Jump to content
Dogomania

Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU


Recommended Posts

Pierwsza strona już uaktualniona. Proszę sprawdzić czy wszystko się zgadza

Wklejam potwierdzenie pieniędzy które już są na moim koncie

2010-01-05 PRZELEW UZNANIOWY (NADANO 05-01-2010) DORA NA PSA Z LASU ELZBIETA SZCZECIN 15,00 zł

Bardzo proszę o podawanie w pierwszym rzędzie niku, bo bez niego nie wiem o kogo chodzi.


2010-01-04 PRZELEW UZNANIOWY (NADANO 02-01-2010) ANNAA DLA PSA Z LASU 25,00 zł


2010-01-04 PRZELEW UZNANIOWY (NADANO 03-01-2010) EMILIA2280- NA ONKA Z LASU 30,00 zł



Na wszystkie pytania odpowiem jak przeczytam sobie posty po 21

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam wszystkim dziekuje za przybycie :) pomimo chmmmmmmm gróźb, że juz nie żyję... i kto wtedy pomagac bedzie?? :evil_lol:

Wysyłajać do Was PW byłam przekonana, że pies przebywa jeszcze w lesie.. stąd mój takiiiii wielki alarm.. ale tak czy siak dobrze sie stało, że tyle osób zawitało.

Wandziu, czy jesli znajdziemy inny DT to korzystamy z Jego usług??
Jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz na dana chwile??

Link to comment
Share on other sites

Obraczus87[COLOR=Blue] przede wszystkim bardzo dziękuję Ci za wejście na wątek i zorganizowanie pospolitego ruszenia. [/COLOR] Od razu człowiek czuje się pewien jak widzi licznie wspierające obok siebie osoby.
Ponieważ to jest okres zimowy i ja siedzę w bloku cała opieka nad psami spada na mojego męża, który siedzi na wsi i pilnuje mojego zwierzęcego dobytku. Nie jest on mały (papugi, drób pokaźny, ryby no i w tej chwili dodatkowe psy (3 tymczasy). Działka leży w dołku klimatycznym i zawsze jest tam temperatura równa najniższej w Polsce. Pracy przy tym sporo i warunki trudne.
Psy na suchej karmie potrzebują mieć stały dostęp do wody a woda momentalnie zamarza.
Psy mają możliwość biegania luzem, ale jedynie na podwórku mają bliski kontakt z człowiekiem. Te które są na sadzie są odgrodzone siatką i pozostaje w większości tylko kontakt wzrokowy. TZ w nawale obowiązków (jest tam przecież sam) ogranicza się do wypuszczania psów, nakarmienia i zadbania o to aby miały wodę. Nie ma możliwości wzięcia go do domu, bo w domu są trzy inne psy pozostałe trzy z naszym wilkiem myszą więc być w boksie. Znalezienie dla niego drugiego DT domowego, gdzie ktoś miałby dla niego dużo więcej czasu i pokazał jak się żyje w mieście dałoby naszemu psiakowi inny start w życie.
Byłoby cudownie. Wystarczy zamknąć oczy i wyobrazić go sobie w dobrym kochającym domu gdy leży przy nogach swojego człowieka i inny obrazek, smętnie spogląda zza ogrodzenia kojca.
[COLOR=Blue][B]Spróbujmy więć zmobilizować siły i powalczyć o to lepsze życie dla niego. Pomóżcie więc mi w szukaniu dla niego właśnie takiego DT, który go do tego lepszego życia przygotuje.[/B][/COLOR]
Jeżeli chodzi o imię zostawmy to do przyszłego tygodnia. Spróbuję tam podjechać i zobaczyć jaki on jest, jakie imię pasuje do niego najlepiej, z jakim najlepiej będzie się kojarzył

