Jump to content
Dogomania

Na pomoc Panu Spalonemu - WĘGIEL -kupiony, zbieramy na operację Bercika !!!!


luka1

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się jeszcze raz przypomne...
nie bardzo wiem jak się "poruszać" na dogo...
proszę wyślijcie mi na prywatnego maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jakiś adres na który mogę paczkę z rzeczami wysłać.
Mogę wysłać jakieś koce, ubrania, kawę, herbatę, trochę jedzenia w puszkach itp. może jakiś czajnik elektryczny, nie wiem co trzeba.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korelacja']Ja się jeszcze raz przypomne...
nie bardzo wiem jak się "poruszać" na dogo...
proszę wyślijcie mi na prywatnego maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jakiś adres na który mogę paczkę z rzeczami wysłać.
Mogę wysłać jakieś koce, ubrania, kawę, herbatę, trochę jedzenia w puszkach itp. może jakiś czajnik elektryczny, nie wiem co trzeba.....[/QUOTE]

zapewne na adres Fundacji, gdyz jak się domyslam Fundacja będzie pośredniczyć w przekazywaniu darów.

Link to comment
Share on other sites

Posłałam korelacji adres pana Antoniego na maila. Wydaje mi się, że nie ma sensu zbierać wszystkiego w Fundacji.
Jeśli ktoś chce coś zawieźć lub wysłać, to proszę o info na PW ( mogę przegapić lub sądzić, że ktoś już to zrobił) - podeślę adres.
Nie ma sensu zbierać wszystkiego u nas - niech pomoc już dociera do pana Antoniego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Daleko ode mnie

Tu jest o budach
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176079-Budy-dla-potrzebujAE-cych-psA-w[/url]

Ewentualnie sam mogę zrobić na wymiar budę, ale potrzebuję dwóch tygodni i wymiarów.

Mogę też odstąpić trochę drewna na rozpałkę lub spróbować załatwić mało ekologiczny opał w postaci płyt wiórowych.
Tylko nie wiem jaki to piec. Palona płyta ma trochę niemiły zapach i to może być problem jak również dość często trzeba czyścić piec.[/QUOTE]
Cajus JB, Twoja propozycja jest nie do odrzucenia:)
Byłoby cudnie, gdybyś zajął się budami, bo ten nasz macher zawiódł nas ostatnio i zrobił budę z papierowym dachem, która przeciekała od razu. Szlag nas trafił!
Potrzebne dwie solidnie ocieplone i zabezpieczone przed wilgocią budy dla DUŻYCH psów. 2 tygodnie warto poczekać na coś solidnego, co nie rozleci się po kilku tygodniach.
I dzięki serdeczne!

Link to comment
Share on other sites

[LIST]
[*]Na pierwszym miejscu powinniśmy stawiać zakup [COLOR=Red][B]Węgla![/B][/COLOR]
[/LIST]

[LIST]
[*]Jakieś jedzenie dla PS. tzn. puszki z rybą słoiki z jedzeniem. (takie które się nie psuje szybko)
[/LIST]

[LIST]
[*]cukier mąka ryż kasza itp.
[/LIST]

[LIST]
[*]jakaś cieńsza kołdra na letnie dni ( śpi on pod pierzyną)
[/LIST]

[LIST]
[*]Jakieś środki czystości ( w tym dla psów)
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Cajus JB, Twoja propozycja jest nie do odrzucenia:)
Byłoby cudnie, gdybyś zajął się budami, bo ten nasz macher zawiódł nas ostatnio i zrobił budę z papierowym dachem, która przeciekała od razu. Szlag nas trafił!
Potrzebne dwie solidnie ocieplone i zabezpieczone przed wilgocią budy dla DUŻYCH psów. 2 tygodnie warto poczekać na coś solidnego, co nie rozleci się po kilku tygodniach.
I dzięki serdeczne![/QUOTE]


Czyli dwie budy dla dużych psów

[quote name='Cajus JB']Na chwilkę jestem.
W takim razie czekam za wymiarami bud.

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

602 378 012[/QUOTE]

Myślę,że Ty Cajus, jako fachowiec najlepiej sobie te wymiary jesteś w stanie wyobrazić :) .Tu dziewczyny - cudowne pod każdym względem -ale z techniką mogą mieć problemy :roll: Organizują zakupy itp.domowe potrzeby i czasu też im już brak ,żeby szukać takich danych....A czas tu ważny jest :(
Czy możesz zatem sam podjąć decyzję tak na FACHOWE OKO ? :lol: Ja wierzę,że nikt lepiej od Ciebie tego nie określi a i jako wykonawca też sam wiesz najlepiej co będzie Ci łatwiej , solidniej i szybciej zrobić.
Przepraszam jeśli się mylę ....tylko tak jako laik-baba sobie głośno myślę :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']W takim razie proszę o opis psiaków.[/QUOTE]

Myślę,że same Ci się najlepiej zaprezentują :( to duże pieski jak widać ( porównywalne z wilczurkami)

[IMG]http://images41.fotosik.pl/237/7bf0cc63934c70d5med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/241/920725d1ad5acdc6med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...