Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


MissKobieta

Recommended Posts

ale w e-karmie w chwili składania zamówienia wiadomo, czy karma jest czy nie ma - w innych sklepach trza czekać na info czy jest czy nie ma, a ja lubię jak najszybciej, klikam kupuję płacę i następnego dnia mam karmę w domu.
teraz już przyszła dostawa i totw jest w e-karmie w pełnym wyborze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz']ale w e-karmie w chwili składania zamówienia wiadomo, czy karma jest czy nie ma - w innych sklepach trza czekać na info czy jest czy nie ma, a ja lubię jak najszybciej, klikam kupuję płacę i następnego dnia mam karmę w domu.
teraz już przyszła dostawa i totw jest w e-karmie w pełnym wyborze.[/QUOTE]

:roll: o matulu....ja pisalam, ze byl moment kiedy TOTW[B] nie bylo[/B] powtarzam nie bylo:cool1: w zadnym sklepie u nas, a byla jedynie w zooplusie, koniec :p i dla tych co beda pisac, ale...w e-karmie rowniez jej nie bylo:lol:

Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieje, że to tylko chwilowy problem i szybko poprawią te formularze.

Z tą dostępnością na innych stronach to też jest tak, że wszyscy zamawiają od animal service, bo jest tylko jeden dystrybutor, więc jak oni nie mają to nikt nie ma, jedynie zapas na magazynie. Więc jeżeli będą problemy na e-karmie to prędzej czy później żaden sklep nie będzie jej miał :(

Zaopatrzeni w próbki po targach próbujemy nowe karmy, bo bizon coś ostatnio nie wchodzi. Na razie była karma ze strusiem (obwąchał i uciekł w najdalszy kąt ), cibau- wcina jak szalony jednak nie zachwyca mnie skład. I nowa (?) karma tej samej firmy co cibau - n&d- skład ma bardzo dobry i jeszcze te dodatki owocowe- granat, mango, marakuja- będziemy próbować w najbliższym czasie :d

Link to comment
Share on other sites

chciałam zamawiać 2 dni temu TOTW w zooplusie, a tam info, że czekają na dostawę:-o więc musiałam zamówić w krakvecie, na którym kilka razy się sparzyłam, a który tym razem spisał się super :D karma była zamówiona w niedzielę wieczorem, a dziś po południu karma już była u nas (kurierem za pobraniem) :cool1: spodziewałam się raczej telefonu ze sklepu, że karma jest niedostepna, a tu zaskok :) zobaczymy jak sprawdzi się nowy smak z jagnięciną :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='motylek1007']czy ktoś karmił szczeniaczka TOTW? wiem, ze nie ma tam przeciwwskazań, ale tak sie zastanawiam, czy jak cos jest dla wszystkich ras, do wszystkich przedziałów wiekowych to jest ok...[/QUOTE]

ja karmię ;) moją starszą sunię sznaucera mini 7 letnią i młodą ok. 6 mies sznaucerkę od jakiś dwóch mies. najpierw młoda dostawała orijen puppy, lecz gdy miała 3-4 mies przeszliśmy na totw i wszystko jest ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Oskar jadł TOWT rybnego, ale znudził mu się w połowie worka
poza tym rybny wydawał mi się bardzo mało treściwy
niedawno skończyliśmy 2 worki TOWT kaczkę i bizona
pies jadł chetnie do końca, kupy ok, ale sierść sypała się bardzo i do tego dużo łupieżu
po przejściu na Brit Care sierść zaczęła błyszczeć, łupież zniknął
kusi mnie jeszcze chęć spróbowania nowej wersji z jagnięciną, ale mam opory biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenie

Link to comment
Share on other sites

Mój od miesiąca je TOTWa. Skończyliśmy worek z jagnięciną i zjadamy teraz z rybką, a czeka na nas później worek z ptactwem :) Świetnie mi się pies poprawił (tfu,tfu) na tym TOTWie, a zjada karmę ze smakiem :) Sierść błyszczy, kupy jak najbardziej OK i ilość się unormowała :) Do tego kupa w ogóle nie śmierdzi. Z ryjka też mu nie wali :) No póki co plusy :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, ja zamawiałam kilka dni temu karmę TOTW w kuchni pupila (tak na marginesie polecam ten sklep, bardzo profesjonalna obsługa). Kupiłam bizona i jagnięcinę, na razie testujemy bizona.
Karma ma małe ziarenka, ładnie pachnie, jest dość tłustawa i baaaardzo chrupiąca. Moja Neska wcina aż jej się uszy trzęsą, chyba na żadną karmę nie miała takiego parcia :) Z niepokojem czytam o występujących problemach z sierścią o których wyżej piszecie, mam nadzieję, że karma u nas się sprawdzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_jot']Z niepokojem czytam o występujących problemach z sierścią o których wyżej piszecie, mam nadzieję, że karma u nas się sprawdzi.[/QUOTE]
każdy pies inaczej reaguje
mój chyba ma uczulenie na kurczaka, bo dochodzę do wniosku, że jeśli ten jest w karmie to zawsze coś jest nie tak... albo kupy, albo sierść
dlatego chciałbym jeszcze wypróbować tą nową na jagnięcinie
mam nadzieję, że u Was wszystko będzie ok

Link to comment
Share on other sites

nasza jadła TOTW ze smakiem (a jest bardzo wybredna), jadła bizona, dzikie ptactwo i z rybką, kupki były ok, z mordki nie śmierdziało, ale niestety po każdej z nich miała łupież :( potem przeszliśmy znowu na gotowane i sierść się poprawiła, a teraz dostaje Brit i na razie jest ok :) trochę mnie zawiodło to jak zareagowała na TOTW, bo uważam, że jest to świetna karma, ale trudno..nie każdemu psiakowi służy widocznie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...