Jump to content
Dogomania

Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nana już w nowym domku... bardzo dobre warunki, spore mieszkanko, pani z 2 dzieci- 4,5 i 7 lat- . nana na początku troche ze stresu warkneła ze 2 razy ale poza tym spokojnie... lizała dziewczynki po rączkach... myśle ze w ciągu tygodnia juz się zadomowi tymbardziej że nowa pani będzie miała bardzo dużo czasu dla niej.... umówilem sie na wizytę poadopcyjną za 2 tygodnie... teraz tylko trzymać kciuki ze wszystko pójdzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

dostalam dzisiaj sms'a z nowego domku Nany ...:
"dzien dobry, podsumowujac 2 ostatnie dni i aklimatyzacje psa u nas, prosze sie nie martwic, Nana jest zadowolona i tesknota trwala jakies 20 minut, po pierwszym spacerze wszystko ulozylo sie idealnie.dzis jest tak jakbysmy byli razem od lat. dziekujemy i pozdrawiamy. "

:)

Link to comment
Share on other sites

dostalam dzisiaj sms'a z nowego domku Nany ...:
"dzien dobry, podsumowujac 2 ostatnie dni i aklimatyzacje psa u nas, prosze sie nie martwic, Nana jest zadowolona i tesknota trwala jakies 20 minut, po pierwszym spacerze wszystko ulozylo sie idealnie.dzis jest tak jakbysmy byli razem od lat. dziekujemy i pozdrawiamy. "

:)

Link to comment
Share on other sites

Podnosimy Cykora- jak możliwości znalezienia domu w okolicy dla niego? Z tego, co wiem, mamy obecnie u Ciebie dług w kwocie 170 zł (jeszcze jeden miesiąc + szczepienia), no i zaraz minie następny miesiąc, tak? Wystawię bazarek na Cykora, prosimy też o wpłaty, nawet najmniejsze.

Link to comment
Share on other sites

tak ladyS dług obecnie to jeden miesiąc 120zł plus szczepienia (wirusowki i wscieklizna) 50zł...no i 28marca minie kolejny miesiąć czyli następne 120zł...
psiak ma się świetnie, martwi mnie jedynie to ze on nie boi sie jedynie mnie...reszte ludzi omija szerokim łukiem...musi pojsc juz do swojego domu i przyzwyczajac sie do swoich ludzi:-(

Link to comment
Share on other sites

podsumuję sobie ostatnie miesiące wydatków
pierwszy miesiąc pobytu Cykora(28.11 -28.12)opłaciłam sobie swoimi bazarkami w związku z chorobą Nany która pociągnęła olbrzymią kwotę
po nagłym zabraniu Nany z jej pseudo DS wysłała nince 100zł (Nana miała biegunke, była u weta odrobaczana i dostała weterynaryjną karme plus była ogłaszana płatnie w gazetach)
nastepne miesiące pobytu Cykora:
styczeń-zapłacone (przelew 120zł od ladySwallow)
luty- nie zapłacone
szczepienia (wirusówki i wścieklizna) 50zł - nie zapłacone
i za chwilę dojdzie opłata za marzec
psiak ma się dobrze, aktualnie zajmuje się dewastowaniem mojego podwórka, rodzice wściekli a ja mam ubaw- jest ok:-)
w związku z tym ,że wiosna na to wygląda że przyszła wreszcie całe stado łącznie z Cykorem zostanie zakropione frontlinem i ponownie odrobaczone (na mój koszt)
jak widac dług jest spory niestety kolejne dni mijają a zainteresowanie tym cudownym psiakiem mimo ciągłego wznawiania ogłoszeń jest znikome...nie wiem kto ma większego pecha ja czy ten psiak...
w związku z tym, że ja jestem teraz w dołku finansowym poteżnym a te 120zł miesięcznie naprawdę wystarcza ledwo na wyżywienie psiny postanowiłam przekazać trochę swoich ciuchów na bazar (ladySwallow wystawi juz są obfocone) żeby nadgonic dług...
ze swojej strony prosze o to, żeby nie zapominać że Cykor jest i nadal potrzebuje wsparcia wszelkiego

Link to comment
Share on other sites

U Milusia nteż bez zmian.
SIedzi jak siedział. Z psami zintegrowała się swietnie, na obce szczeka jak szalony. DO ludzi..hm ja córka i syn ok na meża zdarza mu sie szczekną jak Darek wpadniue szybko na ocych szczeka wszystkich. Kiepsko to widzę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']U Milusia nteż bez zmian.
SIedzi jak siedział. Z psami zintegrowała się swietnie, na obce szczeka jak szalony. DO ludzi..hm ja córka i syn ok na meża zdarza mu sie szczekną jak Darek wpadniue szybko na ocych szczeka wszystkich. Kiepsko to widzę :([/QUOTE]

Strasznie podobne zachowanie.. Wydaje mi się, że oni obaj do stróżowania doskonali... beko, a jak z ONką Sonią? Bo miałam o nią pytanie i cały czas ją wystawiamy w ogłoszeniach... Szuka dalej domu?

Zapraszam na wątek popadającego w depresję jamnika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182357-3letni-piAE-kny-jamnik-w-schronie-rezygnuje-z-A-ycia-Potrzebne-DT-na-juA?p=14343219#post14343219[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciotki, co z Naną? Dostałam SMSa od lady, że wraca... Już mi wszystko opada po prostu... :roll: Może, jeśli się spodoba, poszłaby do tych ludzi od Greven? W końcu z Poznania do Szczecina bliżej, niż z Zamościa do Szczecina... Ci ludzie ją przetrzymają przez święta?

Link to comment
Share on other sites

tak...dostałam wczoraj maila...nie wdając się w szczegóły bo mi zwyczajnie ręce opadły...Nana wraca z adopcji, po raz kolejny...nie wiem o co chodzi, że ludzie którzy mają ja na tymczasie nie mają z nią problemów a nagle w DS się pojawiają takie nie do przejścia...mam dość zwyczajnie dość już...
PILNIE szukamy choćby DT dla Nany

Link to comment
Share on other sites

malawaszko pierwszy raz wróciła z adopcji z powodu przyszłęj opieki nad dzieckiem któro okazało się że ma alergie na psią sierść- taki podano ificjalny powód braku chęci pracy z psem (był problem z Nana i dzieckiem pani na które szvczekała)...na Dt u grzybkowej Nana miała kontakt z jej dwoma synami (4, 5 lat) i po pierwszym strachu przed dziecmi relacje był super...teraz wraca z adopcji bo zostawiona na 2i pół godziny zrobiła w domu demolke...
decyzja jest ostateczna więc nawet mi się nie chce rozmawiać, proponować...nie widze chęci pracy z psem...
własnie dostałam maila od Państwa z propozycją wysłania mi Nany w transporterze pociągiem- z poznania do zamościa...świetnie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...