Jump to content
Dogomania

Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super to allegro Nany, te zdjecia od Ninki sa sliczne :)
co do opisu... to mam jedna uwage, Nana nie jest delikatna do dzieci, jak sie bardzo cieszy to skacze po ludziach, malych i duzych...
co wiecej po tygodniu pobytu u nas, Nana jest kochana strasznie... juz sie nie boi, nawet do dzieci przychodzi na mizianie bez ciania zwatpienia czy niepewnosci... noi uwielbia sie z nimi bawic :) przyjmuje pozycje zabawową(kladzie sie z kuperkiem do gory) i jesli tylko ktorys z nich ja nasladuje i klepie dlonmi w podloge... mloda szaleje - przybiega,ucieka, poszczekuje i warczy, i znowu ucieka :D wariatka totalna....
juz teraz wiem ze bedzie nam jej brakowac ...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z sacred PIRANHA,jest chętny dom na szczeniaka w typie wilczka.
Potrzebują psa do pilnowania domu.
Dom niedaleko Zamościa.Pies poszedł by do kojca i ciepłej budy - nie na łańcuch.
Opieka weterynaryjna - dobre jedzonko.Częste spacery.
Zaproponuję Cykora - tylko od razu mówię jasno - nie będzie mieszkał w domu.
No oczywiście jak się zdecydują na niego

Link to comment
Share on other sites

te psy mają jakiegoś pecha! naprawdę zaczynam w to wierzyć...ludzie dzwonią, interssuja się, niby wszytsko oki i nagle milkną!
jeśli chodzi o Cykora to kuzyn mojego męża jest zaintersszowany...ale musze tam się wybrac i popatrzeć na warunki w jakich pies miałby mieszkać bo ich poprzedni został zagryziony przez wałęsające się psy (mały kundelek staruszek)...nie wiem nic więcej w jakich okolicznościach to było itd więc na razie nie robię sobie większych nadzieji bo mozliwe że sama skreślę ten dom szybciej niż ktokolwiek inny obcy by to zrobił...

Link to comment
Share on other sites

Nana jest pechowa po prostu, ma obserwatorów, ludzie ją niby chcą, tylko nikt się nie odzywa... Jeśli dalej tak pójdzie, to suka w najbliższym czasie przyjedzie do Lublina, tylko co my z nią zrobimy... Dziewczyny, myślcie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...