Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[B]W tym miesiącu głosujemy na [U]Szydłowiec[/U]! (uwaga, niestety jest konkurencja, więc trzeba oddawać głosy!)[/B]

Instrukcja głosowania w Krakvecie:


[B][SIZE=4] DLA TYCH CO NIE MAJĄ KONTA NA KRAKVET [/SIZE][/B]
1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL]
2. klikasz link „zarejestruj się”
3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji
i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
8.wybierasz wątek "Poznajmy się"
[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611&sid=f168d95c385e6cdd1d2e6c51ee6e7637"]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopi...2e6c51ee6e7637[/URL]
i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie
9. dalej wybierasz - [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498"]Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - lipiec 2012[/URL]
10. wyskoczy Ci ankieta - zaznaczasz KROPKĄ przy - [B][COLOR=#ff0000]Grupa Wolontariuszy Bezdomniaki Szydłowieckie[/COLOR][/B] i klikasz pod ankietą „wyślij”.
Liczba głosów powinna się zwiększyć o ten Twój .

[B][SIZE=3][COLOR=#000000] JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANY NA KRAKVET[/COLOR][/SIZE][/B]
I pamiętasz nick oraz hasło zaczynasz od punktu nr 6!

Link to comment
Share on other sites

napisałam na wątku Boryska ale nikt tam nie zaglądał :shake:

[B]Borys[/B] jest po wizycie u kardiologa (dr Garncarz) [B]jest bardzo ciężko chory[/B], ma rozstrzeń serca :-(
Dostał leki na serce i na odwodnienie (ma płyn w klatce piersiowej i w brzuchu). Stan jest poważny i nie wiadomo ile Borysek jeszcze pożyje :cry:

Przy okazji i [B]Gapcia[/B] była u kardiologa i okazało się, że [B]ma wrodzoną wadę serca (dziurę w sercu)[/B]. :-( Pani dr powiedziała, że z taką wadą psy nie mogą żyć i jest zdziwiona jak ona daje sobie radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']napisałam na wątku Boryska ale nikt tam nie zaglądał :shake:

[B]Borys[/B] jest po wizycie u kardiologa (dr Garncarz) [B]jest bardzo ciężko chory[/B], ma rozstrzeń serca :-(
Dostał leki na serce i na odwodnienie (ma płyn w klatce piersiowej i w brzuchu). Stan jest poważny i nie wiadomo ile Borysek jeszcze pożyje :cry:

Przy okazji i [B]Gapcia[/B] była u kardiologa i okazało się, że [B]ma wrodzoną wadę serca (dziurę w sercu)[/B]. :-( Pani dr powiedziała, że z taką wadą psy nie mogą żyć i jest zdziwiona jak ona daje sobie radę.[/QUOTE]

Ja bylam na watku Borysa,ale naprawde nie wiem co napisac,Strasznie mi przykro.To moja milosc przytuliskowa.Zakochalam sie od pierwszego wejrzenia,taki fajny juz sie robil.Jakby traume zostawil w poprzednim miejscu.Karmilam go z reki,(po kryjomu):eviltong:juz sie nie bal.I co ??????????????????????????
Zaglosowalam na Szydlowiec.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie!
Z poza bazarkowej sprzedaży ciasteczek, które zakupiła u mnie ciocia Maximiller mam 30zł+10zł dołożyłam od siebie i przed chwilą przelałam na konto Znajdek dla Boryska 40zł.
Bardzo proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą.

Czytam właśnie,że źle z Boryskiem:-(...trzymaj się psiaku!




[quote name='zoja.'].....

Nic tylko psy i psy.. a dla nas ciasteczka? ;)[/QUOTE]


Hmm:razz:...co tam ciasteczka.....Wam po ciężkiej pracy trzeba dobrą nalewkę i słoik smalcu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']zagłosowane.

