Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Widzialam Dilerka z tyłu i z przodu i w ogóle piekny jest:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

i w ogole to wiem:loveu:jaka pani taki pies:loveu:

[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ślę buziaki walentynkowe :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3453/taddy1zf0.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

mersi:loveu:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: ...ka żeś jest ....[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]no przecie widziałam że kaś depcesz ...i laczki Ci stukają o zol:razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]Bereczek Ci chcę rzec :loveu::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

slepos jest abo co:razz:tukej zech jest.....i witom cie rybenko :loveu:

[quote name='Martinee']Zapraszam na chat z okazji walentynek

link prześlij go dalej [URL]http://www.dogomania.pl/chat/flashchat.php[/URL] i sama wejdz[/quote]

dziekuje za zaproszenie-nie skorzystam:diabloti:

[quote name='lolka75']dzien dobry:loveu:...... jak sie spalo:loveu::cool3:??[/quote]

sie spalo......krotko:grins:...ja chyba cierpie na jakis rodzaj bezsennosci....o ktorej bym sie nie polozyla zrywam sie bladym switem i potem mam problemy egzystencjalne:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a teraz bede niepoprawna politycznie:diabloti:kto ma mnie na liscie gie gie niech spojrzy na moj opis.....:cool1:

NIE LUBIE WALENTYNEK...dziwne no nie? Sporo roznych swiat przylazlo do nas ze zgnilego zachodu i Walentynki sa jednym z tych ktore przyprawiaja mnie o mdlosci:cool1:.Lacze sie w bolu z tymi ,ktorzy sa samotni i dzis nie dostana nawet glupiej kartki-a wiem ze sa takie osoby niestety.Po za tym JA wyznaje zasade ze milosc nalezy okazywac kazdego dnia,a nie tylko jeden dzien w roku wylazic ze skory a na drugi dzien znowu ''zupa bedzie za slona'' a ''futro jest sztuczne''. Ci ktorzy jakis czas temu-konkretnie w listopadzie przeczytali u mnie na blogasku moje wyznanie zwiazane z pewnym wydarzeniem-mysle ze sa w stanie mnie lepiej zrozumiec:).
Podsumowywujac moja wypowiedz chcialam tylko zacytowac:
''Spieszmy sie kochac ludzi..tak szybko odchodza''....ale pamietajcie CO DZIEN....to naprawde nie boli mowic najblizszym ze sie ich kocha ,lubi i szanuje.
Milosc to najpiekniejsze uczucie i trzeba je pielegnowac:loveu:Zeby nie byc nieczula maupa zycze Wam wszystkim MILOSCI. I pamietajcie ze nawet najbardziej wytrzymaly kwiat uschnie jesli bedzie sie go podlewac tylko raz w roku:p

KOCHAM WAS MISIE:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: chcesz opowiedzieć o swoich egzystencjonalnych kłopotach :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]już Ciem widzem suonce :p[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

o kurna jakbym ja zaczela gadac o moich klopotach egzystencjonalnych to bym miesiac pisala....pamiec serwera by nie wytrzymala:diabloti:

[quote name='Martinee']hihihih posłuchamy :D:D:D[/quote]

lepiej nie:evil_lol:to grozi utrata zdrowych zmyslow:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']a teraz bede niepoprawna politycznie:diabloti:kto ma mnie na liscie gie gie niech spojrzy na moj opis.....:cool1:

NIE LUBIE WALENTYNEK...dziwne no nie? Sporo roznych swiat przylazlo do nas ze zgnilego zachodu i Walentynki sa jednym z tych ktore przyprawiaja mnie o mdlosci:cool1:.Lacze sie w bolu z tymi ,ktorzy sa samotni i dzis nie dostana nawet glupiej kartki-a wiem ze sa takie osoby niestety.Po za tym JA wyznaje zasade ze milosc nalezy okazywac kazdego dnia,a nie tylko jeden dzien w roku wylazic ze skory a na drugi dzien znowu ''zupa bedzie za slona'' a ''futro jest sztuczne''. Ci ktorzy jakis czas temu-konkretnie w listopadzie przeczytali u mnie na blogasku moje wyznanie zwiazane z pewnym wydarzeniem-mysle ze sa w stanie mnie lepiej zrozumiec:).
Podsumowywujac moja wypowiedz chcialam tylko zacytowac:
''Spieszmy sie kochac ludzi..tak szybko odchodza''....ale pamietajcie CO DZIEN....to naprawde nie boli mowic najblizszym ze sie ich kocha ,lubi i szanuje.
Milosc to najpiekniejsze uczucie i trzeba je pielegnowac:loveu:Zeby nie byc nieczula maupa zycze Wam wszystkim MILOSCI. I pamietajcie ze nawet najbardziej wytrzymaly kwiat uschnie jesli bedzie sie go podlewac tylko raz w roku:p

KOCHAM WAS MISIE:loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool2:

ja też dziś nie dostanę Walentynki od Mojego TZta ....ale nie dlatego że mnie nie koffa czy nie szanuje :cool1:...u nas w domu nie ma tego święta ;)...ale MY się koffamy mimo wielu przeciwności losu całe życie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool2: [/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]ja też dziś nie dostanę Walentynki od Mojego TZta ....ale nie dlatego że mnie nie koffa czy nie szanuje :cool1:...u nas w domu nie ma tego święta ;)...ale MY się koffamy mimo wielu przeciwności losu całe życie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

My tez nie obchodzimy.....a wlasciwie staramy sie miec dzien zakochanych co dzien lub prawie co dzien, bo jestesmy normalnymi ludzmi i tez czasem na siebie powarczymy:evil_lol:Ja dostaje co dzien Walentynke czyli kawke do lozka-czy to nie cudowne wyznanie milosci? Ze chce sie mojemu chlopu co dzien od ponad 4 lat robic mi rano kawe-choc to on idzie do pracy a ja zostaje w domu??:loveu:I moim zdaniem takie drobiazgi to najwspanialszy sposob wyrazania milosci.Nie wystarczy mowic ze sie kocha trzeba jeszcze TO pokazac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A ja okazuje miłość na codzień i 14 lutego TEZ. Ja lubiem to święto:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Aguchna niepoprawna politycznie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

czesc Dzapkowa:loveu::loveu:
a ja wyrazajac moje uczucia do was dam zaraz fotki o!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']i ty Brutusie.....:obrazic:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no przecie wiesz że KCM :loveu::loveu::loveu:


:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ta wydęta wara :loveu:
[url]http://images34.fotosik.pl/142/a342f7fdb8f1296c.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...