Jump to content
Dogomania

Staszek z dworca w końcu dotarł na stację DOM STAŁY!!! Dziękuję wszystkim !!!


obraczus87

Recommended Posts

[quote name='obraczus87']A jakos tak jestem happy, bo Staszek spokojnie siedzi w Hoteliku, ogłoszonka już sa to i domek mam nadzieję sie znajdzie,bo jak nie... NIE ! Nie ma innej opcji! :)[/QUOTE]

innej opcji nie ma, bo przecież każda "potwora" znajdzie swego amatora:))) na pięknego Staszka też przyjdzie kolej:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kizimizi']bardzo fajne i ile wyswietlen ma popatrzcie!
Ciotko Laro chyba i ja będę musialą Cie pomolestowac w sprawie allegra ;)[/QUOTE]

A proszę bardzo :cool3::evil_lol::p;)

Eee, to mało wyświetleń jeszcze, z tego co wiem to Stasio miewał ponad 1000 wyświetleń ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']jadę jutro do psiaków , pobędę sobie z nimi , ze Staszkiem , to naprawdę jedna z przyjemniejszych rzeczy tam z nimi poleżeć na trawie[/QUOTE]

CZERDO wymiziaj bardzo prosze Staszka ode mnie i wszystkich tych, którzy trzymaja za Niego kciuki!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

bardzo piękny jest Staszek , nie miałam pojęcia , że jest taki duży , ma przepiękne futro i jest bardzo grzeczny i posłuszny
zachowuje się zupełnie bez zarzutu -zupełnie normalnie w stosunku do iinych zwierzaków
a do ludzi -mnie nie znał-bardzo przyjażnie z chęcią do kontaktu twarz w twarz
musimy mu znależć kogos kto go pokocha!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']bardzo piękny jest Staszek , nie miałam pojęcia , że jest taki duży , ma przepiękne futro i jest bardzo grzeczny i posłuszny
zachowuje się zupełnie bez zarzutu -zupełnie normalnie w stosunku do iinych zwierzaków
a do ludzi -mnie nie znał-bardzo przyjażnie z chęcią do kontaktu twarz w twarz
musimy mu znależć kogos kto go pokocha!!![/QUOTE]


Cioteczko bardzo Ci dziekuję za takie wieści!! BARDZO!!!!

Staszku musisz znaleźć ten najwspanialszy domek na świecie!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...