola napisała o maju!!! nawet na dogo są zdjęcia Amiego gdzie były robione na działce w maju!
  7. witam wszystkich poczynania na temat odnalezienie Amiego cały czas są!są cały czas rozwieszone jego zdjęcia z wiadomością że zaginą w schronisku także w sklepach zoologicznych w lecznicach i u fryzjera do którego Ami uczęszczał.Niesłusznie mnie tak okrutnie oczerniacie,niewziełam go poto żeby coś mu złego zrobić.Kochałam Amanta był regularnie u fryzjera,uczęszczał też co jakiś czas u weterynarza.I jestem odpowiedzialna!robię naprawdę bardzo wiele żeby go odnaleźć.Wieże że go odnajdę.
  8. wiem że zle zrobiłam że się wcześniej nieodezwałam ale naprawde niemiałam dostępu do internetu! robię naprawdę wszystko żeby go odnaleźć i wieże że go odnajdę,myślałam że sama sobie stym poradzę.
  9. Przepraszam wszystkich bardzo że zawiodłam ale nie mogłam przewidzieć tego że mi urwie się ze smyczy.Nie miałam zbyt dobrego dostępu do internetu,próbowałam bardzo dużo włożyć w poszukiwaniu Amanta pomagał mi wtym wszystkim syn który bardzo przeżywa zaginęcie Amiego ,niema dnia żeby niepytał czy ktoś dzwonił że Ami się znalazł.Wiem że powinnam się wcześniej zawiadomić was o zaginięciu ale byłam pewna że jednak wruci lub ktoś go nam zwruci ,nawet wyznaczyłam nagrode za odnalezienie go.
  10. wcle niejest grubaskiem jest cały czas taki sam może nawet troszke schudł.Ami czuje sie bardzo dobrze jest szcześliwy.
  11. będą nowe foteczki,z Amancikiem jest wszystko ok.
  12. narazie jest wszystko wpożądku ,naprawde dużo się uczy i wie co może a czego nie.Jest tez spuszczany ze smyczy w rużnych miejscach i bespiecznych ,nieucieka zakażdym zawołaniem wraca do nogi.
  13. spoko niemasz zaco dziękować to my jesteśmy szczęśliwe że go mamy i eam dziękujemy
  14. to prawda jest bardzo ładny i szczęśliwy
  15. spoko nic takiego sie niestalo tylko poprostu chce nami żądzić ale widzi że niedajemy się i że nanic jego starania.Jest bardzo słodziutki i czuje się unas bardzo dobrze.
  16. Już zaczynam opowiadać,po wczorajszych zakupach i kąpieli przyszedł wieczorem czas na odwiedziny u znajomych.Zapoznał się z bardzo sympatyczną suczką skturą bardzo fajnie się bawił i azaklimatyzował sie.Puzniej był powrut do domciu po takim wyczerpującym dniu Amant padł jak długi .dziś rano bardzo ładnie nas zbudził żeby wyjść znin na podwurek,puzniej była chwila na zabawe,śniadanko i powturny wypad na spacerek po kturym znowu poszedł spać.Krutko mówiądz jest wmiare grzeczny.
  17. spoko spoko będą fotki napewno.Już sesje fotograficzną dziś miał
  18. już dzisiaj był znami na zakupach,uwielbia jezdzić autem jest bardzo grzeczny super się bawi jest bardzo wesoły.Miał też dziś kompiel
  19. Już mamy Amanta wdomu i zostaje znami już nazawsze jest cudnym psem
  20. Spoko już zajmowałam się niejednym psem i żden mi w pościeli niespał,a zrad napewno skożystam dzięki ,ręke też będziemy miały stanowczą ,i oczywiście że bicia niebędzie nie natym polega wychowanie psa.
  21. jutro będe już go miała ale się ciesze
  22. Wypraszam sobie to jest elegancki kawaler a nie jakiś serdel czy parówa.
  23. no właśnie pakuj sie Amant my czekamy
  24. [quote name='supergoga']To wspaniała wiadomość. Oby wszystko się udało. Czy w sobotę koło południa Amant może dotrzeć do Szczecina? Będzie miał kto go odebrać. Czy Panie - nasze miłe jego opiekunki beda na miejscu? Margo, wielkie dzięki... ufff, powoli, powoli sie nam prostuje. Oby się udało.[/QUOTE] Co do odebrania Amanta to niema żadnego problemu,opiekunki będą namiejscu czekamy zniecierpliwością na przyjazd Amanta.
  25. "bierzemy" amanta:) miłosc od 1 zdjecia:loveu:
×
×
  • Create New...