Jump to content
Dogomania

MIKA nie ma już pecha! Może cieszyć się życiem w hoteliku ... .Mikunia odeszła ...


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TERESA BORCZ']no ale sie wątek rozwija. Miałam wspierać po GRUBCIU, tak mnie wodzilo po wątkach że po GRUBCIU pojechał SKRZAT szykowala sie efektywnie Rusałka, MEGI na wylocie , Teraz pomocy bardzo potrzeyje Bosman, LENNON a biedna Mikunia jak czekała tak czeka na obietnicę pomocy.
POSYŁAM PO 20 ZŁ NA TRZY MIESIĄCE CZYLI JEDNORAZOWO 60 Zł.
potem proszę o przypomnienie w pw, poproszę o konto,
postaram sie też wesprzec nieco wątek. MIKUNIA, ŚLICZNOSCI ZA DŁUGO JUŻ CZEKA.[/QUOTE]
Teresko kochana bardzo dziękujemy za wsparcie:multi: Tym sposobem brakuje już tylko 110 zł. na hotelik:lol:

A dziś wpłynęły pieniążki od Nemko 10 zł.od Plichy 20 zł. i jeszcze 20 zł od ag? Któż to taki ? Bardzo proszę się ujawnić bo nie wiem komu przypisać ten dar dla Mikuni;)
[B]Tym sposobem Mika ma na koncie 430 zł. a deklaracji stałych 240 zł.:multi::multi::multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dziewczyny umarł Timur kochany staruszek adoptowany przez Ubocze!Tak krótko cieszyli się sobą!Był z tego samego schroniska co mój Pako,z Orzechowców pod Przemyślem![/QUOTE]
UBOCZE tak bardzo współczuję:-( Jeszcze wczoraj pisałam że po operacji będzie dobrze a tu taka smutna wiadomość:-(:-(:-(
Timurku [*] będę pamiętać o Tobie. UBOCZE życzę dużo wewnętrznej siły do przetrwania tych strasznie trudnych dni. Ważne że odszedł kochany to chyba najważniejsza rzecz, którą zwierzęta od nas ludzi dostają - nie odchodzą niekochane..........
Ale mi smutno..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Dziewczyny, to moze napiszcie w watku Tosi i Balbinki.....
Tam cioteczki wplacaly na obie sunie .....
Tosiunia kilka dni temu odeszla za TM :-( ..........
Moze cioteczki przerzuca swoje deklaracje na Mikunie. Ona przeciez z tego samego schroniska jest ....[/QUOTE]

Zuziu ale Ty kochana jesteś:loveu: że tak myślisz o Mikuni:lol: Tylko jest mały problem - dziś grazyna9915 założyła wątek Posterowi, psiakowi, który tak jak Mika jest w schronisku ponad 10 lat:shake:. Tylko jego sytuacja jest chyba nawet gorsza niż naszej Mikuni:shake: Wątek powstał dopiero dziś, na razie brak odwiedzających i pomysłów co z psem a Poster był ostatnio chory i po chorobie - nie wiadomo z jakiej przyczyny - nie chciał nawet wchodzić do ogrzewanej części boksu:-( Temu psu trzeba koniecznie pomóc i cioteczkom, które wpłacały na Tosię chcę zaproponować żeby może przeniosły deklaracje na niego. Bo jemu trzeba pomagać na już - on długo w tą zimę na betonie nie pociągnie:shake:
Jakby ktoś zechciał odwiedzić Postera - oto jego wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/178087-10-lat-za-kratami-czy-jeszcze-kiedyA-bAE-dzie-spacerowaA-po-trawie?p=13930030[/url]
[B]A kochane cioteczki i wujaszkowie Mikuni dozbierają jeszcze te 110 zł., nie ma innej opcjii:mad:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Ponieważ Tosia <*> niestety za TM to moja deklaracja zostaje rozdzielona na Mikę i Postera . Dla Miki 25zł stałej deklaracji .[/QUOTE]
Bardzo, bardzo dziękujemy :multi: Tym sposobem Mika ma już 265 zł. stałych deklaracji i coraz bliżej do hoteliku:multi: A jeśli uda nam się połączyć transport Miki i Postera to koszty transportu będą niższe a dwa psiaki szczęśliwe.
Jo37 wysyłam konto na PW:lol:

Wpłynęło kolejne 20 zł. od kosu32. Mamy już dla MIKI 450 ZŁ.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za bardzo ciepłe słowa po śmierci mojego Timurka, którym zdążyliśmy się nacieszyć niecały miesiąc. A gdy moja żona przeczytała wpis Alfy na jego wątku, prawie się popłakała...