Nic tylko psy i psy.. a dla nas ciasteczka? ;)[/QUOTE]

[quote name='UlaFeta']Ewa upiecze:evil_lol:[/QUOTE]

Jak dożyje, to upiecze ;) ( w poniedziałek idę do szpitala, ale szybko wrócę ;) )

Jola dzisiaj załapała się jeszcze na kawałek szarlotki.

Biedny Borysek :(

Zagłosowałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Stan Boryska jest bardzo ciężki :-( zrobi dwa kroki i staje i kiedy oddycha to nadymają mu się policzki :shake: :-([/QUOTE]
O rety.... bidulek staruszek :( Dobrze, że takich upałów teraz nie ma chociaż. Oby nie cierpiał, nie czuł bólu...

Paros, kochana, wygraliśmy kilka pakietów ogłoszeń w tym konkursie z moim Ramolem: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228553-MAM-PSIAlent-2-edycja-do-15-07g%C5%82osujemy!-Ramzes-Tina-czy-Bruno-Kandydaci-posty-5-7/page7[/url]
Mnie teraz parę dni nie będzie na dogo.... Jakbyś chciała jakieś psiaki znajdkowe powrzucać tam, to napisałam tam, że w moim imieniu być może coś wrzucisz;)
Jak nie masz czasu teraz, to też spoko, najwyżej jak odzyskam net, to sama coś tam powklejam. Teraz nie mam głowy, ale za jakiś tydzień, max. 10 dni, powinnam wrócić, to w razie czego uzupełnię resztę.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że nie można bylo się do mnie dodzwonić, ale ostatnio tak dużo się dzieje, że nawet nie zwrócilam uwagi iż padl mi telefon. Rano Borys czul się bardzo zle, zebralo mu się dużo plynu w brzuchu. Płyn spuszczono iglą i teraz już wiadomo, że Borys musi dostawać dawkę 400 furosemidu i dostaje jeszcze 5 tabletek Vet Medin-( to bardzo drogi lek), kosztuje od 150zl do 175 100 tabletek, co w obecnej sytuacji satarcza na 10 dni, jeśli nie będzie mial tego leku, zostanie tylko uśpienie, dostaje jeszcze jeden lek ale zapomnialam nazwę. Jak uda się ustawić leki, to będzie mógl sobie jeszcze pożyć godnie, bo bez leków, gdy zbiera się plyn w brzuchu i klatce piersiowej, oprócz duszności niestety jest ból. Dzisiaj wieczorem byłam z Boryskiem na spacerze jak na niego dosyć dalekim i bardzo dobrz się czul, już nie stawal co dwa, trzy kroki, tylko szedl dosyć dlugi odcinek i dopiero wtedy odpoczywal. Widzialy nas dziewczyny z dogo, zapomnialam nick, ale to dziewczyna , która przywoziła do mnie Bajkę od Pipi.

Wczoraj też bylam z Gapcią nie tylko u kardiologa, byłam u dermatologa dr. Karaś- Tęczy, bo z Gapcią bylo już tak zle, że nie mogla się podnosić bo ma rany nawet między opuszkami w łapkach, wydałam na leki 170zł i mam nadzieję, że to coś pomoże bo nie mogę już patrzeć jak ona cierpi. Przy okazji pobrala jej biopsję z guza z nogi i jutro mam zadzwonić w sprawie wyników. Zaczyna mi się towarzystwo sypać, zostalo sporo starszych psów, więc się zaczyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.'] Dzisiaj wieczorem byłam z Boryskiem na spacerze jak na niego dosyć dalekim i bardzo dobrz się czul, już nie stawal co dwa, trzy kroki, tylko szedl dosyć dlugi odcinek i dopiero wtedy odpoczywal. Widzialy nas dziewczyny z dogo, zapomnialam nick, ale to dziewczyna , która przywoziła do mnie Bajkę od Pipi..[/QUOTE]

