Jump to content
Dogomania

Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU


Temida

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Saba jest prawdopodobnie mieszańcem doga jeżeli ktoś weżmie po uwagę moje sugestie to proponuję rozwiesić w lecznicach ogłoszenia ze zdjęciem szczególnie na terenach gdzie są domki jednorodzinne np. ruda pab stare chojny retkinia itp.Odradzam wożenie suni codziennie do tow .Pies po takiej traumie potrzebuje stabilizacji a nie''ani dom ani chałupa'' poza tym nie ma tam spokojnego terenu na spacer trzeba ją nauczyc chodzenia na smyczy .Jest to duży i silny pies jak się wystraszy odgłosów np.karetki pogotowia poza tym trzeba ją zaszczepić.nauczyć podstawowych komend najważniejsza to stój.Może pomyślcie o dt jak nie ma innego wyjścia. Saba jest piękna. Życzę jej żeby była szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Piękna sunia:) a nie myśleliście o jakimś dt który by ją oswoił z ludźmi i przygotował do adopcji? Może ta babka z Bełchatowa jeszcze się odezwie, nie skreślalabym mieszkania w bloku - sama miałam w bloku dalmatyńczyka i jakoś dawaliśmy radę :) tylko potrzebne były długie spacerki.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam w 40 m mieszkaniu w bloku doga i 2 dzieci są to psy spokojne nie rozjazgotane tylko potrzebują długich spacerów.Na pewno nie jest to pies do budy szczególnie zimą bo ma krótką sierść.Kinga żyła z nami 11 lat więc chyba nie było jej żle.Odpowiednio traktowane są mądrymi psami.

Link to comment
Share on other sites

Do towarzystwa chcemy ją zabierać, aby była wśród ludzi. Rozumiem, że można mieć pieska w bloku, ale jest to młody, pełny energii zwierzaczek, który całe życie przebywał na otwartym terenie. Saba bardzo lubi biegać i hasać, więc zamknięcie jej w bloku może być dla niej jak więzienie. Jest to też męczące dla właścicieli, gdyż nie zawsze każdy ma na tyle czasu, aby poświęcić naprawdę dużo czasu na spacerki. O dworze nikt nie mówi. Dom z możliwością wychodzenia byłby idealny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Na nk jest gorzej z ogłoszeniami. Chyba że już nie pamiętam i były gdzieś na wątku?[/QUOTE]

[quote name='Temida']Cajus JB ogłoszenia na NK są na naszym profilu, na który oczywiście zapraszam Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Pomóżmy Razem to nazwa.[/QUOTE]

[quote name='anado']Saba jest na NK rowniez w profilu pomozmy zwierzetom i o ile sie nie CajusJB Ty tam rowniez zagladales...[/QUOTE]

Oczywiście, że wiem gdzie jest Saba na nk. Jest i u mnie i mam Ją zaznaczoną w chyba czterech galeriach.
Moja galeria
[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/646[/URL]

A całe zamieszanie dlatego bo miałem napisać

Na nk jest. Gorzej z ogłoszeniami. Chyba że już nie pamiętam i były gdzieś na wątku.

Przepraszam conocne siedzenie po kilka godzin przed komputerem daje mi się we znaki.

Nie chcę niepotrzebnie obiecywać, ale w najbliższych dniach będę robił swoje pierwsze ogłoszenia to i kilka Sabie zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę watek.Nic wiecej nie jestem w stanie zrobic. Jak zakończę leczenie mojej znajdki kotka Mirka,a zostanie co grosika to dorzuce. Saba jest naprawde piekny pieskiem i kiedys ktos bedzie miał z niej pociechę. Psy potrafią się odwdzięczyc w przeciwieństwie do" ludzi".



Cajus JB ,PODZIWIAM CIĘ!!!!!!!! Kiedy Ty odpoczywasz???;)

Link to comment
Share on other sites

Może udaloby się znaleźć szybciej dom dla Saby, chociażby tymczasowy, gdyby osoba chcąca pomóc suni miała zagwarantowane pokrycie kosztów leczenia, szczepień, póżniej sterylizacji i ewentualnie, w przypadku domu tymczasowego, wyżywienia. Na pewno są osoby, które mają dużo serca dla zwierząt i warunki ale nie stać ich na leczenie i wyżywienie dużego psa. Wydaje mi się, że w ten sposób można rozwijać ideę, bardzo potrzebnych w takich sytuacjach, domów tymczasowych.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Saba znajdzie dom tymczasowy to chociaż mam pod opieką dużo zwierząt w tym psa na tymczasie któremu również szukam domu ,dam SABIE 10 kg worek karmy.Uwaga o szczepieniach i sterylizacji bardzo słuszna bo zabieg na suni tej wielkości to wydatek 300-500zł dla zwykłego człowieka.Towarzystwu jest łatwiej i prawdopodobniej taniej.

Link to comment
Share on other sites

Luta4 twoja transformacja musi zadziwiac.Zaatakowałas nasza organizacjęw sposób niesłychany, osmieszałaś tu na forum,zarzucałaś nam nieuczciwośc, pisałas kłamstwa o zwierzętach które uratowlaismy a ty twierdzilas ,że one nie zyją.A teraz nagle po tych podłosciach piszesz do nas? Jesli dajesz swe niki osobom postronnym musisz poniesc konsekwencje.Zabraniamy ci pisać do nas,zrobiłas wystarczająco dużo złego tu na watku Saby, az admin musiał interwenjowac.Znajdź inny wątek,

Link to comment
Share on other sites

Luta4 -oczom swoim nie wierzę.Dy Hyde i MR,Jekyll.Ilez trzeba miec tupetu,najpierw szkalowac,osmieszac organizację a teraz sie łasić?Czy ktos kto sledzi ten watek mógłby zapomniec o tych straszliwych obelgach, kpinach z organizacji, oskarzenaich o wyłudzanie pieniędzy,oszutwach, usmierciłas pieknego psa imieniem Tajfun, mówiąc publicznie iz nie zyje, choc on się cieszy zdrowiem i radością zycia,dzieki łódzkiemu tozu,podobnie jak wiele innych piesków.Jestes ,no szkosa mi nawet słów:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...