Jump to content
Dogomania

Radomskie schronisko mordownia zwierzat?


ARKA

Recommended Posts

[quote name='red']Uf jak gorąco, Atrox jestes żle poinformowany. Ta Pani nigdy nie przeprosi Pani doktor - to wiem. Chyba jesteś troche wkurzona i próbujesz się odegrać. Teraz widać kto jest tylko pseudomiłośnikiem zwierząt. No cóż wyczyn p. wet. rzutuje na wszystkich choć może nie wszyscy są winni i pewnie tych jest trochę żal tej Pani która wszczęła tę wojnę. A może i Ciebie przeprosi że Cię zdenerwowała co?[/quote]
Możliwe, że nie przeprosi, to sprawa jej sumienia. A jeśli mowa o tym kto na kim chce się odegrać to twierdzę że to p.A chce sie odegrać na schronisku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Msand']Zdaje się, że nie supergoga ... Jak w każdej polityce sa blaski i cienie no i coż jak zwykle się okazuje, że filantropia to ułuda .. Z drugiej strony to przykre, że człowiek nie potrafi się przyznać do błędów, a swoją zażartością i chęcią "moje na wierzchu" doprowadza do ostrych awantur dzieląc zdania wszystkich...

Jad po prostu z ust tu się toczy ... Dziwne zawsze byłam przekonana, że forum ma służyc pomocy tym słabym a nie kopania tych co słabych próbują jeszcze chronić :shake:[/quote]
Jeżli zaś chodzi o czyjes urażone ambicje to jest dokładnie na odwrót niż sugerujesz.
Starałam się zachować bezzstronność i obiektywnie spojrzeć na całą sytuację, ale im dłużej poznaję fakty tym bardziej utwierdzam się wprzekonaniu że p.A "wypowiedziała wojnę rękami Arki" schroniskowemu weterynarzowi. Jeżli ta Pani należy do działaczy radomskiego TOZ-U to dlaczego nie zaczęła swoich działań od powiadomienia zarządu?
Myślę, że dlatego jesteśmy na dogo, że chcemy pomagać zwierzętom.
Zawsze byłam dumna z tego ,że ludzi jednoczy tu jeden cel i robią wszystko co w ich mocy aby pomagać zwierzętom. Od pewnego czasu gdzie by nie spojrzeć kłótnie, jad się sączy i animozje.
Dla mnie wzorem postępowania jest Irma( mam nadzieję, że mi wybaczy;))
Ważne jest żeby pomagać,krytyka wskazana, ale konstruktywna, a nie na zasadzie nagonki bo jedna pani, drugiej pani cos powiedziała....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']A co tu jest do wyjasnienia, sa swiadkowie, sa oswiadczenia na pismie itd-sprawa jest JASNA. Usmiercono suke, [B]TYLKO po pieciu dniach pobytu w schronisku[/B] i tyle!![/quote]
A rozmawiałaś ze schroniskiem czy zarządem? Papier dużo przyjmie....
Słowo przeciwko Słowu i podejrzewam, że skończy się na biciu piany.
Nie nawidzę takich sytuacji!!!!!!! Jeżli mam informację że coś jest nie tak to staram się ją sprawdzić, a następny krok to jej nagłośnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']jest strona UM Radom a w dziel o zwierzetach jest tyle!
[URL="http://www.radom.pl/?tekst=srodowisko_9"]http://www.radom.pl/?tekst=srodowisko_9[/URL]

Dlaczego NIE MA SLOWA o schronisku, ze jest przepelnienie,zeby ludzie adoptowali psy, no krotkie info o samym schronisku, poprostu![/quote]
Zadaj to pytanie UM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PROZAK']Arka , rece opadaja normalnie! Jesli ta dyskusja ma byc prowadzona tym tonem, to bedziesz ja prowadzila sama, bo ja nie mam ochoty sie denerwowac.

Najpierw atakowalas Pania doktor, teraz cale kierownictwo i po koleji zadasz wyrzucenia ich z pracy. Zastanawiam sie tylko co tu chodzi.
O ostatnich kontrolach w schronisku i o tym jak wypadli rozumiem ze jeszcze nie zdazylas napisac, ale zostawie Ci te przyjemnosc poinformowania ogolu ze jednak nie jest tak zle, jak to przedstawilas. Poslugujesz sie nieaktualnymi danymi i znowu zamydlasz oczy to czytajacym. Gdybys zechciala porozmawiac z kims ze schroniska to napewno uzyskalas bys rzetelne i aktualne informacje.