Link to comment
Share on other sites

DUŻY PIEKNY PIES, I TAK PRAGNIE CZŁOWIEKA, TRZEBA GO POROZGŁASZAĆ GDZIE SIE DA I ZNALEŻĆ JAKIEŚ KONKRETNE MIEJSCE. w TEJ CHWILI UMIESZCZAMIy TAM INNEGO PIESKA, TEŻ OFIARE LASU I LUDZI. ZNALAZLAM MIEJSCE W HOTELIKU CHYBA ODPOWIEDNIM DLA TAKIEGO PRZYPADKU. PSIAKI MAJĄ TAM DOBRA OPIEKĘ, ŚPIĄ W BUDYNKU, NIE W KOJCACH ZEWNĘTRZNYCH I BUDACH, MAJĄ WYBIEG DOBRY, HOTELIK JEST W LWÓWKU ŚLASKIM, I JAK MAŁO KTÓRY W TEJ CHWILI MOŻE ZAPEWNIĆ MU MIEJSCE. CZY MAM SIĘ SKONTAKTOWAĆ I ZAKLEPAĆ ?

W MIARE MOŻLIWOŚCI BĘDE WSPIERAC AKCJE DLA TEGO PSIKA, POSTARM SIĘ TEŻ TROCĘE LUDZI ŚCIĄGNĄĆ., DO OGŁOSZEŃ, BANERKÓW, BAZARKÓW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']DUŻY PIEKNY PIES, I TAK PRAGNIE CZŁOWIEKA, TRZEBA GO POROZGŁASZAĆ GDZIE SIE DA I ZNALEŻĆ JAKIEŚ KONKRETNE MIEJSCE. w TEJ CHWILI UMIESZCZAMIy TAM INNEGO PIESKA, TEŻ OFIARE LASU I LUDZI. ZNALAZLAM MIEJSCE W HOTELIKU CHYBA ODPOWIEDNIM DLA TAKIEGO PRZYPADKU. PSIAKI MAJĄ TAM DOBRA OPIEKĘ, ŚPIĄ W BUDYNKU, NIE W KOJCACH ZEWNĘTRZNYCH I BUDACH, MAJĄ WYBIEG DOBRY, HOTELIK JEST W LWÓWKU ŚLASKIM, I JAK MAŁO KTÓRY W TEJ CHWILI MOŻE ZAPEWNIĆ MU MIEJSCE. CZY MAM SIĘ SKONTAKTOWAĆ I ZAKLEPAĆ ?

W MIARE MOŻLIWOŚCI BĘDE WSPIERAC AKCJE DLA TEGO PSIKA, POSTARM SIĘ TEŻ TROCĘE LUDZI ŚCIĄGNĄĆ., DO OGŁOSZEŃ, BANERKÓW, BAZARKÓW.[/QUOTE]
Tereso, dostałam info na temat hotelu od zaufanych ludzi. Jest dobrze - maja bardzo dobra opinie i referencje.
Wypracuję logistykę, aby ktoś dyspozycyjny tam zaglądał do psiaków.

Link to comment
Share on other sites

dla psika nieco mniejszego Bilona z Trzebienia płacilismy 12 zl z karmą, ten z Gubina też. wilczurek jest większy ale może ponegocjuję i też pójda na ta cenę. Wobec tego wstepnie przedzwonię, i zaanonsuję nowego kandydata, a po otrzymaniu terminu wyjazdu potwierdze ostatecznie. W międzyczasie zawalczymy o kase i rozejrzymy sie za transportem, może się uda okazyjny, aby kaski mniej trzeba było. NIE WIEM GFDZIE JEST PIES SKĄD BYŁBY TEN TRANSPORT?

ja sie bardzo cieszzę z potwierdzenia opinii wolontariuszek z tamtych terenów, bo mam zwyczaj korzystać z dobrych miejsc. chwalono pana KAZIA też za podejście do psów, więc jestem spokojna., oj malibo57, będzie chyba 2 pieski do doglądania na miejscu. Państwo z hoteliku pomagają w adopcjach, ja mam też w tamtych okolicach powiązania rodzinne i zauważyłam że na tamtych terenach wilczurki cieszą się powodzeniem.

Mam jeszcze jedno godne polecenia miejsce w specjalnie budowanym budynku, ogrzewanym centralnie, , kameralnym w Krakowie ale psia osobodoba kosztuje 20 zl, niezależnie od wielkości psa, z karmą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...