Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


MissKobieta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Czy ktoś mógłby podać link do zdjęcia karmy Taste of the wild z jagnięciną? Chciałabym ją wypróbować, a nie wiem czy jest sens zamawiać jeśli granulki są duże. Czy granulki Taste... są większe niż Brit Care adult small?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nataszkaa6']Granulki Taste są większe ;)
[/QUOTE]

Skoro granulki są większe, to u nas ta karma się nie sprawdzi.:shake: Moje pekiny muszą mieć drobniusieńką karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']najmniejsze to 2kg z małym hakiem.[/QUOTE]

2,27 kg dokładnie. Nasz Jax obecnie je TOTW Pacific Stream, póki co jest ok - nie ma bąków, sierść wygląda ok, kupy w normie (zawsze o tej samej godzinie), brak biegunek i wymiotów przy przestawieniu (musieliśmy na szybko - alergia), pies je chętnie i mu smakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']Oj, 2 kg to trochę za dużo na próbę :/ Hmmm... A może któraś z Was mogłaby odsprzedać mi tak troszkę?[/QUOTE]

na sprawdzenie jak pies karmę przyswaja to chyba nawet za mało moim skromnym zdaniem ;) przecież zanim będzie jadł tylko TOTW to musisz przestawic przez parę dni i zanim sie okaze czy sluzy to i tak ten worek sie skonczy.

Link to comment
Share on other sites

Heh, u mojej widać niestety bardzo szybko :/

Ale może faktycznie skuszę się na te 2 kg. Tylko znów dylemat - którą wybrać? ;)

Może napiszę, co miałam dotąd. To tak:
Acana Puppy i Puppy Large Breed - mega biegunka, aż konieczna była wizyta u weta
Orijen j.w. - tutaj jakby ciut lepiej, bo obyło się bez weta
Josera Kids, Festival - w ogóle nie chciała nawet spojrzeć w stronę miski
no i zostałam na Royal Canin Junior Maxi, a poczytałam, że jakość spadła (co widzę po moich kotach, 5-8 lat temu RC był inny), a że kończę akurat opakowanie, to dobry czas na zmianę.

Link to comment
Share on other sites

a mi suka pod koniec worka z przepiórką zaczęła się mocno wygryzać , nie wiem czy to karma czy jest jakiś inny powód , bo to chyba nie możliwe żeby dopiero teraz organizm zareagował , zjadła już 4 worki totwa bez żadnych problemów , niedługo zaczynam worek z rybką , zobaczymy jak na nim będzie .


według mnie także 2kg na próbe to mało , chyba że na małego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

wersja z rybką jest niby dla wrażliwych psów i jak pies biegunkował po acanie i orijenie to bym próbowała od rybki ;) u nas rybka się najlepiej sprawdzała, teraz kubek chrupie przepiórki z kaczką i choć kupki są ok to jednak bączek tu czy tam się zdarzy, po rybce nic z tych rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a mi suka pod koniec worka z przepiórką zaczęła się mocno wygryzać , nie wiem czy to karma czy jest jakiś inny powód , bo to chyba nie możliwe żeby dopiero teraz organizm zareagował , zjadła już 4 worki totwa bez żadnych problemów[/QUOTE]

Organizm zawsze uczula się dopiero po krótszym czy dłuższym kontakcie z alergenem, choć jeśli suka ma już kilka lat, nie miała wcześniej objawów alergii to w sumie mało prawdopodobne, żeby po 4 workach uczuliła się na karmę - ale nie jest to niemożliwe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Organizm zawsze uczula się dopiero po krótszym czy dłuższym kontakcie z alergenem, choć jeśli suka ma już kilka lat, nie miała wcześniej objawów alergii to w sumie mało prawdopodobne, żeby po 4 workach uczuliła się na karmę - ale nie jest to niemożliwe ;)[/QUOTE]
tzn właśnie dlatego je totwa bo większość karm ją uczula tylko nigdy nie wiem co ją dokładnie uczula bo bywało że dostawała łupieżu i po karmie z kurczakiem ale to samo było na karmie z łososiem , póżniej jadła inną karme z łososiem/ kurakiem nic jej nie było , na totwie nie było żadnych problemów jak dotąd .
znam już kilka suchych karm które ją nie uczulają i je kupuję ale najlepiej wygląda na totwie jednak i nie chciałabym rezygnować , w każdym bądź razie pewnie się nie dowiem czy to worek z przepiórką uczulił bo mam jeszcze tylko na kilka dni i otwieram worek totwa z rybką , a tu się raczej nie spodziewam alergi .
wcześniej jadła 2 worki bizona i 2 worki przepiórki też bez objawów aż do teraz .

Link to comment
Share on other sites

Mam zamiar na początku grudnia zamawiać moim cockerom puszki animondy i na początek małą paczkę TOTW'a. Myślałam aby zamówić w [B][I][U]Krakvecie[/U][/I][/B], bo tam mi najtaniej puszki wychodzą. Co myślicie na temat tego sklepu ?? możecie mi podać jeszcze jakiś sklep internetowy w którym będę mogła zamówić mały worek TOTWa i puszki animondy ??

i jeszcze zastanawiam się nad smakiem...może rybka ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']Mam zamiar na początku grudnia zamawiać moim cockerom puszki animondy i na początek małą paczkę TOTW'a. Myślałam aby zamówić w [B][I][U]Krakvecie[/U][/I][/B], bo tam mi najtaniej puszki wychodzą. Co myślicie na temat tego sklepu ?? możecie mi podać jeszcze jakiś sklep internetowy w którym będę mogła zamówić mały worek TOTWa i puszki animondy ??

i jeszcze zastanawiam się nad smakiem...może rybka ??[/QUOTE]

ja probowałam RAZ zamówić w krakvecie i mi się nie udało - puchy w magazynie a ja nie lubię czekać. zamawiam TOTW'a w e-karmie - dla mnie plusem jest informacja o stanie magazynowym karmy, wiem że jest i że szybko dostanę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...