Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


MissKobieta

Recommended Posts

[quote name='cockermaister']Mam zamiar na początku grudnia zamawiać moim cockerom puszki animondy i na początek małą paczkę TOTW'a. Myślałam aby zamówić w [B][I][U]Krakvecie[/U][/I][/B], bo tam mi najtaniej puszki wychodzą. Co myślicie na temat tego sklepu ?? możecie mi podać jeszcze jakiś sklep internetowy w którym będę mogła zamówić mały worek TOTWa i puszki animondy ??

i jeszcze zastanawiam się nad smakiem...może rybka ??[/QUOTE]
ostatnio zamówiłam totwa w kraku właśnie ale średni worek , karma przyszła po 3 dniach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']Mam zamiar na początku grudnia zamawiać moim cockerom puszki animondy i na początek małą paczkę TOTW'a. Myślałam aby zamówić w [B][I][U]Krakvecie[/U][/I][/B], bo tam mi najtaniej puszki wychodzą. Co myślicie na temat tego sklepu ?? możecie mi podać jeszcze jakiś sklep internetowy w którym będę mogła zamówić mały worek TOTWa i puszki animondy ??
[/QUOTE]
Na swiatkarm.pl - i puszki Anomondy, i małe worki TOTW są.
Zamawiałam już różne rzeczy z tego sklepu, błyskawiczna wysyłka, wszystko zawsze ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Duży czyli 13,6 kg.
Zamawiam więc w
[URL]http://www.e-karma.pl/[/URL]
lub
[URL]http://e-karmy.com/[/URL]
jeśli nie mają 13,6 i przywożą 2x6,80 w cenie dużego. Przymierzam się do zamawiania w zooplusie ale jakoś nie nie mogę się przekonać do tego sklepu.[/QUOTE]

Ja z zooplusem mam same dobre wspomnienia - kiedyś zamawiałam artykuły dla gryzoni, a dwa tygodnie temu klatkę kennelową - wszystko ok było, dobry kontakt, szybka wysyłka, kurier dzwoni, zanim przyjedzie, co też jest dla mnie istotne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia'] Przymierzam się do zamawiania w zooplusie ale jakoś nie nie mogę się przekonać do tego sklepu.[/QUOTE]

zamawiałam raz, wszystko ok, sprawnie i szybko

[quote name='amanda-1a']Na swiatkarm.pl - i puszki Anomondy, i małe worki TOTW są.
[/QUOTE]

opisywałam na wątku ten sklep i więcej tam nie zamówie nic

przymierzam sie do jagnięciny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Przymierzam się do zamawiania w zooplusie ale jakoś nie nie mogę się przekonać do tego sklepu.[/QUOTE]

tam tez zamawialam ;) sklep jest w porzadku o tyle ze kontaktu nie ma, nie jest to sklep z PL wiec i transport trwa dwa razy dluzej niz kupujac u nas. Maja maly wybor karm, wiec przestalam tam kupowac - byl moment ze TOTW mozna bylo kupic tylko w zooplusie i wtedy tam kupowalam.

Link to comment
Share on other sites

Ja na prawde bylam zadowolona z kraka, zamawialam tam kilka razy dawno temu, az mialam ich dosc niespodzianek zwiazanych z zamowieniem. A teraz? Nie bylo jakiegos produktu dostalam maila, po dniach juz mialam info ze paczka wyslana, a moglo to potrwac az 9 dni. Zero problemow, maja nowego kuriera, Pan zadzwonil do mnie wczesniej, umowilam sie z nim na odbior tak jak mi bylo wygodnie, a nie jak z innych firm im pasuje. Moze warto sie przekonac do tego sklepu ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak w Krakvecie zamawiałam średni worek karmy (7kg) to nie było problemu i po ok 3 dniach karma była w domu. A jak chciałam duży to czekałam 2 tygodnie i w końcu z niego zrezygnowałam. Teraz jak coś zamawiam to najpierw wysyłam maila lub dzwonie, aby sprawdzić dostępność towaru i jest ok ;).

