Jump to content
Dogomania

Domowo-Bagnisty Szczur Lądowy zwany Ciapkiem :)


Ciapkowa.

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='wiki4']Nowy aparat, czy Estowa fociła? ;)
Wyspałaś się? :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Estowa ;)
Ty budzący człowieków, ludziuuu !
Nawet się wyspałam.
Wyobraźcie sobie, co ona w nocy robiła.
00:46 - ona do mnie dzwoni ;o
Na koncu napisala [I]niee, idem na rynek[/I]
oO

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witamy się:)
Tak, tam na pewno MUSI byc jakas ciekawa panienka...
[url]http://lh4.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TE7k3NmVufI/AAAAAAAADCs/D2UvgBrqRUU/s512/P23-07-10_18.51%5B1%5D.jpg[/url]

Pzdr.[/QUOTE]

Witamy. :)

Tak, tam jest suczka. :P
Ciapek by z chęcia do niej pobiegł, ale niestety (dla niego), a na szczęście dla mnie, nie pobiegnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://lh3.ggpht.com/_n_ePEL3lKr4/TMRrN96n0XI/AAAAAAAAE4g/RqfnAbGqAxk/s640/DSC_7850.JPG[/URL]
jakie małe te Berneńczyki :o niee to Ciapek :)

[URL]http://lh5.ggpht.com/_n_ePEL3lKr4/TMRo0M1MYcI/AAAAAAAAE2o/0Xy8iAolsNI/s720/DSC_7824.JPG[/URL]
jakaś ty ładna

mnie możesz wystawiać :)
sedzie się napewno nie połapie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus'][URL]http://lh3.ggpht.com/_n_ePEL3lKr4/TMRrN96n0XI/AAAAAAAAE4g/RqfnAbGqAxk/s640/DSC_7850.JPG[/URL]
jakie małe te Berneńczyki :o niee to Ciapek :)

[URL]http://lh5.ggpht.com/_n_ePEL3lKr4/TMRo0M1MYcI/AAAAAAAAE2o/0Xy8iAolsNI/s720/DSC_7824.JPG[/URL]
jakaś ty ładna

mnie możesz wystawiać :)
sedzie się napewno nie połapie :diabloti:[/QUOTE]

Heh. :)
Jaa ?! :crazyeye: :diabloti: No, dzięki. :evil_lol::evil_lol:;)

Dobra, Ciebie wystawie. :diabloti:
Tylko przyjedź, zebym poćwiczyła jak chodzisz na ringówce :cool3:
Hahah. :lol:

[quote name='limonka97']o, będziecie się wystawiać :D
a Diunin będzie miał w czw sterylkę !! :D
pzdr, zdjęcia świetne, jak zawsze ;)[/QUOTE]

Będziemy :D.
O, to trzymam kciuki za Diune. :)
Dzieeeki ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Super :)
wiesz ja na ringówce świetnie biegnę :diabloti:
Tylko powodzenia bo jestem roztrzepany :diabloti:
Za modela jakiego wystawiasz dostałabyś 5/5 i I w finałach :)

Ale co jak co na JH powinno się wystawiać każdego psa vez względu na to czy ma metryke czy nie skoro ocenia się handlera a nie psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Super :)
wiesz ja na ringówce świetnie biegnę :diabloti:
Tylko powodzenia bo jestem roztrzepany :diabloti:
Za modela jakiego wystawiasz dostałabyś 5/5 i I w finałach :)

[B]Ale co jak co na JH powinno się wystawiać każdego psa vez względu na to czy ma metryke czy nie skoro ocenia się handlera a nie psa.[/B][/QUOTE]

Nie, bo tu z tego co wiem ocenia się także jak pies jest "podobny do opisu" we wzorcu. Jeśli się nie mylę. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, niestety,do JH bierze się psy rasowe... Nawet młodzi adepci są przepytywani na okoliczność, skąd pochodzi rasa, jakieś podstawowe elementy wzorca itp.
A o mixach - nawet najmilszych - trudno powiedzieć, czy są zgodne ze wzorcem czy nie...;)

Pzdr.[/QUOTE]

Dokładnie. ;)

[quote name='przeszlus']Naprawde bardzo wątpie w to że ocenia się zgodność osobnika ze wzorcem skoro[/QUOTE]

No tak, ale nawet w JH pies [B][U]MUSI[/U][/B] być rasowy, nie może być w typie, ani "czystym" kundelkiem ;)
W większości ocenia się jak handler prezentuje psa, ale psa tez się ocenia, czy jest zgodny ze wzorcem etc. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Naprawde bardzo wątpie w to że ocenia się zgodność osobnika ze wzorcem skoro[/QUOTE]

Cytujesz Regulamin.
A ja napisałam, jak jest w realu. Wielokrotnie młode osoby, które ode mnie brały psa na MP, dopytywały się, skąd pochodzi rasa, jakie sa cechy charakterystyczne dla tej rasy, czy ten pies spełnia te wymogi itp. I potem rzeczywiście takie pytania, podczas konkurencji JH, padały. To nie bajka, ani mój wymysł.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie napisałem że gadasz głupoty bo od kilku JH wiem żę tak jest (tak jak piszesz)
tylko napisałem że Gabi nie ma racji z tym że w JH ocenia sie także psa.

Limonka nie pisz posta pod postem,wiem że go skopiwałaśbo nie widziałem żeby było 7 minutowy odstęp między dublami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limonka97']hej, co u was ??
i zapraszam do nas na niusy posterylkowe : DD
:*[/QUOTE]

heej, dobrzee. :loveu:
zaraz wpadniemy :).

[quote name='Asiaczek']Cytujesz Regulamin.
A ja napisałam, jak jest w realu. Wielokrotnie młode osoby, które ode mnie brały psa na MP, dopytywały się, skąd pochodzi rasa, jakie sa cechy charakterystyczne dla tej rasy, czy ten pies spełnia te wymogi itp. I potem rzeczywiście takie pytania, podczas konkurencji JH, padały. To nie bajka, ani mój wymysł.

Pzdr.[/QUOTE]

Zgadzam się. W MP musi być pies rasowy, ponieważ sędzia pyta o różne "rzeczy" ze wzorca związane z daną rasą.

[quote name='przeszlus']Ja nie napisałem że gadasz głupoty bo od kilku JH wiem żę tak jest (tak jak piszesz)
tylko napisałem że Gabi nie ma racji z tym że w JH ocenia sie także psa.

Limonka nie pisz posta pod postem,wiem że go skopiwałaśbo nie widziałem żeby było 7 minutowy odstęp między dublami.[/QUOTE]

'Wydaje mi sie' , że ocenia się jednak trochę psa, czy jest zgodny ze wzrocem. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limonka97']przeszlus, nie wiem jak, ale się skopiował, nie mam w zwyczaju kopiować postów. a to że jest 7 min przerwa między to ogólnie dogo czasem się dziwnie zachowuje.
a poza tym, po co miałabym to robić? czy ten mój post jest taki ważny?
sorry za offa, jesienny ciapku xD[/QUOTE]

No właśnie. Dogo nie raz wariuje, a po co limonka :loveu: miała by kopiować post ? :roll:

[quote name='przeszlus']nie wiem ale takiego cudu nie widziałem[/QUOTE]

;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...