Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='obraczus87']Teraz to juz wole poczekac na Biafrę.
Skoro pomysł z zakupem karmy jest nietrafiony, poczekam na opinie Biafry i wszystko bedzie jasne.

zakupu ryżu sie nie podejmę[/QUOTE]

Nie twierdzę, że jest nietrafiony w 100%, ale kupno suchej karmy za 400zł to według mnie znaczna przesada w tej sytuacji - to prawie tona węgla, tak? Lepiej jest kupić trochę i sprawdzić, czy psy tej rodziny wogóle chcą jeść kulki... Po co ma później zgnić gdzieś w stajni?

Link to comment
Share on other sites

Ok, z ilościa przesadziłam. ;/
W każdym bądź razie warto zamówić za więcej niż 99 zł aby nie płacić za przesyłkę. To można zamówić worek Boscha za 74 zł oraz np 4 puszki.. [URL]http://www.krakvet.pl/bewi-indyk-kaczka-puszka-850ml-p-6503.html[/URL]

[B][COLOR=Red]DEKLARACJE NA ZAKUP KARMY DLA PSÓW:[/COLOR][/B]

MagYa^^ - 30 zł
emilak - nie wiem ile (w grudniu)
obraczus87 - 20 zł
emilia2280 - 200zł

Razem: 250 zł


emilia2280 - to na karme dla psów od Ciebie wpisuję 200zł :)

Jakby cos, to ja moge zebrać kasę na karmę, żeby trzymac ja juz w jednym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mówiłam, moge ta karme zamówić i zostanie wysłana do Fundacji.
Jeśli chcecie sprawdzić czy psy będa ja jadły można zamówić jeden worek oraz 4 puszki, żeby była kwota powyżej 99zł... a potem domówić karmę, np bezpośrednio do Nich do domku - przecież chyba facet z karmą jak przyjedzie, to nic strasznego co?? wieś nie bedzie huczała..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Z tym strachem - zjedzą, nie zjedzą, nie przesadzajcie. Nie znają, przestawią się. Nikt mi nie powie, że umrą z głodu nie tykając chrupek. ;-) Miałam do czynienia z piesiami, które rzeczywiście nie znały chrupek, a rozsmakowały się w nich w mig.[/QUOTE]

Jestem tego samego zdania. Każdy piesek potrzebuje dzień czy dwa na przestawienie się. Jak będzie glodny, to na pewno spróbuje chrupek :)

Teraz decyzja ile im tego kupic, za cała kwotę?? Czy najpierw za połowę i potem zdruga częśc??

Na karme mamy 250zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Przepraszam za głupie pytanie ale nie dam rady się przedrzeć- co jest potrzebne teraz? Tzn czy jest coś, co mogłabym kupić, wysłać, coś obiecanego a jeszcze nikt nie deklarował?[/QUOTE]

Tu jets lista prezentów. Chodzi o rzeczy NOWE, bo to na prezent :-) Te używane wysyłamy swoją drogą ;-)



[LIST=1]
[*] [INDENT] [B][COLOR=#ff0000]Dziewczynka 9 lat:
[/COLOR][/B]130 cm wzrostu, 55 cm w pasie, buty rozmiar 32, drobniutka, chudziutka
buty- jakiekolwiek
spodnie
sweterek albo bluzę
miś - może być używany [B][I][COLOR=royalblue]Emilak, + majqa już wysłała dużego misia[/COLOR][/I][/B]
puzzle ze zwierzętami [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]