Też zastanawiałam się nad tą jagnięciną. Czy w karmach TOTW jest kurczak (bo chciałabym ograniczyć go do min :lol:).

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem baaaaardzo zadowolona z TOTW! Wcześniej jadł Acane i co najmniej 2 razy w tygodniu wymiotował po niej, kupka też kiepska. A teraz? Po 4 miesiącach różnych smKaków TOTW ani razu nie wymiotował , kupka też przeważnie ładna. Smaki zaakceptowane bez problemu. Czekam z niecierpliwością aż skończy mi się obecny zapas i zamówie również jagnięcinę. Zamawiałam w Krakvecie i mimo że czekałam na realizacje 2 tyg ( przestój w dostępności) to kontakt ze sklepem był bez zarzutów. Regularnie byłam informowana o stanie zamówienia zarówno telefonicznie jak i mailowo. BARDZO POLECAM! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam!
Po podczytywaniu Was zamówiłam już drugi worek Taste Pacific. Po wychwalanej pod niebiosa u wetów i w sklepach royal canin moja sunia dostała zabójczego łupieżu i strasznie lecą jej kłaki. Przechodzenie na karmę trwało (ekstremalnie) 2 dni. Odkąd ma Taste'a w misce to tylko to wybierała a royal leżał. Mam wielką nadzieje, że uda mi się ja troche odchudzić, był to bowiem powód na restrykcyjne przejście na susz. Do tej pory to dostawała od rodziców normalne jedzenie i biedula się zapasła. Musiałam wziąć psinkę do siebie i zając się jej dietą. Na tym nieszczęsnym royalu trochę schudła ale pod koniec drugiego worka jadła tylko polane oliwą. :(
Taste'a je od tygodnia (już zamówiłam drugi worek, żeby poślizgu nie było w podawaniu karmy) narazie kupa raz jest ok a czasem rzadka, mam nadzieję że się unormuje i będzie ok bo karma jej bardzo smakuje. Z resztą jej na początku każda odpowiadała.
Powiedzcie mi czy jest jakiś określony czas na linienie u psa? Czy po prostu zależy od pogody i temperatury?
I jakie dawki dajecie psom? Niby jest tabela ale jeśli dawkuję według niej to okazało się że pies jest głodny i dojada nawet stare bułki z kompostownika :( musiałam jej zwiększyć karmę, nie po to płace za nią żeby w domu i tak paskudne bomby biologiczne na wieczór mieć zapewnione.
Kilka stron wyżej pojawiło się pytanie odnośnie karmy dla szczeniąt, otóż jet na stronie producenta, myślę, że w Polsce jeszcze nikt jej nie sprowadza, ale jako taka jest. [url]http://www.tasteofthewildpetfood.com/products/[/url]
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mistatim']Powiedzcie mi czy jest jakiś określony czas na linienie u psa? Czy po prostu zależy od pogody i temperatury? [/QUOTE]

moja linieje jak to ktos kiedys napisal 2 razy w roku przez 6 mcy;) na zime intensywniej, ale generalnie caly rok.

[quote name='Mistatim']I jakie dawki dajecie psom? Niby jest tabela ale jeśli dawkuję według niej to okazało się że pies jest głodny i dojada nawet stare bułki z kompostownika :( musiałam jej zwiększyć karmę, nie po to płace za nią żeby w domu i tak paskudne bomby biologiczne na wieczór mieć zapewnione.[/QUOTE]

jesli jej zwiekszysz dawke to na bank psa nie odchudzisz, no bo jak? Obciac dawke i pilnowac na spaerach + ruch. Innego zlotego srodka nie ma. Moja schudla duzo i wage utrzymuje, ale to wymaga pracy. W kazdym razie na zwyklej karmie nie schudla, w ruch poszla wersja wet (rc swoja droga).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...