Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


MissKobieta

Recommended Posts

Przeszliśmy na TOTW w nadziei, że alergia przejdzie. Niestety pies ciągle się drapie. Czeka nas kolejna wizyta u weta. Dodatkowo zupełnie nie smakuje Larze.
Dużo lepiej nam służy niż Acana, po której miała łupież, ale ciągle nie jest dobrze.

Zamówiłam w Krakvecie. Przesyłka doszła szybko.

Link to comment
Share on other sites

[B]Agnes[/B] Wiem, że suki nie odchudzę dając jej więcej jedzenia ale to jej "podjadanie" jest bardzo trudne do opanowania. Kiedy ja jestem w pracy Borówka zostaje u rodziców a tam spacer wygląda tak: mama otwiera jej drzwi mówiąc idź się przejść. I tak przez ostatnie trzy miesiące udało się wyperswadować rodzicom dokarmianie psa resztkami z lodówki... I tak juz ubyło jej ze 4 kg. Jeszcze trochę i będzie cacy. Ostatnio zwiększam jej dawkę ruchu. Najgorsze jest kiedy ona chce się bawić ale za Chiny nie oddaje aportu. Katastrofa. Nigdy nie oddawała ale zawsze dwa patyki czy dwie piłki załatwiały sprawę póki się nie wycwaniła i nie zaczęła wszystkiego do pyska na raz zbierać. Zmieniłam piłki na większe i zobaczymy.
[B]swan[/B] Moja też cały czas się drapie, jest już lekka poprawa ale za to qpy dalej rzadkie. Po jakim czasie wiadomo, że już się nie unormują? W dodatku nadal "truje" nas wieczorami.

A co sądzicie o tej karmie?
[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/lukullus_karma/158184#analysis[/url]
Nie ma jej w rankingu... :(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=#804000][...]
[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#804000]-[I] A myszki nie można? -
zapyta koteczek –
lub ptaszka małego
choć parę udeczek?[/I][/COLOR][/FONT]
[I][FONT=Arial][COLOR=#804000]- Broń Boże! Pijawki
i dieta ścisła!
Od tego pomyślność
w leczeniu zawisła.[...][/COLOR][/FONT][/I]


Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać;)

Link to comment
Share on other sites

ja dzisiaj zakupiłam na spróbowanie dla mojego małego wybredziocha karmę Taste of the Wild z grillowanym mięsem z bizona i dziczyzny i dostałam jeszcze próbkę z mięsem z dzikiego ptactwa..zobaczymy co to będzie..na razie smakowo jest ok bo pojadła nawet sporo, a ona bardzo szybko poznaje się na karmie i jak jej się nie podoba to nawet jednym zębem nie weźmie ech..mam nadzieję, że w końcu coś jej podpasuje na dłużej..

Link to comment
Share on other sites

[B]gops[/B] ja kupowałam karmę w sklepie Qbrak
[URL]http://www.qbrak.pl/strona/1/sklep-zoologiczny-qbrak[/URL]
on jest chyba tylko w Łodzi, jeden jedyny, ale dziewczyny są świetne i może przy zamówieniu ze strony www karmy też dodają jakieś gratisy :)

Edited by kopra
literówka :)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopra'][B]gops[/B] ja kupowałam karmę w sklepie Qbrak
[URL]http://www.qbrak.pl/strona/1/sklep-zoologiczny-qbrak[/URL]
on jest chyba tylko w Łodzi, jeden jedyny, ale dziewczyny są świetne i może przy zamówieniu ze strony www karmy też dodają jakieś gratisy :)[/QUOTE]
tak, chyba tylko w Łodzi , no nic w takim razie zamówimy tam gdzie zawsze .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Ja zamawiałam we free-dogu, napisałam w komentarzach, że jestem z dogo ;) Bardzo miła korespondencja, pomoc w doborze próbek, które dostałam :)[/QUOTE]
w takim razie może też tak napiszę w komentarzu , zależy mi na próbce tego ttowa z jagnięciną bo boję się zaryzykować kupna większego worka .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']w takim razie może też tak napiszę w komentarzu , zależy mi na próbce tego ttowa z jagnięciną bo boję się zaryzykować kupna większego worka .[/QUOTE]

ja kupuję w e-karmie i po wprowadzeniu wersji sierra mountain w komentarzu do zamówienia poprosiłam o próbki :) i dostałam chyba z sześć saszetek :)
inna sprawa, że jak kiedyś nie mieli małych 2 kilowych opakowań a chciałam kupić na spróbowanie wersję z bizonem to do zamówionego worka z rybą dostałam za free cały karton próbek - jakieś 3,5 kilo karmy tam było ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz']ja kupuję w e-karmie i po wprowadzeniu wersji sierra mountain w komentarzu do zamówienia poprosiłam o próbki :) i dostałam chyba z sześć saszetek :)
inna sprawa, że jak kiedyś nie mieli małych 2 kilowych opakowań a chciałam kupić na spróbowanie wersję z bizonem to do zamówionego worka z rybą dostałam za free cały karton próbek - jakieś 3,5 kilo karmy tam było ;)[/QUOTE]
to będę próbować przy zamówieniu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...