Jump to content
Dogomania

Domowo-Bagnisty Szczur Lądowy zwany Ciapkiem :)


Ciapkowa.

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Talia']Ja jak szłam do gim to listę miałam na początku wakacji.[/QUOTE]

[B]Mieli [/B]dać [B]30 sierpnia[/B]. A nie dali. :shake: Tzn. koleżanki były i mówiły ze nie ma, ja nie bylam. :-( Ehhh... jutro się dowiem z kim jestem w klasie. ;)

[quote name='Sylwia K']witamy się serdecznie w ten pochmurny dzień[/QUOTE]

Witamy w ostatnie godziny wakacji :placz: ;)

[quote name='Paula03']A ja jak szłam do gimnazjum to miałam listy dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego! Ale u nas to zrobili specjalnie, żeby mniej osób się przepisywała :lol:[/QUOTE]

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']I jak po rozpoczęciu już jesteś? Fajną masz klasę?[/QUOTE]

Tak. Już po.. :roll: Klasa byłaby [SIZE=3][U][I][B]super[/B][/I][/U][/SIZE] gdyby nie bylo w niej takich trzech debili-chłopaków z mojej dawne klasy :angryy: :placz: :angryy: Juz dzisiaj zaczęli.. :-( Ja usiadłam przed nimi a ci zaczynaja mnie kopać itd. :placz: :angryy: :shake: Tzn. szczególnie jeden, bo jeden nic nie robił, tylko cos na mnie gadał :-( a trzeci usiadł gdzies z przodu bo ja usiadłam tam gdzie on chciał :evil_lol::evil_lol: Ale tak to będe siadała z moimi kol. z którymi jestem w klasie :multi: :loveu: albo gdzieś (narazie) indziej sama.. :placz::roll: Chyba, że zaprzyjaźnie (napewno :diabloti:) z jakąś dziewczyną to z Nią usiąde jeśli będzie chciała :multi: :loveu: ;)

[quote name='przeszlus']Witam :)
Jak tam szkoła ?[/QUOTE]

Hey. :)
Szkoła, dobrze. :eviltong:

[SIZE=2]Jutro mam na [B]trzecią[/B] lekcję i mam angielski (sprawdzian przydzielający :placz:),wf, fizyka, religia, plastyka i muzyka :multi: ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limonka97']ja też zaczęłam nową szkołę :D i też gimnazjum :cool3: i nie jest tak źle :lol: notka w mej galeryi :p i nie przejmuj się trzema debilami, w końcu pomyśl że na szczęście jest ich tylko trzech :diabloti:[/QUOTE]

Pierwsze dni szkoły są zajebi*te! :loveu: A tymi debilami sie nie przejmuje, bo m.in. dzieki nim będzie śmiecha. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limonka97']no, dokładnie, przynajmniej na te kilka dni jest chwila luzu... mało zadania :D Ale nam już zapowiedzieli dwa sprawdziany sprawdzające wiedze, nie na ocene :lol: żyć nie umierać :lol:
weekend, przynajmniej się wyśpię ;D
miłej szkoły :D[/QUOTE]

My mielismy tylko sprawdzian przydzielający z angola a tak to nic. :multi:
Weeekend. :loveu: :loveu:
Milej milej szkoly i nauki, haha :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limonka97']i koniec weekendu :evil_lol: a ten spr. przydzielający z angola to my też mieliśmy już wcześniej czyli w sumie to 3 spr :razz: :eviltong:
[SIZE=1]u mnie nowe fotki, nienachalnie zapraszam :cool3::eviltong:[/SIZE][/QUOTE]

Buuu! :placz::placz: Nie załamuj mnie, kobieto! :mad: Ja końca weekendu nie przyjmuje do wiadomości :roll: W jakiej grupie jestes? Ja w zaawansowanej :mad::angryy::placz::angryy::angryy::angryy::placz:
Fotki? A co.. a, zaraz zobacze :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja też chce sie wrócić do gimnazjum :beczy::płacz: ( ja też teraz nowa szkoła -> technikum )i juz tęsknie za gimnzajum :( za tym luzem ... moi nowi nauczyciele są straszni :( z wyjątkiem 2 ? i przedmioty o których nigdy nie słyszałam :roll: ale ogólnie klasa i szkoła git ;) tylko ci nauczyciele ech :(

i koniec weekendu :eviltong::(

ooo nie martw sie ja też chodze z pewną osobą z klasy ( dawnej) której nie chce , ale co zrobić przy 34 osobach nawet jej nie zauważam ;D

a jak poza szkołą?;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limonka97']ze mną to inna bajka bo jestem w klasie językowej ang. niem. to takie dwie klasy z ang. franc. że nauki full, lekcji najwięcej i wgl szkoda gadać :placz: to tacy sami najlepsi uczniowie niby, ale to też różnie :evil_lol: mamy 6godz. angola w tyg :eviltong::placz: więc... ;)[/QUOTE]

No to rzeczywiście...

