Jump to content
Dogomania

Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!


LadyS

Recommended Posts

ja sie zapożyczyłam na psy...mąż mi łeb przy samym kuperku urwie jak sie dowie...nigdy więcej tymczasów naprawde...
pytaj matrioszki, jeśli sie zgodzi to oki...ale ja sie boje jednego...czy przypadkiem Maniek go nie zeżre...bo Cykor nie potrafi sie delikatnie z psami bawić, on mocno natretny jest:-) choć gryźc sie nie będzie nawet jak jego będa gryźli:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sacred PIRANHA']ja sie zapożyczyłam na psy...mąż mi łeb przy samym kuperku urwie jak sie dowie...nigdy więcej tymczasów naprawde...
pytaj matrioszki, jeśli sie zgodzi to oki...ale ja sie boje jednego...czy przypadkiem Maniek go nie zeżre...bo Cykor nie potrafi sie delikatnie z psami bawić, on mocno natretny jest:-) choć gryźc sie nie będzie nawet jak jego będa gryźli:-)[/QUOTE]

Jej chyba nie ma na dogo, wyślę jej SMS-a. Jutro mam szalony dzień w pracy, gdzieś miałam Twój telefon z czasów przewożenia tej pięknej, czarnej labradorki do Warszawy, to Ci najwyżej napiszę SMS-a jaki wynik, jesli nie będę mieć czasu wrócić do firmy i kompa odpalić.
Z mańkiem nic nie wiadomo niestety, on spokorniał, z psami w Nowodworze było spoko, ale charakter ma jak to jamnior alfa, cóż, i tak nie mamy innego szybkiego wyjścia, musimy zaryzykować, Cykor będzie w dobrych rękach, Funia nie da żadnemu psu zrobić krzywdy.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']E-S nie wiem ale funia raczej nie będzie chciala wziąć ode mnie psa do siebie...[/QUOTE]
W tym momencie nie będzie go brała od Ciebie, bo decyzję podejmuje przede wszystkim Matrioszka, to jej miejsce, a jak zbastujesz z uwagami na temat karmy, a zresztą, funia już i tak z Tobą o tym nie rozmawia :evil_lol:, no, to nie powinno być problemu, karmę jaką tam uważasz dla niego najlepszą najlepiej bez słowa podrzucić cykorowi i szlus, po temacie. Da to czas na ewentualne szukanie innego wyjścia i DS.

Link to comment
Share on other sites

moi drodzy znalazłam dla Cykora DS!!! super dom, ludzie mieszkają jakies 30km ode mnie, mają dom z ogrodem porządnie ogrodzony, wielki kojec z budą- niedawno sie wprowadzili i remontowali wszystko, teraz postanowili poszukać dla siebie psa. Za płotem mieszkaja ich rodzice którzy mają bernardyna mniej więcej w wieku Cykora tylko ma jedną wadę- wogole nie szczeka- więc szukają dla siebie psa który będzie szczekał:-)
jutro go zawiozę:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...