Pozdrawiam serdecznie.[/quote]
Nic dodac nic ująć.
Pewnie i tak posypią się na nas zarzuty, będziecie oskarżać o kumoterstwo i itd, itp. Uwżam, że w tej atmosferze nie da się wyjaśnić tej sprawy.
Mogę tylko jeszcze raz prosić o trochę rozsądku i obiektywizmu.

Link to comment
Share on other sites

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, ze wszyscy tak zaciekle broniacy p. wet. nie potrafia w zaden logiczny sposob wyjasnic, dlaczego suka zostala uspiona po 5 dniach? Osluchanie psa ma byc wystarczajacym argumentem aby odebrac zwierzeciu zycie?:-o A co bedzie jesli znajdzie sie wlasciciel suki i zglosi sie do schroniska, jak uargumentowany zostanie fakt uspienia psa? Czy pies mial robione jakiekolwiek badania wskazujace, ze rzeczywiscie bardziej humanitarnym rozwiazaniem bylo uspienie go?
A teraz cos z zycia- ponad rok temu okazalo sie, ze moj 16 letni pies ma b. chore serce, w jednej z lecznic po osluchaniu wlasnie wet nie byl w stanie nawet uslyszec serca (woda w plucach) i uslyszalam, ze w takim stanie to psa nie ma co juz ratowac, ze stary itp. A jednak wystarczylo troche zaangazowania i dobrej woli innego weterynarza aby pies po dzis dzien zyl i mial sie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że w głębi duszy widzą w tym zło, ale z wiadomych względów stali się obrońcami.Nie wiem kto był bardziej niewidzący, czy ta biedna psinka która czekała na swego opiekuna, czy pani wet. bo nie dojrzała że ma obróżki. A jeśli znajdzie się jej pan i zemrze na serce ... może lepiej żeby się nie dowiedział

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem droga red kto kryje się za tym pseudonimem. Wygladasz na osobę świetnie poinformowaną,a nikt Cię nie zna........
Dziwnym trafem odkąd Gucio przestała sie tu pojawiać Ty jesteś bardzo aktywna tylko w tym jednym wątku.......
Skończ z insynuacjami i przestań przekręcać cudze wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sahara'][B]Ciekawa jestem droga red kto kryje się za tym pseudonimem. Wygladasz na osobę świetnie poinformowaną,a nikt Cię nie zna........[/B]
Dziwnym trafem odkąd Gucio przestała sie tu pojawiać Ty jesteś bardzo aktywna tylko w tym jednym wątku.......
Skończ z insynuacjami i przestań przekręcać cudze wypowiedzi.[/quote]

sahara, jestes naprawde smieszna. Tak naprawde, Ciebie tez NIKT nie zna:shake:
Skro jest red aktywna w tym jednym watku to wnioski same sie narzucaja-MA COS KONKRETNEGO W TEMACIE SCHRONIKO RADOMSKIE DO POWIEDZENIA!!

I jak narazie, sama zadnych konkretow nie przedstawilas-bywasz tam w ogole?
A jesli chodzi o moje podobno insynuacje to prosze przeczytaj ze zrozumieniem moj post. Skoro jestes 'u zrodla' to odpowiedz na pytania, ktore zadalam i podaj poprostu dane. Nigdzie nie napisalam,ze dane sa aktulane, wyraznie napisalam z jakiego okresu pochodza.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Arko, czy Ty jesteś red, czy czytasz wątek na wyrywki?
Jestem w kontakcie ze schroniskiem i nie zostałam upoważniona do przekazywania danych ani wyjaśniania Ci czegokolwiek.
Jeżeli masz pytania to zadzwoń do schroniska i usłyszysz wiadomości z pierwszej ręki. Tam bardzo czekają na telefon od Ciebie.
I przestań na mnie krzyczeć, epitetów też sobie nie życzę, nie jestem dziewczynką do bicia.
Na moje pytania też nie odpowiadasz, a poziom dyskusji powoli zaczyna się sprowadzać do poziomu dna.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie przestałam udzielac bo chyba nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Nie wiem kim jest RED, i apewne nie dowiem sie-bo nie chce. A Sahare zna m.in. Ania-Tygrysiczka ;-) Możecie nawet porównac moje IP z usherem RED-ja w 100% będe mieć inne, to Wam gwarantuje.