To ja byłam ...z Maddaleną :) Świat jest mały ...Przypadkowe spotkanie w lecznicy...Zapytałam p.Jolę ,czy to Ona..:) Borysek biedulek,ale sobie chodził powolutku...Może się jakos uda te leki ustawić...
Tematów do rozmowy,to nam nie zabrakło..tylko czasu jak zwykle mało, bo mnie dzieliło 160 km od domu,.dopiero wróciłam...
Pani Jolu,dużo siły życzę....i wszystkie Znajdeczki pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za off'a ale [COLOR=#ff0000][B]pilnie potrzebna jest buda dla dużego psa (taka jak dla ONka), któremu grozi wywiezienie do schronu w Halinowie[/B][/COLOR] :-( Zgłosił się tymczas ale nie ma dla niego budy - [B]jeżeli nie znajdziemy budy dla niego pojedzie do schronu!!
[/B]kontakt: tel. 501 980 665

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Przepraszam że nie można bylo się do mnie dodzwonić, ale ostatnio tak dużo się dzieje, że nawet nie zwrócilam uwagi iż padl mi telefon. Rano Borys czul się bardzo zle, zebralo mu się dużo plynu w brzuchu. Płyn spuszczono iglą i teraz już wiadomo, że Borys musi dostawać dawkę 400 furosemidu i dostaje jeszcze 5 tabletek Vet Medin-( to bardzo drogi lek), kosztuje od 150zl do 175 100 tabletek, co w obecnej sytuacji satarcza na 10 dni, jeśli nie będzie mial tego leku, zostanie tylko uśpienie, dostaje jeszcze jeden lek ale zapomnialam nazwę. Jak uda się ustawić leki, to będzie mógl sobie jeszcze pożyć godnie, bo bez leków, gdy zbiera się plyn w brzuchu i klatce piersiowej, oprócz duszności niestety jest ból. Dzisiaj wieczorem byłam z Boryskiem na spacerze jak na niego dosyć dalekim i bardzo dobrz się czul, już nie stawal co dwa, trzy kroki, tylko szedl dosyć dlugi odcinek i dopiero wtedy odpoczywal. Widzialy nas dziewczyny z dogo, zapomnialam nick, ale to dziewczyna , która przywoziła do mnie Bajkę od Pipi.

Wczoraj też bylam z Gapcią nie tylko u kardiologa, byłam u dermatologa dr. Karaś- Tęczy, bo z Gapcią bylo już tak zle, że nie mogla się podnosić bo ma rany nawet między opuszkami w łapkach, wydałam na leki 170zł i mam nadzieję, że to coś pomoże bo nie mogę już patrzeć jak ona cierpi. Przy okazji pobrala jej biopsję z guza z nogi i jutro mam zadzwonić w sprawie wyników. Zaczyna mi się towarzystwo sypać, zostalo sporo starszych psów, więc się zaczyna.[/QUOTE]

[h=2]Moze warto się zainteresować... ! Istnieje tańszy zamiennik VETMEDINU i nazywa się CARDISURE !
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225727-!-Istnieje-ta%C5%84szy-zamiennik-VETMEDINU-i-nazywa-si%C4%99-CARDISURE-[/url]![/h]

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu zaglądam na wątek Znajdek. Pani Jolu, jest Pani niezwykłą osobą z "sercem na dłoni". Rzadko się dziś spotyka równie bezinteresownych ludzi. Podziwiam Panią za wszystko co Pani robi dla zwierzaków i że znajduje Pani w sobie siłę na to, by pochylić się nad każdym czworonożnym biedakiem.

PS. to ja dzwoniłam do Pani w sprawie psiaków z Łomianek, staramy się o bycie DS - jeśli tylko schronisko wyrazi zgodę Rudi i Smerfetka (bo tak je mama nazwała) trafią do nas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edyseja']A co to takiego? Sprzątanie boksów przy muzyce? :D[/QUOTE]

Nie tylko --kawa:kaffee_2: na poczatek,pozniej:eating: jeszcze pozniej:beerchug::chlup:jeszcze,jeszcze pozniej:cunao:a na koncu sprzatanie:-D(jak ktos bedzie jeszcze mial sile i checi)
A na odchodnym P.Prezas tak nam podziekuje:-x

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...