Najgorsza była bezradność wobec cierpienia psiaka, który musiał przejść operację: chcieliśmy go uratować przed nowotworem, a zadaliśmy mu śmierć w cierpieniu. Tak: po schroniskach z tych naszych staruszków różne chorobowe cholerstwa wyłażą, a czasem żal większy, że gdyby wcześniej wyciągnąć go ze schronu, to może udałoby się lepiej zapanować nad rozwijającą się chorobą. Timurek po operacji wył z bólu i już nigdy tego wycia nie zapomnę. Co jakiś tylko czas, głaskany, się uspokajał. Tuż przed zaśnięciem, zaszczekał, czego wcześniej przy nas nigdy nie robił, bo to był psiak wycofany i dopiero poprzez dotyk i zapach (był ślepy i głuchy) na nowo czynił postępy w kontaktach z człowiekiem. Jakby chciał dać nam przed odejściem jakiś znak. Chcieliśmy dobrze, wyszło, jak wyszło...

A w schronach tyle jeszcze staruszków: Megi, Buba, Mika, Redi...

Czy my wiemy, co im naprawdę jeszcze dolega, prócz zrozumiałej samotności i trudnych schroniskowych warunków? Zawsze trzeba się śpieszyć...

Link to comment
Share on other sites

[B]Plicha, UBOCZE [/B] - jesteście przewspamiali:multi: Bardzo, bardzo dziękuję za podniesienie deklaracji. Mikuni brakuje już coraz mniej - teraz to już tylko 75 zł.[B] MUSI SIĘ UDAĆ!!!!!!!!!!![/B]

I jeszcze raz wszystkich przyjaciół Miki bardzo, bardzo proszę - zaglądajcie na wątek Postera:modla:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/178087-10-lat-za-kratami-hotelik-juA-jest-transport-teA-tylko-deklaracji-brak[/url]
Ten pies się już poddaje - każde wejście na wątek zwiększa jego szanse na zauważenie, na pomoc:shake:

UBOCZE przepraszam że wywołałam łzy Ani swoim wpisem na wątku Timurka [*]. Nie to było moim celem:shake:. Chciałam tylko napisać że czasem mimo naszych najlepszych chęci, starań, serca i czego tam jeszcze nie możemy pomóc bo ten "bagaż życiowy" jest za duży, za ciężki i nawet wspólnie się go nie uniesie. Ale pomoc w tym niesieniu zawsze będzie zapamiętana....
On tam zza TM patrzy na Was i na pewno bardzo Wam dziękuje za miłość, serce i tą pomoc na finiszu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Ja też dorzucam dyszkę do deklaracji, musimy do końca stycznia wyciągnąć Mikusię :([/QUOTE]
Dzięki, pewnie, że MUSIMY!!!


[B][U]Deklaracje stałe:
[/U]AlfaLS 20 zł.
Plicha 30 zł.[/B]
[B]ZuziaM 10 zł.
Dada M 20 zł.
[B]UBOCZE 20 zł.
Bjuta 5 zł.[/B]
[B]Nikus 10 zł.
Romka 10 zł
Livka 10 zł.
Emigrantka 30 zł.- od lutego
Monika, córka Emigrantki 20 zł. - od lutego
Nemko 10 zł.
kaa 5 zł.
Monika z Katowic 10 zł. - od marca
Ellig 10 zł.
czerda 20 zł.
TERESA BORCZ 20 zł.
Jo37 25 zł.[/B]

[/B]
[B]MAMY 275 ZŁ. DEKLARACJI...[/B]

[B]BRAKUJE JUŻ TYLKO 75 ZŁOTYCH!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...