Jump to content
Dogomania

Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU


Temida

Recommended Posts

[quote name='luta4']Ludzie czy wy nie musicie się leczyć .nie możecie zrozumieć że mnie nie o was chodzi tylko o zwierzaka. Co dotyczy tajfuna to dzięki mnie sprawa ujrzała światło dzienne.sabie życzę dobrego domu.[/QUOTE]
Jaka sprawa? Czy ty sie dobrze czujesz?Napisałas tu publicznie że pies Tajfun nie zyje! Podle skłamałas,bo ten pies cieszy się doskonałym zdrowiem,dzieki troskliwości łódzkiego tozu zreszta, na którego ty kolejne kłamstwa tu wypisywałas. Jestes kłamczucha a tego tu na tym forum nie tolerujemy,zwłaszcza jesli idzie o tak drastyczne stwierdzenia dotyczace psów.O piesku,który jest sliczny i zdrowy kłamac że zmarł tylko dlatego ze sie ma cos osobistego i sie nienawidzi jakiejs organizacji.To na tym forum najgorsze co mozna zrobic bo wprowadza smutek przekazując tresci kłamliwe. a dośc mamy tu rozpaczy więc jak można tam gdzie jest radośc,kłamac?
Jestes farbowanym lise, a takich tu nie chcemy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taka sprawa że tonz nie chciał przyjąć interwencji z Tajfunem TRAFIŁA DO MNIE DO PRYWATNEGO MIESZKANIA I DOPIERO J BĄK na moja prosbę ruszył ją dalej.O Tajfunie dowiedziałam się od członków tonz i radzę się zastanowić kto kłamie .Człowieku czy tobie się wydaje że wszystko twoje organizacja, dogomania , i co jeszcze krezusie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luta4']Taka sprawa że tonz nie chciał przyjąć interwencji z Tajfunem TRAFIŁA DO MNIE DO PRYWATNEGO MIESZKANIA I DOPIERO J BĄK na moja prosbę ruszył ją dalej.O Tajfunie dowiedziałam się od członków tonz i radzę się zastanowić kto kłamie .Człowieku czy tobie się wydaje że wszystko twoje organizacja, dogomania , i co jeszcze krezusie[/QUOTE]

Ty kłamiesz mówiąc tu publicznie iż ten pies nie zyje!!!

Link to comment
Share on other sites

Czy możecie swoje ciemne sprawki i dziwne rozgrywki skończyć?
Może jesteście bardzo zdziwieni ale naprawdę tu na wątku Saby nikogo to nie obchodzi.


SABCIA MA SZANSĘ NA DOMEK.
Dzisiaj pojawił się drugi artykuł w expresie.
Było kilka telefonów.
Trzymajcie kciuki.
Dziękuję Ewie i Temidzie za dobre serduszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik007']Czy możecie swoje ciemne sprawki i dziwne rozgrywki skończyć?
Może jesteście bardzo zdziwieni ale naprawdę tu na wątku Saby nikogo to nie obchodzi.


SABCIA MA SZANSĘ NA DOMEK.
Dzisiaj pojawił się drugi artykuł w expresie.
Było kilka telefonów.
Trzymajcie kciuki.
Dziękuję Ewie i Temidzie za dobre serduszka.[/QUOTE]

A ja asikowi dziękuję. Cholera, komu potrzebny ten jad!

Link to comment
Share on other sites

SABA ma DOMEK.

PIESEK ZNALEZIONY W ŁODZI.

PROSIMY O POMOC.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174735-Zagubiony-w-A-wiecie-mA-ody-srebrny-piesek-potrzebuje-pomocy-A-A-dA?p=13608218#post13608218[/URL]

[COLOR=Red][FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/230/ac8ea93de77570d2.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR][I][COLOR=Red][B][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...