Wolontariuszem w sensie podpisania umowy NIGDY NIE BYŁAM. taki mój 'wolontariat' bardziej polega na różnych zbiórkach, robienu zdjęć, przywozenia jedzenia itd i szukania domów-bez umowy wolontariackiej. Tego nigdy nieukrywałam.

Link to comment
Share on other sites

Ja zapytam po raz kolejny albo zwrócę się do siebie retorycznie ... nikt niczego się w sumie nie dowiedział ... Gucio ja na przykład nie oczekuje ani nie mam takiej potrzeby żebys mi się tłumaczyła z tego co robisz dla psów ... ani mnie nie obchodzi ile ktokolwiek zrobił dla jakiegokolwiek psa i kto jakie ma zasługi na tym forum. Bo to jest mało istotne! Itotne jest, że w tym morzu potzreb zbierają się kropelki, a z tych kropelek rzeczka płynie, jak ktos mi to kiedys fajnie powiedział. Po co komu obrzucanie sie błotem ... Ja nadal się nie dowiedziałam na czym miała polegać "uzasadniona podstawa" uśpienia psa przed upłynięciem czasu kwarantanny, ale za to zdążyłam sie dowiedzieć, kto w jakim gra obozie i kto komu chce wydrapać oczy ... Smutne jest to wszystko naprawdę smutne ... Nic tylko czytac i się załamać jacy jesteśmy wszyscy miłośnikami zwierząt :flaming:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atrox']Cóż-temat jest zamknięty i skończ juz swoje głupie wywody.
Ja też już kończe swoje wypowiedzi bo [U]szkoda mi czasu i energii na dyskusje z tak zaślepionymi ludźmi.[/U]
ach, jeszcze na koniec-to do Gucia-cóż, chyba skończyła się jej pożal się Boże "kariera" w schronisku radomskim, zdaje sie ze nie ma się tam po co pokazywać-niech doinformuje się u kierownictwa schroniska,a najlepiej zajmie nauką a nie jałowym gadaniem i robieniem z siebie wielkiej wolontariuszki!!!
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE]

Ejjj, dopiero teraz to przeczytałam. Mam pytanie-a co ma kierownictwo do mnie?? Mogła byś kochana czytać dokłądniej moje posty. Jesli mnie schronisko nie chce-prosze bardzo, tylko najpierw muszisz mi to udowodnic.

P.S. Moja nauka to nie Twoja sprawa-pilnuj swego podworrka a nie wtrącasz sie w moje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']Heh, to przykre, że ten temat rozwinął się w takim kierunku, wielkiej kłótni... [B]może mi ktoś odpisać jak u was to wygląda z tą kwarantanną???[/[/B]quote]

Mysiu,nie ma u nas u was, sa przepisy UE i dostosowane do niej ogolnopolskie, ustawa o zwlaczaniu chorob zakaznych itp,z urzedu. KAZDE schronisko w POLSCE, legalne,zarejestrowane, [B]obowiazuje 15 dniowa[/B] kwaranntana dla nowoprzybylego psa do schroniska, bezdomnego.

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='Gucio']Ja sie przestałam udzielac bo chyba nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Nie wiem kim jest RED, i apewne nie dowiem sie-bo nie chce. A Sahare zna m.in. Ania-Tygrysiczka ;-) Możecie nawet porównac moje IP z usherem RED-ja w 100% będe mieć inne, to Wam gwarantuje.[quote name='Gucio'][/I]

Co z tego ze znam sahare???Nie rozumiem tego.Ja tez nie jestem red.Ja w ogole sie na tym wątku nie wypowiadam-jak chyba zdazyliscie zauwazyc-bo nie znam dokladnie sprawy.Zwrocilam tylko uwage na chamowate zachowanie uzytkownika o nicku Mirage-panie M.gratuluje kultury....straszne!!!Nie wiem jakim cudem pracuje pan w schronisku:shake: ,prezentuje pan chamstwo jakiego swiat nie widzial.Chyba ktos popelnil straszny błąd zatrudniając typa o takim-ponizej zerowego-poziomie kulturalnym:mad:Biedne psiaki.........

Link to comment
Share on other sites

cisza..................................................................................................
......................................... ziepsiuły się kompiutery...................... oby to wyszło na dobre zwierzakom.Mam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...