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ja też chce sie wrócić do gimnazjum :beczy::płacz: ( ja też teraz nowa szkoła -> technikum )i juz tęsknie za gimnzajum :( za tym luzem ... moi nowi nauczyciele są straszni :( z wyjątkiem 2 ? i przedmioty o których nigdy nie słyszałam :roll: ale ogólnie klasa i szkoła git ;) tylko ci nauczyciele ech :(

i koniec weekendu :eviltong::(

ooo nie martw sie ja też chodze z pewną osobą z klasy ( dawnej) której nie chce , ale co zrobić przy 34 osobach nawet jej nie zauważam ;D

a jak poza szkołą?;>[/QUOTE]

No proszę! Kto do nas zawitał! :crazyeye:
A co do szkoły... gimnazjum git, klasa fajna, nauczyciele spoko
nie! nie dołujcie mnie :placz: ja nie chce końca weekendu :mad:
U mnie jest 18-19 osob. :roll:
Hm? Nie rozumiem pytania.. "[B]A jak poza szkołą? ;>[/B]"? Po szkole etc? Normalnie:roll: Nauka, nauka, zadania, nauka, nauka. :evil_lol: Tzn. narazie praktycznie nic do nauki nie ma :multi: Ale juz nie dlugo.. :shake:

[quote name='Daga & Maks']ja też chce do gimnazjum :placz: niektóre nazwy przedmiotów w technikum mnie przerażają. Jutro na przykład mam przysposobienie obronne, cokolwiek to znaczy :lol:[/QUOTE]

O boooze! :shake: Nie przerażaj mnie.. :placz:

A jutro mam 8 lekcji :angryy:
Matma, Geografia, Fizyka, Dwa polskie, Historia i na siódmej i osmej lekcji fakultet z wf :angryy: Niby jakies maja byc zabawy :roll: I niby mamy "profil" wybrać, tzn. fakuztet z wf turystyczny etc. ale i tak wolalabym pojsc do domu nic siedziec do trzeciej w szkole -.-

Dobra. Idę się cieszyć z ostatnich godzin weekendu :placz: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']ja też chce do gimnazjum :placz: niektóre nazwy przedmiotów w technikum mnie przerażają. Jutro na przykład mam przysposobienie obronne, cokolwiek to znaczy :lol:[/QUOTE]

PO ( przysposobienie obronne) to pikuś... ( przynajmniej łatwe do zapamietania :D) między innymi eksploatacja maszyn urządzeń i pojazdów ,rośliny ozdobne ,urządzanie i pielęgnacja,podstawy projektowania architekutry krajobrazu,ochrona i kształtowanie krajobrazu to być moje przedmioty xD no oczywiście + te podstawowe jak chemia fizyka itp itd :P

a no zawitałam ,zawitałam raz na rok by sie przydało wrócic na dogo xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']PO ( przysposobienie obronne) to pikuś... ( przynajmniej łatwe do zapamietania :D) między innymi eksploatacja maszyn urządzeń i pojazdów ,rośliny ozdobne ,urządzanie i pielęgnacja,podstawy projektowania architekutry krajobrazu,ochrona i kształtowanie krajobrazu to być moje przedmioty xD no oczywiście + te podstawowe jak chemia fizyka itp itd :P

a no zawitałam ,zawitałam raz na rok by sie przydało wrócic na dogo xD[/QUOTE]

[quote name='Daga & Maks']mi też dochodzi jeszcze sporo innych przedmiotów :D między innymi jest rachunkowość, ekonomika przedsiębiorstw, podstawy ekonomii, elementy prawa :D[/QUOTE]

Nie załamujcie mnie :shake: :diabloti:
To ja sie moze naciesze gimnazjum.. :evil_lol:
Paulina, no przydałoby się przydało :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...