Jump to content
Dogomania

Domowo-Bagnisty Szczur Lądowy zwany Ciapkiem :)


Ciapkowa.

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Minerva'][URL]http://lh4.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TJ5PY-qy5sI/AAAAAAAADpA/MG2mD9dA41o/s640/P25-09-10_11.31%5B1%5D.jpg[/URL]
Fajna fotka ;)[/QUOTE]

[quote name='Baski_Kropka'][URL]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TJ5T73DBjoI/AAAAAAAADq0/5ji97WqLcnE/s512/P25-09-10_11.36%5B1%5D.jpg[/URL] Przeuroczy z niego piesior :-D :-D :-D :-D :-D :-D Uśmiechnięty i ta minka kochana :smile: Aaaaaale nas tu wieki wiek inie było łooooh... :-D[/QUOTE]

Dzięx. ;*
A nie bylo nie było :mad: :diabloti:

[quote name='przeszlus'][URL]http://lh5.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TJ5PZAUWZ6I/AAAAAAAADpg/wK4-QgQIFD8/s512/P25-09-10_11.33.jpg[/URL]
moja droga tak robić nie można bo mu krzywdę zrobisz(nie wolno robić sobie ze smyczy zacisku)

A tak na marginesie to fajowe fotki :-P[/QUOTE]

[quote name='limonka97']a czemu nie można?? (to tak z ciekawości bo dużo już tak psów widziałam)
chyba jeśli pies jest spokojny, nie ciągnie to można?[/QUOTE]

Przepraszam bardzo, ale to była nagła potrzeba, musiałam szybko coś wziąść. A Ciapkowi nic sie nie stało, przeciez na spacer z nim bym tak nie poszła. :roll: I tylko powiem, że sie nie chce kłócic, wiec zakończmy temat ;)

Dziex. ;*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyK']Ciaaaaapek <3

Dawaj foty ;P[/QUOTE]

Tak, tak Ciapek :diabloti:

Foty są kilka stron wstecz :lol:

[quote name='limonka97']ja się fot nie domagam, bo sama dawno nie wrzuciłam :P
co najwyżej żądam niusów z życia Ciapkowego :-D[/QUOTE]

Niusów brak. :eviltong: Nic ciekawego sie nie dzieje.. :cool3:

[quote name='Moniek193']Hej :)

Ty prowadzisz jakiegoś Ciapkowego bloga może?[/QUOTE]

Hej. :)

Prowadzę, ale dawno nie pisałam, nie mam ochoty ani czasu. Ale za niedługo pojawi się stronka Ciapka. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']ja nic nie mówię :)
Ale jakiś motylek listek bardziej ciekawszy od reszty i coś może się stąc :p

Stronak to młody prezneter ?[/QUOTE]

Ale to była dosłownie chwila! :roll: Dobra, już koniec. Zrobiłam tak, trudno. Moja wina, moja wina. :D :shake:

Nie rozumiem? :lol: Mam strone o JH (Junior Handling) ale nie długo będę miała STRONĘ CIAPKA. ;)

[quote name='LadyK']Ja chce nowe, bo tamte widziałam :D[/QUOTE]

A do mnie sie nie odzywasz na GG! :mad::mad::mad:
Zdjęcia nie dlugo będa.

Może teraz co u mnie.

[I]W szkole dobrze. Ocen już "kilka" jest. :) Dzisiaj wpadła 5 za aktywność. Na niemieckim był sprawdzian. :roll: Boje sie jak to wypadnie. Ostatnio przyszła do nas próbka Josery. ;)[/I] [I]Wczoraj byłam z psem na spacerze :multi:Ale za to nie wyrobiłam z nauka :shake: Ale uczyłam sie troche i jeszcze w szkole, więc myśle, że bd. dobrze. :) Na wf gościu wymyślał jakieś niestworzone cwiczenia. :roll: [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']My ostatnio mieliśmy sprawdzian z matmy,nie wiem skąd ona go wytrzasneła,takie banały to mój 3 letni kuzyn wymyślećpotrafi[/QUOTE]

Ja jestem tęęępa z matmy. Nie umiem i NIE NAWIDZE matmy! :angryy::angryy::angryy:

[quote name='LadyK']Kochana, ja na gadu rzadko bywam :P
Zazwyczaj na necie w szkole jestem lub ogólnie gdzieś poza domem :D
No teraz akurat w domu jestem xD[/QUOTE]

No wiecie co? :shake:
Hahhah. :D
Musze na koniec października przeczytać [I]Zemste Fredry[/I].. Eh. Nie wiem jak to przeczytam. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia K']a ja się wyłamię bo matma (razem z fizyką i chemią) to były moje ulubione przedmioty:p[/QUOTE]

Oj. :D Matmy nie nawidze. wr . fizyka z chemia narazie ujdą ale i tak to jest jakieś takie ... ;| Juz sie boje pomyslec co bd. później z matematyką, chemią i fizyką! :D:D:D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...