Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Ja tez widziałam... Dwa dni się napatrzyłam w te małe, zezowate oczka Azyla i teraz jestem w nim zakochana :)
Cyguś już szczęśliwy, to mogę zrobić "uczuciowy przerzut" ;) Co nie zmienia faktu, że Rudzinek number one (ale on nie mieszka w przytulisku)! Azyl jest w pewnym sensie podobny do Cygana. Oczywiście nie z wyglądu, ale niektóre zachowania mają zbliżone.
Azyl nieco odważniejszy, ale też często bywa "zakłopotany" gdy pojawia się nowa sytuacja. Chodzi na smyczy tylko w towarzystwie Bladej (Cygan też początkowo bał się spacerów sam-na-sam z opiekunem), jest bystry, ma dużą potrzebę znalezienia "swojego przewodnika", raczej nie jest agresywny wobec innych zwierząt (choć w przytulisku nie sprawdzaliśmy na większej grupie to jednak na obce psy spotkane w lesie reagował dość pozytywnie), łatwo koncentruje się na człowieku, lubi czesanie, lubi serek i troszkę lubi mnie :).

Igam, nie zapytałam, który psiak najbardziej wpadł Ci w oko? :)

Link to comment
Share on other sites

Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie.
Przez ostatni rok czasu, brak opieki weterynaryjnej. 6 miesięcy bez świeżego powietrza.
Diagnoza weterynarza brzmi: alergiczne pchle zapalenie skóry.
Potrzebne wsparcie dla Miśka na długiej drodze leczenia.
Zapraszam na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184761-Misiek-wrak-psa-odebrany-interwencyjnie.-Potrzebe-wsparcie!?p=14600447#post14600447[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']
Igam, nie zapytałam, który psiak najbardziej wpadł Ci w oko? :)[/QUOTE]

Ja tam wszystkie psiaczki polubiłam, są przytulaśne :) Choć gdybym mogła, mieszkała np. ciut bliżej, to bardzo chętnie poopiekowała się Borysem (chyba tak się nazywał ten "ukrywający się") - siedziała i mówiła do niego, bądź po prostu była.
Natomiast synowi wpadła (i przyśniła się nawet ;) ) ...... Kwiatek

Już nie możemy się doczekać następnego przyjazdu.......... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Bardzo sie cieszę, ze jest tyle osób życzliwych i chętnych do pomocy, Jolu![/QUOTE]
Ja też bardzo się cieszę, pieski widzą ludzi, nie tylko nas więc nie będą się bały jakl przyjadą obcy, aby je zaadoptować, noi chodzą częściej na spacerki. Przepraszam, ale jeśli ktoś ma zamiar wybierać się do mnie w tym tygodniu, to proszę najpierw o telefon. Ten tydzień jest specyficzny, bo jutro jadę zawizć wnuczka do szpitala na rechabilitację i Milkę do lekarza bo ma coś ze skórą, i jeszcze sprawdzić domek Czarnej. Natomiast w piątek będę zabierała wnuka ze szpitala do niedzieli, bo ma komunię. Jeśli komuś odmówię przyjazdu w tym tygodniu, to proszę się nie gniewać (siła wyższa):angel:;)

Link to comment
Share on other sites

Marto, ja jeżdżę ze Śródmieścia (z Ursynowa dojazd metrem) -ale nie w tym tygodniu. Jak jadę zwykle piszę na wątku zaproszenie, więc jakbyś była zainteresowana to śledź wątek.

Dora (owczarkowata) jest odważniejsza niż Reda. Śmieszna, ciekawska pokraka :) Reda nabiera odwagi w towarzystwie Kwiatka i Saby, które im "matkują". W życiu bym nie podejrzewała, że Kwiatek ma tyle cierpliwości do dzieci :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to już nie nadążam za tymi psiakami, co wejdę na watek, to nowe imiona zwierzaków się pojawiają :)
Martwię się o Cezara - taki trójłapek ma trudniej niż reszta :( a nawet maleńka Tosieńka jeszcze nie jest wyadoptowana..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']Marto, ja jeżdżę ze Śródmieścia (z Ursynowa dojazd metrem) -ale nie w tym tygodniu. Jak jadę zwykle piszę na wątku zaproszenie, więc jakbyś była zainteresowana to śledź wątek.[/QUOTE]

ok dzięki :)
to będę śledzić wątek :D

Link to comment
Share on other sites

Zbieramy na kojec dla Cezara :modla::modla::modla::modla:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184916-Oddanie-do-Chrcynnego-lub-budowa-kojaca!-POMÓŻ-GO-URATOWAĆ-Cezar-ma-tylko-trzy-łapy?p=14612822#post14612822"][B][COLOR="#800080"]http://www.dogomania.pl/threads/184916-Oddanie-do-Chrcynnego-lub-budowa-kojaca!-POMÓŻ-GO-URATOWAĆ-Cezar-ma-tylko-trzy-łapy?p=14612822#post14612822[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...