Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

takkk. stara...oż ty :) :) :)
26 lat mam - nie pierwszej młodości, ale bez przesady, poza tym w 5 klasie miałam już te nieszczęsne 41...
Dobrze, że teraz buty z zachodu sprowadzają, bo biedna bym była...

Dobra nie chcecie tych butów to nie...łaski bzzzzzzzzzzzzz :)
Kupię coś innego i wyślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']takkk. stara...oż ty :) :) :)
26 lat mam - nie pierwszej młodości, ale bez przesady, poza tym w 5 klasie miałam już te nieszczęsne 41...
Dobrze, że teraz buty z zachodu sprowadzają, bo biedna bym była...[/QUOTE]
przecież żartowałam :)
sama mam czterdziechę (nr buta ;p ) i wiem jak trudno było te 10 lat temu kupić taki rozmiar ślubnych :roll:
Dobra nie chcecie tych butów to nie...łaski bzzzzzzzzzzzzz :)
Kupię coś innego i wyślę.[/QUOTE]
no coty... kupuj oczywiście !!!!!

P.S.. jeśli Cię to pocieszy to ja jetem od Ciebie jeszcze trochę starsza.... takie duże trochę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzidda']a jak myślicie z tą bielizną? mam biustonosze nowe ale 75D....nie wiem jaki biust maja dziewczyny.
Mam też płaszczyk zimowy z kapturem (taki ala puchowy) który moge podarować??[/QUOTE]

O staniki nie będę wypytywać :cool3:
Jeszcze spuszczą na mnie psy

Link to comment
Share on other sites

Taka bliska sercu wydała mi się ta 17latka z rozmiarem butów 41, bo wiem, że to ogromny problem dostać takie buty np. na targu, albo w zwykłym obuwniczym sklepie. Kto ma takie stopy ten wie co to znaczy.Dlatego ja kupuję zawsze w tym deichmanie, bo tam mają 41 lub 42 i porządne skórzane. Ona może mieć problem gdzieś te buty sobie kupić.
Ale już, koniec dyskusji o butach !!!
Nie będzie.
Jak pisałam wcześniej wyślę jej pantofelki i kozaczki czubiaste na obcasie. Ja chodzić w takich nie potrafię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']takkk. stara...oż ty :) :) :)
26 lat mam - nie pierwszej młodości, ale bez przesady, poza tym w 5 klasie miałam już te nieszczęsne 41...
Dobrze, że teraz buty z zachodu sprowadzają, bo biedna bym była...

Dobra nie chcecie tych butów to nie...łaski bzzzzzzzzzzzzz :)
Kupię coś innego i wyślę.[/QUOTE]

Może Ty kup te buty :loveu:
Jedne porządne dziewczyna będzie miała a nie ceratowe z kaczego targu :shake:
W Deichmanie jest na prawdę spory wybór a na wsi buty dla dziewczyny w rozmiarze 41 :roll:
Nie wierzę, że można kupić
Pewnie w chłopięcych chodzi ...

Link to comment
Share on other sites

Biafra - ja chodziłam w chłopięcych, albo szewc robił mi na męskich spodach i męskich kopytach...tragedia była.
A do ślubu to faktycznie nie miałam co wchodzić do tych sklepów ze ślubnymi butami....tam patrzyły na mnie te wymalowane laleczki jak na jakąś idiotkę, że ja ich o taki rozmiar pytam ???? Przecież chlubą jest mieć zgrabną stópkę 36-38...a 42 ???? Dlatego też w deichmanie białe sobie kupiłam...hehe

A znam dorosłego faceta co ma stopę 38, to dopiero tragedia...komunijne musi kupować.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, ze podstawowe leki przeciwgorączkowe i przeciw grypowe typu apap, gripex, syrop na kaszel to chyba w każdych ilościach ...bodymax zawiera wszystkie witaminy i żen-szeń na poprawę kondycji
5 osób w bardzo trudnych warunkach,
w wiecznie przemoczonych butach
bez zimowych kurtek w drodze do szkoły
bez opału w domu żeby się ogrzać :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...