[COLOR=red][B]Chłopczyk, który chodzi do lasu po chrust, lat 14 :
[/B][/COLOR]165 cm wzrostu, 69 w pasie, buty rozmiar 41, drobny, chudy
rękawiczki [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]
czapka [B][I][COLOR=#4169e1]Emilak[/COLOR][/I][/B]
kurtka zimowa
spodnie
bluza
[B][COLOR=red]Dziewczynka lat 16:[/COLOR][/B]
162 cm wzrostu, 71 w pasie, buty rozmiar 37, raczej normalnej budowy ciała, nie za gruba nie za chuda
plecak do szkoły - może być używany[I] - [B][COLOR=royalblue]Milli z malamuckiego, + Aga-ta (post 235)[/COLOR][/B][/I]
buty zimowe - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B][/I]
2 grubsze bluzy - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]spodnie - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]
[B][COLOR=red]Dziewczynka 17 lat:[/COLOR][/B]
170 cm wzrostu, 72 w pasie, buty rozmiar 41, rozmiar L, troszkę grubsza od siostry, normalnej budowy ciała, nie jest w każdym bądź razie gruba
buty zimowe [B][I][COLOR=teal]Monday [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR][/I][/B]
bluzkę ze zwierzętami [COLOR=magenta]-[B]Pliszka[/B][/COLOR]
torbę na ramię do szkoły [B][I][COLOR=royalblue]Reno2001 (post 248, już wysłane)[/COLOR][/I][/B]
spodnie
puzzle ze zwierzętami dla najmłodszej dziewczynki

[COLOR=red][B]Mama dzieci:[/B][/COLOR]
wzrostem podobna do tej najstarszej córki, może ciut niższa, też raczej drobna [/INDENT]




[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']nie no ludziska... przecież nikt nie chce kupować 100 kg karmy, ale dwa worki po 20 kg to nie tak strasznie dużo.. to koszt 140 zł.... a taka ilość starczy im naprawdę na długo....[/QUOTE]

Wiejskie pieski nie są wybredne, sama wożę czasem suchą karmę na znajomą wieś i psy się nią zajadają (a normalnie jedzą resztki)

A w ogóle to dziewczyny - jesteście wspaniałe :loveu:- akcja fantastyczna :loveu:- jak tylko dostanę numer konta od Biafry dorzucę swoje pare groszy.

Link to comment
Share on other sites

Dwie stówki od mojej Mamy przelałam dzisiaj - będą w poniedziałek.

Mama prosiła, żeby część pieniędzy (wg Waszego uznania, ile) przeznaczyć na węgiel, a za resztę kupić owoce i koniecznie witaminy! Jeśli nikt nie zadeklaruje kantara dla konia, to za ostatnie 20-30 zł kupcie kantar z uwiązem, na pewno uda się znaleźć coś w tej cenie. Jeżeli kantar ktoś podaruje, to w zamian ze dwie torby witamin typu Dolfos, albo Hipovit i po kostce soli - dla konia i dla krowy.

Mama będzie wdzięczna, jeśli tak rozdysponujecie pieniądze, chyba że pojawi się jakaś nagła potrzeba - wtedy macie oczywiście wolną rękę, bo to Wy jesteście na miejscu i najlepiej wiecie, co i jak. W każdym razie prosiła, żebyście na uwadze miały te witaminy dla konia i sól... u mnie podpatrzyła, jak konie uwielbiają sól. Krów też nie dyskryminujmy ;)

Druga sprawa, to paczka dla Pani X. Ja spakowałam rzeczy od Mamy: mleczko do ciała i portfelik, dzisiaj dokupiłam dwie pary ładnych rajstop i... taka pusta mi się ta paczka wydała. Wysyłam w poniedziałek, do tej pory muszę wymyślić, co tam jeszcze włożyć, żeby Pani była zadowolona z prezentu jednocześnie funkcjonalnego i niosącego "odrobinę luksusu" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']Podpowiedzcie proszę..
Dla 9-letniej dziewczynki raczej piórniczek kolorowy z kredkami..
A dla młodzieży ;) to już raczej piórniki-tuby? (żeby nie czuli się skrępowani, że jakoś kolorowo i dziecinnie ich "Mikołaj" potraktował - jak myślicie?)[/QUOTE]

Magya, myślę, że uniwersalne sa piórniki NICI - niby dziecięce, ale mają to coś... Choć ja w wieku 17 lat to miałam goły długopis chyba ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...