Jump to content
Dogomania

Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU


Temida

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A na zdjęciach to się pręży jak "wystawowiec". Znowu powiem, że może miała praprapra dziadka utytułowanego. A tak poważnie to ona jest bardzo łagodna. Przymila się. A w ogródku, jak ją zawołałam to zaraz przybiegała. (zaraz oczywiście znów odbiegała, ale tak się cieszyła że może pobiegać)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odebrałam na PW wiadomość o Sabie. Jestem w szoku jak można być takim zwyrodnialcem !!!
Biedne "maleństwo", jak dobrze że ten telefon nie zadzwonił za późno.
Niestety mieszkam za daleko by odwiedzać Sabunię, jedyne co mogę zrobić to chociaż jakiś przelewik puścić.
Jak będziecie organizować bazarek to proszę o info, postaram się coś przesłać :)
Trzymam mocno kciuki by Sabcia znalazła dom w którym nie zabraknie jej miłości i pełnej miski :)

Link to comment
Share on other sites

Jaka ona śliczna! I żeberka już się chowają pod warstewką tłuszczyku!

Asiku, wciąż walczę z dogo, dzwoń jakby co. Nie zrażaj się - ja czasem przysnę, telefon zostawię w łazience i nie dosłyszę -dzwoń i esemesuj do skutku. Jeśli dobrze zrozumiałam, Saby w ciągi dnia nie ma w lecznicy - urzęduje w biurze Towarzystwa, tak? Tam też można się zgłosić i zabrać Sabę na spacer? Gdzie ono jest? Oby bliżej niż lecznica!

[INDENT][B][COLOR=darkgreen][I]Wątek zmoderowałam.
Proszę o trzymanie się tematu.[/I][/COLOR][/B]

Szamanko, dziękuję, że mnie zmoderowałaś. Poniosło mnie. Przyrzekam - nigdy więcej!

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Tak agato, rano będziemy ją zabierać do nas na ul. Piotrkowską 117 do biura. Dowiem się dokładnie w jakich mniej więcej godzinach. On jest taka samotna i pragnie czułości, to będzie można ją pomiziać. Napiszę Ci dokładnie jak to będzie wyglądać, a masz jeszcze nr do nas 042 632 05 02 do biura.
Saba jest dobrym, delikatnym i wrażliwym stworzonkiem.

Link to comment
Share on other sites

z tego co się dowiedziałem jedna Pani z Bełchatowa zadzwoniła do TOZ-u z Bełchatowa, po ukazaniu się artykułu i że może ją weźmie. Co prawda bo bloków.Miała jeszcze męża zapytać. Tylko TOZ sam nie wie bo potem juz nie zadzwoniła ta kobieta..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...